KIŞIN BALKON GROW DEVAM

Eko1982

Yeni üye
Yokmubişeyin dostum başarılı olmuş hepsi tebrik ederim hatay sigaraları efsanedir fakat istanbul a 10 senedir düzgün yerli ot gelmiyor. Toprağa gömme işi sigaraya 10 kat fazla kafa veriyor bir zamanlar 15 kavanoz gömmüştü uzman bi dostumuz bizim için sigara tek dumanlık oluyor. Aynı sigaranın gömülmemişini içtim .hatay izmir adana adapazarı bı işte tek geçerim .

RE: Kışın balkon grow devam

geçen growunu da takip ediyorum, helal kanka bu işi bilerek yapanlardansın.. ha bu arada kardeşine hatay haze tohumu hediye etmek istersen üşenmem atlar gelirim oraya kadar :)

ne cigaralar gelirdi hataydan moruk bee inan şimdi bu para verip aldığımız mari tohumları falan alayı yanında nane
Diyarbakır haze var bafra haze var. Gel vereyim kanka ayıpsın :)

ads06

Yeni üye
@yokmubiseyinnn kral bulunduğum bölge bol güneşli bir bölge yaz kış balkonda büyük akvaryum içerisinde 3 tane yapmak istiyorum bana taktik verirmisin senin gibi yapamayacağım kesin ama bi iki taktik iyi olur :)

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
@yokmubiseyinnn kral bulunduğum bölge bol güneşli bir bölge yaz kış balkonda büyük akvaryum içerisinde 3 tane yapmak istiyorum bana taktik verirmisin senin gibi yapamayacağım kesin ama bi iki taktik iyi olur :)

Yaparsın kanka benden daha iyisini yaparsın , benim kara kaşıma kara gözüme büyümüyor bu bitkiler şartlar güzel sade. Sera yapabiliyorsan iyi olur ufaktan hem kimse görmez bakma drone itin eline düşmüş herkeste var artık 5 kat dikkat etmem gerekiyor.. , sera yap ve auto yap ne alırsan öp başına koy , fırtınalı havalarda çok sağanak yağışlar da dikkat et sadece . Hadi kanka güzel bir konu açarak kışın büyütulebildgini sende göster bol şans

Helal olsun sana kimin aklına gelirdi ki kışın bu işin olacağı.
Yakalamışken sorayım sana kafamda bir durum var. Dışarıya ekemiyorum artık sadece balkon seçeneğim var outdoor olarak fakat güneş doğuyor 3 saat vuruyor balkona binanın üzerine çıkıyor gidiyor direk vurmuyor balkona sonrasında. Sence bu süreç yeterli olur mu bana? Yazın ev çok sıcak oluyor sanmıyorum indoor yapabileceğimi içerde ne yaparsan yap dışarda yaptığın gibi de olmuyor bunun bilincindeyim.

Yaparsın kanka benden daha iyisini yaparsın , benim kara kaşıma kara gözüme büyümüyor bu bitkiler şartlar güzel sade. Sera yapabiliyorsan iyi olur ufaktan hem kimse görmez bakma drone itin eline düşmüş herkeste var artık 5 kat dikkat etmem gerekiyor.. , sera yap ve auto yap ne alırsan öp başına koy , fırtınalı havalarda çok sağanak yağışlar da dikkat et sadece . Hadi kanka güzel bir konu açarak kışın büyütulebildgini sende göster bol şans
babacım selam. valla kafamda yeni ısıklar yaktın. balkona soyle bisey yapmaya niyetlendim. fikrini merak ettim.

Ü

Üye silindi 23588

Guest
kankam selam duvarin kapali mecbur burayi hortlatmak durumunda kaldim. Senin işlere hayran kaldım. Organik grow yapacagim sana bir sorum olacakti. Soyle bir urun aldim https://www.leonardit.com.tr/super-15li-mix-biyo-kompost-50-kg 10 litreye 1 kg karistirin diyor. Direk karisim toprakta patlatsam tohumlari yakar mi bitkiyi ? Baktım sen hep gübreli toprakta patlatmışsın sana sormak istedim. Yol gösterirsen çok sevinirim bol hasatların olsun.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
kankam selam duvarin kapali mecbur burayi hortlatmak durumunda kaldim. Senin işlere hayran kaldım. Organik grow yapacagim sana bir sorum olacakti. Soyle bir urun aldim https://www.leonardit.com.tr/super-15li-mix-biyo-kompost-50-kg 10 litreye 1 kg karistirin diyor. Direk karisim toprakta patlatsam tohumlari yakar mi bitkiyi ? Baktım sen hep gübreli toprakta patlatmışsın sana sormak istedim. Yol gösterirsen çok sevinirim bol hasatların olsun.
Kanka sen yıne ılk kellelerını normal toprakta patlat sadece solucan gubresı olsaydı kokrma derdım de bıraz karışık gubreler var 1 hafta sonra al yeter kı sıcaklıga dıkkat et ılk zamanlar da sonra vur kırbacı ıtele .. Sonra aç bır konu paylaş bakalım gözümüz gönlümüz açılsın sevılıyorsun kanka dıkkat et kendıne

Ü

Üye silindi 23588

Guest
Kanka sen yıne ılk kellelerını normal toprakta patlat sadece solucan gubresı olsaydı kokrma derdım de bıraz karışık gubreler var 1 hafta sonra al yeter kı sıcaklıga dıkkat et ılk zamanlar da sonra vur kırbacı ıtele .. Sonra aç bır konu paylaş bakalım gözümüz gönlümüz açılsın sevılıyorsun kanka dıkkat et kendıne
Kankam eksik olma başladım bende. Yakında konuyu açıcam haberdar ederim. Açınca bir bakarsan mutlu edersin maksat tecrübe aksın benim gibi yenilere. Seviliyosun abi. Her şey gönlüne göre olsun dikkat et kendine.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Helal olsun sana kimin aklına gelirdi ki kışın bu işin olacağı.
Yakalamışken sorayım sana kafamda bir durum var. Dışarıya ekemiyorum artık sadece balkon seçeneğim var outdoor olarak fakat güneş doğuyor 3 saat vuruyor balkona binanın üzerine çıkıyor gidiyor direk vurmuyor balkona sonrasında. Sence bu süreç yeterli olur mu bana? Yazın ev çok sıcak oluyor sanmıyorum indoor yapabileceğimi içerde ne yaparsan yap dışarda yaptığın gibi de olmuyor bunun bilincindeyim.
yap kanka ne alırsan öp başına koy elbette 10 saat gunes goren bıtkıye göre arasında fark olacak ama şu leş piyasaya göre cok da guzel kalıtelı sıgaralar buyutebılırsın

Bar

Kıdemli Üye
Selam kanka kışın nasıl yetiştiriyorsun ben zongumdaktayım bi aydınlatırsan sevinirim kışın bende yetiştirmek isterim

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka aklıma gelmişken camın ardında adam akıllı güneş alamayan kızlar serada nasıl güneş alabiliyor?

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kanka sera yine ılıman iklimler de olur yani sen doğu Anadolu'da filan yapamazsın ve camdan farklı olarak güneşin doğuşundan batışına kadar görür hatta bazı seralar da yine ışık takviyesi ısı takviyesi yapılır bir nevi ne alırsan öp başına koy mantığı işlemektedir.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka sera yine ılıman iklimler de olur yani sen doğu Anadolu'da filan yapamazsın ve camdan farklı olarak güneşin doğuşundan batışına kadar görür hatta bazı seralar da yine ışık takviyesi ısı takviyesi yapılır bir nevi ne alırsan öp başına koy mantığı işlemektedir.
Eyvallah kanka artık bu sene de köylüden alıp seneye gerilla yapıcaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* **** **** * hahahaha ********** ********** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* ****** ******** hahahaha** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
  • N newbieweeder:
    *** hahahaha* ***** ******** hahahaha ***** hahahaha ********** ********** ***** **
  • D doğadostu1004:
    ******** *** ********* ******** ***** ** ***** ****** ******* ******* ***** ********** *** *********
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******** ********** hahahaha *** *********
  • D doğadostu1004:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004: