Kimyasalı Anlatan Bir Film

gokcefe

Yeni üye
Bütün kankalara selam olsun geçenlerde beni gerçekten etkileyen bir film izledim.Filmde kimyasalın ne kadar illet bir şey olduğunu ve sonuçlarının ne olduğunu anlatmış.Filmin adı Requiem for a Dream türkçesini bilmiyorum.Belki izlemiş olanlar vardır forumdan.

Not: Kankalar film göreceli olarak rahatsız edici öğeler bulunduruyor.Şimdiden uyarayım.

Marangoz

Kıdemli Üye
Cvp: Kimyasalı Anlatan Bir Film

cear' Alıntı:
Kanka ben bu filmi bikac yil oluyor izleyeli. Birazda psikolojik bir filmdir etklenebilirsiniz ama tavsiye ederim. Zamaninda bu kafa haplari yasaldi doktorlar recete ile satiyordu. Kısaca hap icen ablanin hikayesi

Türkçeye, "Bir Rüya İçin Ağıt" olarak çevrildi. 10 sene oldu izleyeli ama hap değil eroin kullanıyorlardı diye hatırlıyorum.

Marangoz

Kıdemli Üye

cear' Alıntı:
Marangoz' Alıntı:
Türkçeye, "Bir Rüya İçin Ağıt" olarak çevrildi. 10 sene oldu izleyeli ama hap değil eroin kullanıyorlardı diye hatırlıyorum.

Tamamini unutmasanda bir kısmını hatirliyorsun.Fişi Kapali televizyonda şov programi izleyen ablay8da hatirlıyon mu :)
Trailer'ı izleyince hatırladım kanka. Ama benim aklımda kalan aşağıdaki final sahnesi oldu nedense :)

[video=youtube]https://youtu.be/1B74XtRc-CU[/video]

mr.peops

Üye
[color=rgba(0, 0, 0, 0.870588)][font=Roboto, HelveticaNeue, Arial, sans-serif]Trainspotting[/font][/color]

[color=rgba(0, 0, 0, 0.870588)][font=Roboto, HelveticaNeue, Arial, sans-serif]Bunu izleyin kankalar triplere girmeden keyifle seyredin gülün hassktr diyin vay be diyin ve yolunuza devam edin :)[/font][/color]

JackSikerov

Yeni üye
filmde kimyasalın değil eroinin zararları anlatılıyor kanka. kimyasal dediğimiz şey çok genel şimdi hepsine bok atmayalım :)

Magnifico

Yeni üye

Trainspotting diye bi film var o da iskoçyadaki bi gurup gencin eroin bağımlılığını anlatıyo izlemenizi tavsiye ederim baya etkileyici

Candy filmini gece biraz dumanlanıp izledim izlenebilir güzel bir film tavsiye ederim ama film boyunca lavuga ayar oldum **** güzelim kızı fahise yaptı kalıbının adamı değil hala kuruluyorum ****

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Z ZzındıK: **********