Kolay Autoflowering Beslenme Takvim Çizelgesi

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi

Konunun size faydası oldumu ?

• EVET

Kullanılan: 362 95.8%
  • HAYIR

Kullanılan: 16 4.2%

• Kullanılan toplam oy
    378
Ü

Üye silindi 22921

Guest
Bulamadım dostum rica da bulunsam link bırakırmısın

Manciss

Yeni üye
Üstadım aklıma bi soru takıldı burayı anlayamadım

yani diyorsunuz ki 45-60 günler baz alalım mesala burda gübreler bu şekilde ayırtılmış

Sensı Bloom A&B 1 Litre=2 ML
Carboload 1 Litre=1 ML
Overdrive 1 Litre=1 ML

benim anlamak istediğim örneğin bu 15 günlük zaman içinde örnek tabi bu 1 tane saksıya atıyorum 500ml sulama yapıcaksak

Sensı Bloom A&B 1 Litre=1ML
Carboload 1 Litre=0,5ML
Overdrive 1 Litre=0,5ML
olarak mı vericez yani bu üstte belirtilen değerler 15 gün içinde verilmesi gereken değerler mi mesala 2 kere sulama yaptık bu zaman içerisinde ilk verilen değerleri 2 kere kullanırsak zarar mı vermiş oluruz burayı anlayamadım lütfen yardımcı olurmusun

Guwench

Yeni üye
Merhaba benim kız auto bruce banner #3 45. günde ve hydro yapıyorum fakat bu beslenme çizelgesini takip ederek devam ediyorum 24/0 150 w veg+bloom ışıkta tutuyorum 4 gün önce falan çiçeklenmeye girdi voodo ve bud factor bugün elime ulaştı 4 gündür deli şekilde su tüketimi yapıp gelişiyor normal olarak zaten fakat sormak istediğim şu 45. günde sensi bloom a-b tekrar eklenmelimi suya carboload voodo ve bud factorle beraber yada temiz su ile değiştirip tüm bu gübreleri baştan koyup bloom a-b yi 2 ml olarak mı yoksa 3 veya 4 ml olarak mı eklemeliyim fikriniz nedir

Son düzenleme:
Cvp: KOLAY AUTOFLOWERING BESLENME TAKVİM ÇİZELGESİ

Kullanılan besinler;

• Sensı Bloom A&B
  • Carboload
  • Overdrive
Ek olarak; (İsteğe bağlı)
  • Voodoo Juice (Kök güçlendirici)
  • Bud Factor X (Ekstra sömek artırıcı)
45. ve 60. günler arasında ekstra olarak Overdrive adlı gübreyide kullanıyoruz.Bigbud gerekli olsaydı zaten bu listede olurdu.Gereksiz veya yararsız demiyorum ancak şuan gördüğünüz liste zaten kendi başına sizi tatmin edicek gübreler vericektir.Emin olun bunu bende bizzat denedim,deniyorum ve onaylıyorum.Ve şunuda unutmayın asla ama asla FAZLA GÜBRE FAZLA SÖMEK değildir.

Carboload; (BUD CANDY adlı üründe carbload içerir kullanımda sorun yoktur)

Carboload gerçekten parasının hakkını veren F/P bir gübre denenmesi kesinlikle tavsiye edilir.Açıklamadada yazıldığı gibi bitkinin enerji oluşturmak yerine direkt olarak enerjini sağlar ve buda bitkiye ek olarak sömek sağlar.
Overdrive adlı gübre ise bitki son zamanlarında sömekler üzerinde oluşan hantallığı kaldırarak ekstra bir doping etkisi yaratarak hem en olarak büyümeyi hemde boy olarak büyümeyi devam ettirir.
Yukardaki bitkiler ana çiçeklenme gübresi değildir.Ana gübremiz Sensı Bloom adlı gübredir.BigBud içinse overdrive kaldırıp onu kullanmak yanlış olur zaten ek olarak imkanın var ise BudFactor X adlı gübreyi alabilirsin.40 günden itibaren 1ml kullanabilirsin.
Hasatın bol olsun

Sipariş vermediysen ilk growun ise coco ile başlama daha yetiştirdiğin bitkinin tam olarak anotomisini çözmeden hidroya kalkışmak seni stres girdabının içine sokar.Coco toprağa oranla daha çok bakım ve özen ister ekstra coco gübreleri vardır onları kullanmak gerekir ancak sipariş vermediysen ekstra olarak yardımcı olabilirim ancak verdiysen lütfen belirt ona göre ekstra birkaç çift lafım var.Ama bana sorarsan en az 2 grow sonra emin ol bu çizelge ve toprak ile sana söyleyeceğim birkaç genetik ile coco kadar sömekler alabilirsin.
Ben Coco siparişi verdim elimde Coco ve perlit var. Coco ile bu takvimi uygulayabilirmiyim hayirsa benimle coco ile uygulayacagim takvimi paylasirmisin. Ağzım sulana sulana okuyordum ki takvimin toprak ile olduğunu görene kadar. Ellllerine sağlık bro.

DopamiN

Üye
sponsordan auto tohum sipariş verdim. bu takvimi uygulucam ama ya bıtkı photo çıkarsa ozman ne olur ?

Taparapata

Yeni üye
Zaten 30 civarı günlerde çiçeklenme başlamamış olursa kuvvetle muhtemel photodur kanka ona göre de çizelgeye geçersin

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Merhaba Tohumsuzlar,

_______________________________________________________________________________________
(SÖZ KONUSU BESLENME ÇİZELGESİ BANA AİT DEĞİLDİR DÜNYACA ÜNLÜ PROFESYONEL TOPRAK GROWERI TaNg'a AİTTİR.
____________________________________________________________________________________

TaNg;

"Herkes kolay bir şekilde çok az malzemeler ile büyük bitkiler büyütebilir.İhtiyacınız olan sadece hafif gübreli (Light Mix) toprak ve su.(Plagron marka toprak tavsiye ediyor ve bende kullanıyorum biobizz gibi hastalık getirmiyor artı olarak steril)

Makul bir su olarak musluk suyu tercih ediyorum.PH değeri 7.4 ve EC ise 0,04'tür.(Kendi su değerinizi öğrenmek için bağlı olduğunuz ilin su firmasının su analiz raporlarını kontrol edin)

Besin olarak ADVENCED NUTRİENS;Sensı Bloom A&B,Carboload ve Overdrive.Aşağıdaki 2 test denekleri bu takvim ile büyütüldü ancak 3'cü denekte CallMag gerekti.Besin maddelerinin PH oranları mükemmeldir dolayısıyla ph kontrol etmenize ve ayarlamanıza gerek yok.(PH PERFEKT TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE)

İlk 10 günlük başlangıç suyunu ve son haftaki sulama suyunu kontrol etmiyorum PH 7.4'te devam eder.

1.-10. GÜNLER

SU

10.-20. GÜNLER

Sensı Bloom A&B 1 Litre=1 ML (HER İKİSİNDEN 1 ML TOPLAM 2 ML A 1ML B 1ML=2 ML)

20.-30. GÜNLER

Sensı Bloom A&B 1 Litre=1.5 ML

30.-40. GÜNLER

40.-45. GÜNLER

Carboload 1 Litre=1 ML

45.-60. GÜNLER

Carboload 1 Litre=1 ML
Overdrive 1 Litre=1 ML

60.70. GÜNLER

SU

BU TAKVİMİ ORTALAMA 70 GÜNLÜK BİR BİTKİYE DAYANDIRDIM.ANCAK GENETİK OLARAK BİTKİNİZ İÇİN GÜNLER İÇERESİNDE BİR İNCE AYAR YAPABİLİRSİNİZ AMA AUTOFLOWERİNG TÜRLER ORTALAMA OLARAK BU SÜRELERDE BİTER.OVERDRİVE AŞAMASINDAYKEN BİTKİ GÜNLERİ UZATIYORSA TRİKOMLARI YAKINDAN TAKİP EDİN ZAMANI GELİNCE BESİN TAKVİYESİNİ KESİN VE SADE SULAMAYA BAŞLAYIN.

Son bir ince ayar ise verdiğiniz besin miktarı bitkinize fazla gelirse azaltın ancak bitkilere yetersiz gelirse dojazı artırın.

CallMag kullanılabilir bitkinizde herhangi bir eksiklik görüyorsanız litre=1 ml kullanabilirsiniz.

Ve burdada 3 Cesur test deneklerimiz var;

176325783309f760b0c22cd01d2084e9.jpg
f1a0ab4e736a81bd236530d8dbf03d82.jpg
9ae1df85429a9355449320640ed1a91d.jpg

(BİTKİLER ÖNCEKİ ÇİZELGEDEN YENİ ÇİZELGEYE GEÇİŞTE DENEK OLARAK KULLANILDI SONRAKİ GROWLARINA BAKARSANIZ HATIRI SAYILIR HASAT MİKTARLARINI GEÇMİŞTİR.RESİMLER 2015 YILINA AİTTİR
______________________________________________________________________________________

Ripley'sOG;

Yukarda belirtilen takvim 10 Eylül 2015 tarihinde TaNg tarafından oluşturulmuştur.Bundan önce 2 adet daha 2013 ve 2012 yıllarına ait beslenme çizelgeleri vardır.TaNg gerçektende saygı duyulması gereken dünyaya adını duyurmuş bir grower.(Adam artık tohuma felan para vermiyor zorla gönderiyorlar dene reklam yap diye) vericeğim linklerlede anlıyacaksınız.Youtube hesabı vardı ancak şuan ya silindi yada kendisi tarafından bloke edildi.

Yukardaki takvimi bende kullandım daha önce karşılaştığım en az onlarca GrowJournal'da bu çizelge ile büyütülmüş yabancı kaynaklı günlükler var onların linkinide alt kısımda vericem.Gerçekten ucuz ve maliyetsiz ve en iyisi usta bir profesyonelin elinden çıkmış bir çizelge sonuçlarıda gerçekten muazzam olabiliyor.Şunu unutmayın çok GÜBRE çok sömek değildir ! ! !

Çizelgeyi açıklamama izin verin şimdi diceksiniz burda eksikler var evet öyle görünüyor ama NPK bakımından (Autolar için geçerlidir) pek eksik yok ki bunuda zaten yıllanmış bir pro grower öneriyor ve söz konusu grower hala bu çizelgeyi kullanıyor.Ek olarak şuan sadece Voodoo Juice ve Gualakong Ekstratı kullanıyor sizlerde bunları kullanabilirsiniz.(Yorumlarda sorulan şorulardan bunları elde ettim ekstra olarak growdiearesten takip ediyorum kendisini besinlerinde bunlar var.Ve birde Bud Factor X kullanılabilir diye bir ifadesi var.İsmi geçen besinlerin hepsi 1 litreye 1 ml olucak şekilde olmalıdır.)

NPK oranları için son olarak bilmeyen dostlarımız için Bloom serisinde Grow serisinden daha çok azot (N) vardır.

Kullanım içinse dostlarım bu takvimde geçen gün periyoduna uyun ve DİKKATınızı çekerek söylüyorum söz konusu tablodaki sistem şöyledir;HER SULAMADA GÜBRE VERİLECEK !

Standart olan 1 veya 2 sulamadanın aksine burda her sulamada gübre verilicek ancak belirtilen ml oranlarında.

Kısaca konuyu uzatmamak adına bunları yazdım.Gerçekten ucuz ve maliyetsiz en iyi verimi almanın pratik bir yoludur.Aklınıza takılan bir soru varsa cevaplamaya hazırım.

(Çeviri bana aittir.)

"2moreweeks kankadan alıntı Sulama ve Gübre Hakkında yorumu"

- - - Sulama ve Gübre Hakkında - - -

Kankalar genel olarak takıldığımız, sorduğumuz noktalar sulamayla ve katılacak gübre miktarıyla alakalı. Başlıca noktaları özetlemekte, açıklamakta fayda var;

1) Tang tablosu bitkinizi, hangi günler kaç ml sulayacağınızı AÇIKLAMAZ. Ne kadar su vereceğiniz hala sizin karar vereceğiniz bir durumdur. Toprağınızı, ortamınızı tanıyan sizsiniz!

2) Overwatering'e dikkat! Örneğin 10-20 gün arası litre başına 1'er ml gübre vermemiz bekleniyor. Böyle yazdığı için en az 1 litreyle sulamaya başlamamalıyız. O günkü bitki durumuna göre suyun miktarını sizin kararlaştırmanız gerekiyor.

Örneğin 12. günde 400ml su verecekseniz, 0.4ml A ve 0.4ml B vermeniz yeterli olacaktır. ÖNCE SUYUN ÖLÇÜSÜNE, SONRA GÜBRE MİKTARINA karar veriyoruz. Bu tablo, sadece bu kararımızdaki ölçüyü bize veriyor.

3) Başlıkta, saksının ölçüsünün 3'de 1 kadar sulama yapılmasından bahsediliyor. Bitkinizin kökleri çoğalıp, saksının etrafını sarmadan bu kadar yüksek sulama yapamazsınız. Bazı medyalarda bunu yapmanız sakınca oluşturmaz fakat gereksizdir. Bu ölçek, flush ölçeğidir. Ya da gübreli flash...

4)Sulama miktarı hesaplanırken, saksı boyutu ve bitkinin durumu tek başına yeterli değildir. Toprağınız ve havanız, sizin hangi sıklıkla ne kadar sulama yapacağınıza karar verir. O yüzden bitkiyi ve toprağı iyi gözlemlemek, su miktarında aşırıya kaçmamak gerekir. Overwatering yapmanız hem gelişimde, hem beslemede, hem de tabloda sapmanıza neden olacaktır. Yavaştan almak her zaman iyidir. Bırakın kökleri bazen 1 gece kupkuru kalsın, yine de zararı olmaz.

4)Tang tablosu belirli sıvı gübrelere göre tasarlanmıştır. O gübrelerin dışındaki gübreleri vermek tablo dışına çıkmaktır. Tablodaki değişikliklerin azami ya da bilinçli şekilde yapılması gerekiyor. Kağıt üstünde birebir değerlerin aynı olduğunu düşünüyorsanız bir benzer gübre verebilirsiniz. Yine de tablonun olması gerektiği gibi takip edilmesi gerekiyor. Bazen iki farklı gübrenin içindeki, örneğin, azot miktarı eşit görünse de, kalite ve performans olarak farkı olacaktır. Tang hangi marka model öneriyorsa tabi kalınması gerekir.

Ayrıca Advance Nutrients markasının grow, micro ve bloom serilerinin bile bu denklemde yeri belirlenemiyor.

Tablo güncel olarak resmi sayfadan takip edilmeli. Tüm tablodaki gübreler ve miktarları güncel değerlere göre belirleniyor. Tabloda kullanılan bir üründeki NPK'nın değeri ya da diğer elementlerin oranı değiştiğinde, tablonun da güncellenme ihtimali bulunuyor.

AKLINIZDA SORU İŞARETİMİ KALDI ? LÜTFEN YAZIN !

LİNK'LER

ESKİ ÇİZELGE 1

ESKİ ÇİZELGE 2
TaNg Profil (autoflower.net)

TaNg Grow Diaries

(GrowDiaries'ten videolarınada bakabilirsiniz)

HERKESE BOL HASATLAR VE BOL BOL THC'Lİ DUMANLAR !
Üstad gübre konusu uçsuz bucaksız derya. Bu tablodaki 3 gübre hem sayı olarak az olması hemde kullanım şeklinin basit olması konusunda çok iyi gözüküyor. Şuan mevcutta biobizz bloom var. Bu üç ürünün herhangi birinin yerine geçer mi biobizz bloom? Diğer ikisini de takviye ederim.

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Merhaba Tohumsuzlar,

_______________________________________________________________________________________
(SÖZ KONUSU BESLENME ÇİZELGESİ BANA AİT DEĞİLDİR DÜNYACA ÜNLÜ PROFESYONEL TOPRAK GROWERI TaNg'a AİTTİR.
____________________________________________________________________________________

TaNg;

"Herkes kolay bir şekilde çok az malzemeler ile büyük bitkiler büyütebilir.İhtiyacınız olan sadece hafif gübreli (Light Mix) toprak ve su.(Plagron marka toprak tavsiye ediyor ve bende kullanıyorum biobizz gibi hastalık getirmiyor artı olarak steril)

Makul bir su olarak musluk suyu tercih ediyorum.PH değeri 7.4 ve EC ise 0,04'tür.(Kendi su değerinizi öğrenmek için bağlı olduğunuz ilin su firmasının su analiz raporlarını kontrol edin)

Besin olarak ADVENCED NUTRİENS;Sensı Bloom A&B,Carboload ve Overdrive.Aşağıdaki 2 test denekleri bu takvim ile büyütüldü ancak 3'cü denekte CallMag gerekti.Besin maddelerinin PH oranları mükemmeldir dolayısıyla ph kontrol etmenize ve ayarlamanıza gerek yok.(PH PERFEKT TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE)

İlk 10 günlük başlangıç suyunu ve son haftaki sulama suyunu kontrol etmiyorum PH 7.4'te devam eder.

1.-10. GÜNLER

SU

10.-20. GÜNLER

Sensı Bloom A&B 1 Litre=1 ML (HER İKİSİNDEN 1 ML TOPLAM 2 ML A 1ML B 1ML=2 ML)

20.-30. GÜNLER

Sensı Bloom A&B 1 Litre=1.5 ML

30.-40. GÜNLER

40.-45. GÜNLER

Carboload 1 Litre=1 ML

45.-60. GÜNLER

Carboload 1 Litre=1 ML
Overdrive 1 Litre=1 ML

60.70. GÜNLER

SU

BU TAKVİMİ ORTALAMA 70 GÜNLÜK BİR BİTKİYE DAYANDIRDIM.ANCAK GENETİK OLARAK BİTKİNİZ İÇİN GÜNLER İÇERESİNDE BİR İNCE AYAR YAPABİLİRSİNİZ AMA AUTOFLOWERİNG TÜRLER ORTALAMA OLARAK BU SÜRELERDE BİTER.OVERDRİVE AŞAMASINDAYKEN BİTKİ GÜNLERİ UZATIYORSA TRİKOMLARI YAKINDAN TAKİP EDİN ZAMANI GELİNCE BESİN TAKVİYESİNİ KESİN VE SADE SULAMAYA BAŞLAYIN.

Son bir ince ayar ise verdiğiniz besin miktarı bitkinize fazla gelirse azaltın ancak bitkilere yetersiz gelirse dojazı artırın.

CallMag kullanılabilir bitkinizde herhangi bir eksiklik görüyorsanız litre=1 ml kullanabilirsiniz.

Ve burdada 3 Cesur test deneklerimiz var;

176325783309f760b0c22cd01d2084e9.jpg
f1a0ab4e736a81bd236530d8dbf03d82.jpg
9ae1df85429a9355449320640ed1a91d.jpg

(BİTKİLER ÖNCEKİ ÇİZELGEDEN YENİ ÇİZELGEYE GEÇİŞTE DENEK OLARAK KULLANILDI SONRAKİ GROWLARINA BAKARSANIZ HATIRI SAYILIR HASAT MİKTARLARINI GEÇMİŞTİR.RESİMLER 2015 YILINA AİTTİR
______________________________________________________________________________________

Ripley'sOG;

Yukarda belirtilen takvim 10 Eylül 2015 tarihinde TaNg tarafından oluşturulmuştur.Bundan önce 2 adet daha 2013 ve 2012 yıllarına ait beslenme çizelgeleri vardır.TaNg gerçektende saygı duyulması gereken dünyaya adını duyurmuş bir grower.(Adam artık tohuma felan para vermiyor zorla gönderiyorlar dene reklam yap diye) vericeğim linklerlede anlıyacaksınız.Youtube hesabı vardı ancak şuan ya silindi yada kendisi tarafından bloke edildi.

Yukardaki takvimi bende kullandım daha önce karşılaştığım en az onlarca GrowJournal'da bu çizelge ile büyütülmüş yabancı kaynaklı günlükler var onların linkinide alt kısımda vericem.Gerçekten ucuz ve maliyetsiz ve en iyisi usta bir profesyonelin elinden çıkmış bir çizelge sonuçlarıda gerçekten muazzam olabiliyor.Şunu unutmayın çok GÜBRE çok sömek değildir ! ! !

Çizelgeyi açıklamama izin verin şimdi diceksiniz burda eksikler var evet öyle görünüyor ama NPK bakımından (Autolar için geçerlidir) pek eksik yok ki bunuda zaten yıllanmış bir pro grower öneriyor ve söz konusu grower hala bu çizelgeyi kullanıyor.Ek olarak şuan sadece Voodoo Juice ve Gualakong Ekstratı kullanıyor sizlerde bunları kullanabilirsiniz.(Yorumlarda sorulan şorulardan bunları elde ettim ekstra olarak growdiearesten takip ediyorum kendisini besinlerinde bunlar var.Ve birde Bud Factor X kullanılabilir diye bir ifadesi var.İsmi geçen besinlerin hepsi 1 litreye 1 ml olucak şekilde olmalıdır.)

NPK oranları için son olarak bilmeyen dostlarımız için Bloom serisinde Grow serisinden daha çok azot (N) vardır.

Kullanım içinse dostlarım bu takvimde geçen gün periyoduna uyun ve DİKKATınızı çekerek söylüyorum söz konusu tablodaki sistem şöyledir;HER SULAMADA GÜBRE VERİLECEK !

Standart olan 1 veya 2 sulamadanın aksine burda her sulamada gübre verilicek ancak belirtilen ml oranlarında.

Kısaca konuyu uzatmamak adına bunları yazdım.Gerçekten ucuz ve maliyetsiz en iyi verimi almanın pratik bir yoludur.Aklınıza takılan bir soru varsa cevaplamaya hazırım.

(Çeviri bana aittir.)

"2moreweeks kankadan alıntı Sulama ve Gübre Hakkında yorumu"

Kankalar genel olarak takıldığımız, sorduğumuz noktalar sulamayla ve katılacak gübre miktarıyla alakalı. Başlıca noktaları özetlemekte, açıklamakta fayda var;

1) Tang tablosu bitkinizi, hangi günler kaç ml sulayacağınızı AÇIKLAMAZ. Ne kadar su vereceğiniz hala sizin karar vereceğiniz bir durumdur. Toprağınızı, ortamınızı tanıyan sizsiniz!

2) Overwatering'e dikkat! Örneğin 10-20 gün arası litre başına 1'er ml gübre vermemiz bekleniyor. Böyle yazdığı için en az 1 litreyle sulamaya başlamamalıyız. O günkü bitki durumuna göre suyun miktarını sizin kararlaştırmanız gerekiyor.

Örneğin 12. günde 400ml su verecekseniz, 0.4ml A ve 0.4ml B vermeniz yeterli olacaktır. ÖNCE SUYUN ÖLÇÜSÜNE, SONRA GÜBRE MİKTARINA karar veriyoruz. Bu tablo, sadece bu kararımızdaki ölçüyü bize veriyor.

3) Başlıkta, saksının ölçüsünün 3'de 1 kadar sulama yapılmasından bahsediliyor. Bitkinizin kökleri çoğalıp, saksının etrafını sarmadan bu kadar yüksek sulama yapamazsınız. Bazı medyalarda bunu yapmanız sakınca oluşturmaz fakat gereksizdir. Bu ölçek, flush ölçeğidir. Ya da gübreli flash...

4)Sulama miktarı hesaplanırken, saksı boyutu ve bitkinin durumu tek başına yeterli değildir. Toprağınız ve havanız, sizin hangi sıklıkla ne kadar sulama yapacağınıza karar verir. O yüzden bitkiyi ve toprağı iyi gözlemlemek, su miktarında aşırıya kaçmamak gerekir. Overwatering yapmanız hem gelişimde, hem beslemede, hem de tabloda sapmanıza neden olacaktır. Yavaştan almak her zaman iyidir. Bırakın kökleri bazen 1 gece kupkuru kalsın, yine de zararı olmaz.

4)Tang tablosu belirli sıvı gübrelere göre tasarlanmıştır. O gübrelerin dışındaki gübreleri vermek tablo dışına çıkmaktır. Tablodaki değişikliklerin azami ya da bilinçli şekilde yapılması gerekiyor. Kağıt üstünde birebir değerlerin aynı olduğunu düşünüyorsanız bir benzer gübre verebilirsiniz. Yine de tablonun olması gerektiği gibi takip edilmesi gerekiyor. Bazen iki farklı gübrenin içindeki, örneğin, azot miktarı eşit görünse de, kalite ve performans olarak farkı olacaktır. Tang hangi marka model öneriyorsa tabi kalınması gerekir.

Ayrıca Advance Nutrients markasının grow, micro ve bloom serilerinin bile bu denklemde yeri belirlenemiyor.

Tablo güncel olarak resmi sayfadan takip edilmeli. Tüm tablodaki gübreler ve miktarları güncel değerlere göre belirleniyor. Tabloda kullanılan bir üründeki NPK'nın değeri ya da diğer elementlerin oranı değiştiğinde, tablonun da güncellenme ihtimali bulunuyor.

AKLINIZDA SORU İŞARETİMİ KALDI ? LÜTFEN YAZIN !

LİNK'LER

ESKİ ÇİZELGE 1

ESKİ ÇİZELGE 2
TaNg Profil (autoflower.net)

TaNg Grow Diaries

(GrowDiaries'ten videolarınada bakabilirsiniz)

HERKESE BOL HASATLAR VE BOL BOL THC'Lİ DUMANLAR !
Kanka süper lemon haze için geçerli olur mu bu besin çizelgesi?

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Kafa karıştırmayan çok güzel bir gübreleme.e Sensı Bloom A&B, arboload ve Overdrive siparişi verdim. Auto olarak birebir uygulayacağım. İşimi şansa bırakmamak için. Yalnız elimde Biobizz bloom var onu ne yapacağım bilmiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • S sibetta:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******** * **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** ** ***** ******* ******* ******** * **** ***** ****** *** ***** ********* ****** ***** ******* ***** *** *********
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ***** ******** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** ** ******* ** *** ***** *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    *** dready
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** **** ***** *** ********** dready* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** dready** ********** ** *** *****