Kolay Autoflowering Beslenme Takvim Çizelgesi

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi

Konunun size faydası oldumu ?

• EVET

Kullanılan: 362 95.8%
  • HAYIR

Kullanılan: 16 4.2%

• Kullanılan toplam oy
    378

a-420

Müptezel
@Ripley'sOG üstad selamlar. Bu linkte tangın çizelgeyi guncelledigini gördüm aklıma takıldı sorayım dedim. Bu liste de senin yaptigin listeden farklı olarak, rhino skin, b 52, sensizym, big bud ve call magde var. Şuan Bruce banner yetiştiriyorum ve senin çizelgene göre ilerliyorum. Elimde sensi bloom a-b, call mag, voodoo juice, bud factorx, carboload ve overdrive var. Açıkçası bu growumu şuan elimde olan gubrelerle bitirmeyi planlıyorum. Tavsiye edersen diğer grow için tangın linkteki gubrelerini eklerim ancak kafamda ki asıl ve en büyük soru şu; tangın linkteki cizelgesine uyucaksam eğer çizelgede call mag için de belirli günler verilmiş. Belirlenen günler de call mag'i nasıl vereceğim? Sitede ki arkadaşlar call magin ayrı verilmesi gerektiğini yazmış. Call mag'i ayrı versem toprak 3-4 günden önce kurumadigi için cizelgenin dışına ciktigim anlar olacak. Fikrini rica edicem kral
Cal- mag ayrı verme kanka cızelgenın dısına cıkma Ripley'sOG ustad sanada slm lar.

2MoreWeeks

Doktor
Photo bitki için bir takvim olması pek mümkün değil. İşin içinde bir çok farklı değişken var; genetik, ışık, hasat süresi, gelişim evrelerinin süresi vs.

Auto'da bu tür değişkenlerin çoğu sabit olduğu için kolayca çizelge çıkartılabiliyor. Hatta Tang'in bu takvimi bile 70 günde flush atılan auto'lar için geçerli. Daha uzun ömrü olan auto'larda ise 70 günden sonra flush atmayıp, overdrive gübresini vererek hasata kadar devam edin diyor.

Photo bitkinin evreleri belirsiz olduğu için, ne zaman hangi gübreyi kullanacağımızın bir çizelgesi mümkün değil. Photo bitkinin gübrelerini o bitkinin gözlemcisinin karar vermesi gerekiyor.

n0sturadamus

Yeni üye
Kanka cizelgeye gore her sulamada bloom kullanicaz peki buna gore calmagi nasil kullanicaz sulama zamani gelince karistiracaz mi yoksa arada sadece calmagla mi sulama yapicaz

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka cizelgeye gore her sulamada bloom kullanicaz peki buna gore calmagi nasil kullanicaz sulama zamani gelince karistiracaz mi yoksa arada sadece calmagla mi sulama yapicaz
Haftada 1 kere rutin olarak verebilirsin ancak bitkinde overdose ya da eksiklik var ise bu dojazı artırıp azaltabilirsin.Nabza göre şerbet yani CallMag işi

D

DevilManCry

Guest
Selam üstad. Ben neden sensi grow kullanılmadığını merak ediyorum açıklayabilir misin müsait bi zamanında ? Şimdiden teşekkür ederim kanka bol dumanlar!

R

Ripley'sOG

Guest
Selam üstad. Ben neden sensi grow kullanılmadığını merak ediyorum açıklayabilir misin müsait bi zamanında ? Şimdiden teşekkür ederim kanka bol dumanlar!
kanka sensi grow içinde bulunan azottan daha fazla sensı bloom urununde var bundan dolayı kısa surelı veg donemlerı olan autoflowerıng genetıklerın azot ıhtıyacını karsılıcak sevıyede oldugu ıcın bu tarz bır cızelge mevcut

dumanın bol olsun

Merhaba. Bizimle paylaştığınız Tang in bu çizelgesinde sözü geçen toprak ve gübrelerin yanısıra ek olarak aynı markanın cal mag ve big bud desteklerinide aldım. Işığım ts3000 ve 150x150 bi kabin kullanacağım. Bu süreçte 5 adet bitki büyütmek istiyorum. İlk deneyimim olacak. Size sormak istediğim ilk soru genetik önerisi olacak. Biraz hareketli bi genetik istiyorum. Kendim sanat sepetle uğraşmaktayım. İlk deneyimim olacağı için dayanıklı bir genetik olması gerektiğini de düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

R

Ripley'sOG

Guest
kanka senin tavsiyenin de etkisiyle og kush auto yetiştirmeyi düşünüyorum bu çizelgeyi uygulayabilirim değil mi? Diğer sorum başlangıçta hangi toprağı kullanmamı tavsiye edersin bu çizelgeye uyacaksam? @Ripley'sOG
light mix hergangi bir toprak uygundur tavsiyem- plagron
Merhaba. Bizimle paylaştığınız Tang in bu çizelgesinde sözü geçen toprak ve gübrelerin yanısıra ek olarak aynı markanın cal mag ve big bud desteklerinide aldım. Işığım ts3000 ve 150x150 bi kabin kullanacağım. Bu süreçte 5 adet bitki büyütmek istiyorum. İlk deneyimim olacak. Size sormak istediğim ilk soru genetik önerisi olacak. Biraz hareketli bi genetik istiyorum. Kendim sanat sepetle uğraşmaktayım. İlk deneyimim olacağı için dayanıklı bir genetik olması gerektiğini de düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

ben pek oynatan genetikler yerine bayıltanları sevdiğim için ındıkacıyım o yuzden ama haze türlerene bak kanka zınk ederken dans ettirir sponsorda güzel genetikler var bu konuda hasatı alan kayboluyor ama grow guncelerınde bahsedıyolar satıva odaklı

Acemi01

Yeni üye
Slm kanka çok faydalı bi konu ve şuan bitkim 1 aylık tablodan hiç şaşmadan gübreleri kullanıyorum. Bu konudaki hemen hemen tüm yorum soru ve cvp ları okudum. Yalnız gözümden kaçmadıysa bud factör x i ne zaman kullanmamız gerektiğiyle ilgili bi bilgi alamadım. Yardımcı olursan sevinirim kanka.

2MoreWeeks

Doktor
1. ay güncellemesi yapayım ben de;

3 adet northern lights auto'da, ne bir besin eksikliği ne de besin fazlası belirtisi var. Başka hastalık da yok. Hasata kadar böyle pürüzsüz giderse bundan sonra fem genetiğe son. Onlarca gübreye son...

R

Ripley'sOG

Guest
Slm kanka çok faydalı bi konu ve şuan bitkim 1 aylık tablodan hiç şaşmadan gübreleri kullanıyorum. Bu konudaki hemen hemen tüm yorum soru ve cvp ları okudum. Yalnız gözümden kaçmadıysa bud factör x i ne zaman kullanmamız gerektiğiyle ilgili bi bilgi alamadım. Yardımcı olursan sevinirim kanka.
kanka firmanın tavsiye ettiği çiçeklenme başından sonuna ancak bu çizelgenin doğası ve pahalı bir ürün olduğundan dolayı çiçeklenmeye girdikten 15 gün sonra kullanmaya başlamak en mantıklısı

Seeder2308

Yeni üye
Dostlarım selamlar, Bugüne kadar 1 feminised ürün büyütme şansım oldu sonra koptum takip de edemedim, fakat artık dayanılmaz bir hal aldı torbacı geyikleri. Bezdim...
ve auto ürünlerimi ektim, (Alaskan Sativa Autoflower) güzelce baş verdiler 7nci günümdeyim .Led ışık sistemimi kurdum, havalandırma ve nem olayını çözdüm, deneyimlerimi de paylaşıcam inşallah. Forum sayesinde hepsini hallettim fakaaat...
Gübre konusunda kafam çok karışık. ürünü riske etmiyim diye biobizz starterpack almak istedim fakat 891 tl gibi benim bütçeme göre manyak bir para.. TaNg'in beslenme çizelgesindeki
ürünleri almak istediğimde 340 tl. gibi bir rakam tutuyor.

Sensi Bloom A&B
Carboload
Overdrive

Bunların haricinde almam gereken ekstra bişey var mı ? belki çok basit bir soru ama cahilliğimi mazur görün lütfen. Tüm siteyi de araştırdım ama net bilgiye ulaşamadım.(muhakkak her türlü bilgi vardır) gelicek cevaplara şimdiden teşekkür ederim.. bol hasatlar.

Edit : Sanırım toprak konusunda major bir hata yaptım. Toprağım Biobizz AllMix! Dolayisiyle bu besin takvimini uygulamak için lightmix bir toprağa ihtiyacım vardı galiba. Ne yapmam gerekiyor ?lütfen yetkili abilerim, kardeşlerim beni aydınlatsın :(

Son düzenleme:
R

Ripley'sOG

Guest
Dostlarım selamlar, Bugüne kadar 1 feminised ürün büyütme şansım oldu sonra koptum takip de edemedim, fakat artık dayanılmaz bir hal aldı torbacı geyikleri. Bezdim...
ve auto ürünlerimi ektim, (Alaskan Sativa Autoflower) güzelce baş verdiler 7nci günümdeyim .Led ışık sistemimi kurdum, havalandırma ve nem olayını çözdüm, deneyimlerimi de paylaşıcam inşallah. Forum sayesinde hepsini hallettim fakaaat...
Gübre konusunda kafam çok karışık. ürünü riske etmiyim diye biobizz starterpack almak istedim fakat 891 tl gibi benim bütçeme göre manyak bir para.. TaNg'in beslenme çizelgesindeki
ürünleri almak istediğimde 340 tl. gibi bir rakam tutuyor.

Sensi Bloom A&B
Carboload
Overdrive

Bunların haricinde almam gereken ekstra bişey var mı ? belki çok basit bir soru ama cahilliğimi mazur görün lütfen. Tüm siteyi de araştırdım ama net bilgiye ulaşamadım.(muhakkak her türlü bilgi vardır) gelicek cevaplara şimdiden teşekkür ederim.. bol hasatlar.

Edit : Sanırım toprak konusunda major bir hata yaptım. Toprağım Biobizz AllMix! Dolayisiyle bu besin takvimini uygulamak için lightmix bir toprağa ihtiyacım vardı galiba. Ne yapmam gerekiyor ?lütfen yetkili abilerim, kardeşlerim beni aydınlatsın :(
baska bıseye gerek yok
2-3 hafta sonra baslarsın gubreye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ********* *** *** ***** hahahaha******* ******** ********* ****** ****** hahahaha* ********
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    hahahaha **** ***** ******* hahahaha** ** ******** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha***** **** ***** ******* hahahaha** ** ******** **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha** ***** hahahaha***** ***** ****** **** * * ***** hahahaha** ***** ***** ******* *** ********** *** **** ***** ********* ***** ******* ***
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha** ****** ******* ****** ******** ****
  • A ax-b:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** hahahaha**** *******
  • A ax-b:
    hahahaha** ***** ***** *** **** ****** **** hahahaha** ***** ****** hahahaha* ******* ** ****** ***** ****** ********** hahahaha** ****** ******* ****** ******** ****
  • A ax-b:
    **** hahahaha* ***** ******* ***** *** ***** hahahaha ******** ***** **** ******** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha******** ***** ***** *** **** ****** **** hahahaha** ***** ****** hahahaha* ******* ** ****** ***** ****** ******
  • P Phthonos:
    ******** ****** **** ***** **** *** **** ****** ****** hahahaha* *** ******* ********** **** hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ********* ********* hahahaha ***** **** ******** ***** ****** ******* ****** ******
  • A ax-b:
    ** ***** ***** ********* ******** hahahaha** * *** ******* hahahaha * **** **** **** ******** * ****** **** ******* **** hahahaha**
  • A ax-b:
    ******** hahahaha**** ****** ******** ***** ****** *** * **** **** ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • P Phthonos:
    *** ***** ****** ****** * ***** ********* hahahaha ******** **** ******** ******** ******* ****
  • P Phthonos:
    ******** *
  • A ax-b:
    **** ******** hahahaha * ***** ****** *** ********** **** ****** ********* * ******** **** ******* * ******** *****
  • A ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ********** hahahaha ** **** ******* hahahaha**** ********
  • P Phthonos:
    ***** ***** ****** **** hahahaha* ** ****** ******** ** ****** ******** *** ********* ***** hahahaha***
    P Phthonos: ***** ***** ****** **** hahahaha* ** ****** ******** ** ****** ******** *** ********* *****...