Kullanım sıklığınız nedir?

harmangenc

Kıdemli Üye
Selam kankalar.Çoğu kişinin zaman zaman içine düştüğü o ''Olum çok mu bokunu çıkarttım bu sıralar'' durumunu hepimiz biliriz ve zaman zaman yaşarız.Böyle zamanlarda ne kadar süre ara veriyorsunuz veya genel olarak kullanım sıklığınız nasıl merak ettim :)

Şahsen ben 4 gün takılıyorum 3 gün ara veriyorum

Cashh

Doktor
Selam kankalar.Çoğu kişinin zaman zaman içine düştüğü o ''Olum çok mu bokunu çıkarttım bu sıralar'' durumunu hepimiz biliriz ve zaman zaman yaşarız.Böyle zamanlarda ne kadar süre ara veriyorsunuz veya genel olarak kullanım sıklığınız nasıl merak ettim :)

Şahsen ben 4 gün takılıyorum 3 gün ara veriyorum
Çok iyiymiş seninki. Ben çalıştığım günler eve dönünce bir bazen iki sigara. Çalışmadığım günler kahvaltı sonrası başlıyorum yatana kadar iki üç beş yetene kadar

harmangenc

Kıdemli Üye
Valla kanka ara verme olayını başaran herkesi tebrik ediyorum
kanka bak sana tavsiyem kesinlikle bunu gerçekleştirmek için dozaj azaltarak bırakmak.örneğin bong takılan biriysen ilk önce jointe geçiceksin jointten küçük sarma kağıtlarına geçiceksin bi sonraki gün mesela o küçük sarma kağıtlarından 5 tane şartı koyucaksın kendine,sonraki gün 3 en son günde de 1 tane küçük sarma kağıdını gün sonu koyucaksın kanka sonra 3-4 ay bile takılmasan aklına gelmez öyle söyliym

Cashh

Doktor
kanka bak sana tavsiyem kesinlikle bunu gerçekleştirmek için dozaj azaltarak bırakmak.örneğin bong takılan biriysen ilk önce jointe geçiceksin jointten küçük sarma kağıtlarına geçiceksin bi sonraki gün mesela o küçük sarma kağıtlarından 5 tane şartı koyucaksın kendine,sonraki gün 3 en son günde de 1 tane küçük sarma kağıdını gün sonu koyucaksın kanka sonra 3-4 ay bile takılmasan aklına gelmez öyle söyliym
Bu förmül tutmaz kanka. Sigara çekmece de ama içmiycen öyle mi üstelik normal sigara yı bırakmışken :)

• Like
Tepkiler: Dou

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka bütün sigaraları önceden sarıcaksın hazırlıycaksın.onlar da kenarda dururken daha sağlam olcak hem.ayrıca sigara içen birisi olarak bi paketten günde 5-6 dala çekmiş oldum sigarayı da bu taktiği uyguladığımda. bi taşla iki kuş hesabı oluyo biraz :D

Cashh

Doktor
kanka bütün sigaraları önceden sarıcaksın hazırlıycaksın.onlar da kenarda dururken daha sağlam olcak hem.ayrıca sigara içen birisi olarak bi paketten günde 5-6 dala çekmiş oldum sigarayı da bu taktiği uyguladığımda. bi taşla iki kuş hesabı oluyo biraz :D
Bana yaramıyor sarılı sigara hemen bitiyor arada yapıyorum 20-30 sigara sarıyorum sarmaya zaman harcamayınca daha çok tüketiyorum

Ü

Üye silindi 29199

Guest
Gğn içinde bulduğum her fırsatta sık sık içerim efenim, ne zaman hasat bitti bir sonraki hasat gelene kadar mecburi ara verir spor yapar vücudu temizlerim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: