kusursuz bir kurulum

Casper3458

Yeni üye
selam kankalar yakın zamanda bende grow yapmayı düşünüyorum kendime göre bir kurulum yaptım sizinde fikirlerinize tavsiyelerinze açığım 6 bitki yetiştiricem
1-FC4800(MARS)
2-KABİN 150X150X200 (MARS)
3-AİRPOT SAKSI
4-TOPRAK PLAGRON ALL MİX
5-GÜBRE AN Conneisseur A+B / Vodoo+Piranha+Tarantula / B-52+Sensizym+Rhino Skin / Bud Candy + Big Bug + Bud Factor X + Nirvana+Bud İgnitor+Over Drive/ Revive
6-PH ÖLÇER(ADWA12)
7-VANTİLATÖR
8-ZAMANLAYICI
9-NEM ISI ÖLÇER
10-SİNBO HAVA NEMLENDİRİCİ
11-KARBON FİLTRE ?
12 GİRİŞ FAN?
13- ÇIKIŞ FAN?
HAVALANDIRMA KONUSUNU BİR ÇÖZMEDİM YARDIMCI OLACAKLARI BEKLİYORUM

Casper3458

Yeni üye
2 gowda büyütürüm diye bi tık büyük kabin seçtim dezavantajı olur mu
bir sorumda sizce gübreleri kaç lt veya ml alayım 6 bitki yapıcam

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Güzel setup dizmişssin.

Havalandırman 4-5 bitkiye kadar quıte serisi

yada aynı m3 ve m3h normal seri

Eger 4-5 bıtkı uzerıne cıkıcaksan

yukarıdakı cıkıs setınde m3 ler aynı fakat karbon fıltren 890m3h yıne quıte serısıı

yada aynı m3 ve m3h ler normal seri

Girişin ise

Işık konusuna gelınce ben olsam lıstedekı lm301b bır oncekı led cıp serısı kullanmayıp

Sponsorumuzdakı gardengarage efsane lm301h evo serısı 240w boardlar geldı 3 adet al ve keyfıne bak ve fc6500 den daha ucuza gelır lm301h evo son led cıpı kullanırsın karar senın tabıkıde.

en ıyı 150x150 kabındır. auto yapıcaksan 6 adet yapıcaksan 15 lt saksılarda kal. photo yapıcak ısen mın 20lt saksı

higthead

Jolly Green

Dosgrudur dostum prof ıklımlendırmen olur.Çıkıs hava kanalını drek pencereden dısarı verıceksen su urune goz at senelerdır kullanıyorum basarılı https://www.drkarbonfiltre.com/dr-karbon-filtre-fan-set/dr-kanal-tipi-fan-pencere-aparati/ dırek pencereden dısarı atmıcaksanda hava kanalını duvar dıbınden pencerene yaklastırdınmı oda olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: *** *** ** ***** **** ***** *** ********* *********