Lütfen Bkz / AMATEM Alkol ve Madde Bağımlılığı Testi

lazboregi

Yeni üye
Sevgili arkadaşlar,

Bu teste girmek zorunda olabilirim şoför kartı için. Çok tüketen biri değilim internette 2 hafta ile 1 ay arası idrardan çıkar deniyor. Lakin doktor arkadaşlara sordum yeni cihazlarda idrar da 6 aya kadar gözükür diyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Saygılar,

Sende başkasının ıdrari ile git kanka ne zorluyon doktor moktor

Edit: idrarda sahtecilik cezası var mı bilmiyorum :D

Kanka

Administrator
Yönetici
2016 da ben teste gırerken kullanım seklıne gore degıskenlık gostermesıne bağlı olarak seyrek kullanıılarda 1 haftada temızlenıyordu ortalama , ama şu şekıl bırşey yapabılırsın , sabah aç karnına 2 tane bira göm , ilk ıdrarını ver tuvalete 2. idrarını tut teste ver bembeyaz idrar ver gitsin hocam

lazboregi

Yeni üye
2016 da ben teste gırerken kullanım seklıne gore degıskenlık gostermesıne bağlı olarak seyrek kullanıılarda 1 haftada temızlenıyordu ortalama , ama şu şekıl bırşey yapabılırsın , sabah aç karnına 2 tane bira göm , ilk ıdrarını ver tuvalete 2. idrarını tut teste ver bembeyaz idrar ver gitsin hocam
Bunu da duydum ama işte dediklerini gibi yeni makineler 6 ay kadar algılıyorsa bu tür şeyleri yemez diye korkuyorum

Aguş

Doktor
THC vucüddaki fazla yağa yapışıp idrardan öyle atılıyor,yağsız bir yemek diyeti ve lacarnatine ile çok sık içen bir adamın 16-17 günde temiz verdiğini biliyorum
6 ay çok uzun bir müddet saç olsa belki ama idrar da kesinlikle kalacağını düşünmüyorum

president

Müptezel
Başkasının idrarıyla gidemez çünkü idrarı bizzat güvenlik görevlisinin yanında verir. Bu zorunludur ya svve seve ya ske ske o kaba işiycek yani. Kardeşim b vitami al benexol. Magnezyum al. Cok bol u ic yogurt ye sac teli dışında Bi yerinde çıkmaz. Rahatss

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** ******* ***
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha**** **** ****** ** ** ** ****** ****** ****** ********** ******* ******* ** *** ***** ***** **** **** ****** ******** ********* **** ********* ******* ******* ********** *** *** *** ******** hahahaha ********** **** ****** **
  • K kushuchtu:
    **** ****** ******* ********** ****** ***** ********** ******* ***** ******* *** ********
  • K kushuchtu:
    * *** **** ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ***
  • K kushuchtu:
    ***** ***** ***** ** ***** ** ** ********* ********** ******* ********* *** ****** ********* ***** ***** hahahaha* *** **** ***** hahahaha* ****
  • K kushuchtu:
    **** ***** hahahaha* ***** ****** ***** ******** *** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** *** ***** ******** hahahaha *** **** ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ***
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** hahahaha ***** *** ***** ******** **********
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** hahahaha***** ***** hahahaha* ***** ****** ***** ******** *** ******
  • K kushuchtu:
    **** **** ******* ****** * **** ***** ** *** ******** ** **** ********* ****** hahahaha**** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* ***** *** **** ***** hahahaha **** ******* ****** * **** ***** ** *** ******** ** **** ********* ****** hahahaha**** *******
  • K kushuchtu:
    * ******** ** **** ****** ******* **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ** ****** **** **** *** ***** hahahaha* ******** ** **** ****** ******* **
  • K kushuchtu:
    hahahaha ** ********** ***** ********* ****** *** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahahahahahaha* ** ********** ***** ********* ****** *** **
  • K kushuchtu:
    ***** ****** ** ***** ********** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ******** **** ******* *******
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    ********** ***** **** ** ** ****** ******** ******* ******* ******** ***** ********* ***** hahahaha*** **** **********
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ***** ****** hahahaha****** ***** **** ** ** ****** ******** ******* ******* ******** ***** ********* ***** hahahaha*** **** **********
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ******* ***** hahahaha* ***** *** ****
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    *** ***** *** **
    K kushuchtu: *** ***** *** **