Led seçiminde yardıma ihtiyacım var

Captain07

Yeni üye
Selam kankalar bol dumanlı günler dilerim.
quantum board olup olmadığını anlayamadığım üretici/satıcı sitede horticultural led olarak tanımlanan bi ışık sistemi hakkında bilgi almak istedim değerli yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Linkte açıklamaları var BGS250 modelini almayı planlıyorum sizin görüşünüz nedir? Beklediğim performansı alabilir miyim?

a-420

Müptezel
Selam kankalar bol dumanlı günler dilerim.
quantum board olup olmadığını anlayamadığım üretici/satıcı sitede horticultural led olarak tanımlanan bi ışık sistemi hakkında bilgi almak istedim değerli yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Linkte açıklamaları var BGS250 modelini almayı planlıyorum sizin görüşünüz nedir? Beklediğim performansı alabilir miyim?
slm kankacım bu ledle cok ugrasırsın.

Bu ürün güzel ürün. Kullanan ve iyi verim alan vardı. Hatta konusu da vardı ama taa nisan mayıs aylarından kalma kim bilir konu nere kayboldu.
Samsung lm301b veya h gibi olmasa da nichia nın smd çipleri de iyidir horticulture yani seracılık için güzel çözümleri var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********