Legal cigara

Beyler bir sitede legal cigara diye satılan bir şey buldum içindekileri araştırdım ve yasak olan bir şeye rastlamadım. İçindekiler: skullcap,wormwood,passion çiçeği,mullein yaprakları,damiana ve catmint olarak geçiyor. Açıklamada etkisinin normal cigaraya yakın olduğu yazıyor. Size sorum şu içindekilerin hepsi legal olsa bile gümrüktekiler sırf cigara gibi durduğu için ibneliğine atarlar mı ?

Legal olduğu için doğru bilgiler ile sipariş vermeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

S

silas

Guest
ilaçsa sağlık bakanlığı onayı ararlar, bitkisel ürünse tarım bakanlığı onayı ararlar, yani iş paketi açıp bakmaya kaldıktan sonra her türlü takılır o mal. sipariş etmeden bilemeyiz. Açtığın mantar konusu ve bu kafa yapıcı çiçekler konusu ilginç takipteyim. Sipariş verirsen haberimiz olsun kanka

dmt25

Üye
Kanka smoke blendlerden bahsediosun galiba ama onlar cigara degil belirli alkloid iceren bitkilerini mixleyip falan satiyorlar. Bende cigarama falan katiyordum bazen tutsu olarak kullaniodum falan, cok yararlari oluyor insana cogunun. Ama cigara kafasi bekleme, birde gumrukte kalicagini sanmiyorum icilmek icin oldugunu anlamazlarsa. Tutsu olarak yazdirilirsa ozellikle gecer bence ama bilemiyorum

ilaçsa sağlık bakanlığı onayı ararlar, bitkisel ürünse tarım bakanlığı onayı ararlar, yani iş paketi açıp bakmaya kaldıktan sonra her türlü takılır o mal. sipariş etmeden bilemeyiz. Açtığın mantar konusu ve bu kafa yapıcı çiçekler konusu ilginç takipteyim. Sipariş verirsen haberimiz olsun kanka

Kanka şöyle söyleyim googledan arattım içindekileri hepsi legal olarak satılan ürünler ve hepsini tek tek almaya kalksam joint ile aynı paraya geliyor sanırım hiç risk almadan evde kendim alıp mix yapacağım artık gerçek cigara içinde torbacı kardeşlerimize kalmaktan başka çaremiz yok gibi

Kanka smoke blendlerden bahsediosun galiba ama onlar cigara degil belirli alkloid iceren bitkilerini mixleyip falan satiyorlar. Bende cigarama falan katiyordum bazen tutsu olarak kullaniodum falan, cok yararlari oluyor insana cogunun. Ama cigara kafasi bekleme, birde gumrukte kalicagini sanmiyorum icilmek icin oldugunu anlamazlarsa. Tutsu olarak yazdirilirsa ozellikle gecer bence ama bilemiyorum

Mantıklı kanka olabilir tütsü olarak yazdırma fikri güzelmiş. Normal cigara kafası zaten beklemiyorum ufaktan kırsın yeterli ama bakalım kendim malzemeleri alıp mix yapayım en mantıklısı o gibi duruyor

2MoreWeeks

Doktor
Kankacım amsterdam'da coffeshop'a giden bilir, kavanozla ortada durur öyle, ben bi avuç aldıydım çıkarken, 3 gün tütün kullanmadım bununla sardım içtim. Hatta hanım da kokusunu çok sevdi, o gün netten baktıydık neler var içinde diye, dediğin bazı bitkiler vardı ve hepsi zararsız. hanım biraz sakladı, türkiyeye dönünce çay yaptık, kusuyoduk. Ama tüttürünce çok boştu, kokusu yoktu. Otun her notasını hala alabiliyodum. Tütünle pek mümkün değil haliyle.

Kafa yapmaz bunlar kardeşim kısaca. ama tüttürüp içtiğinde sigaranın %1 zararı gibi bişeye sahip. Aslında bu karışım büyük bi buluş sayılır ama kullanım alanı çok farklı. Tamamen katık niyetine.

Ülke içerisinde resmi onaylı benzer bir ürün olmadığı için takılır.

Kankacım amsterdam'da coffeshop'a giden bilir, kavanozla ortada durur öyle, ben bi avuç aldıydım çıkarken, 3 gün tütün kullanmadım bununla sardım içtim. Hatta hanım da kokusunu çok sevdi, o gün netten baktıydık neler var içinde diye, dediğin bazı bitkiler vardı ve hepsi zararsız. hanım biraz sakladı, türkiyeye dönünce çay yaptık, kusuyoduk. Ama tüttürünce çok boştu, kokusu yoktu. Otun her notasını hala alabiliyodum. Tütünle pek mümkün değil haliyle.

Kafa yapmaz bunlar kardeşim kısaca. ama tüttürüp içtiğinde sigaranın %1 zararı gibi bişeye sahip. Aslında bu karışım büyük bi buluş sayılır ama kullanım alanı çok farklı. Tamamen katık niyetine.

Ülke içerisinde resmi onaylı benzer bir ürün olmadığı için takılır.

Kankam çok teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için o zaman boş yere para harcamaya gerek yok hem kafa yapmıyormuş hemde elime ulaşmama durumu var

deliadam1

Yeni üye
Bitkilerin adı ne acaba alıp sarabilir miyiz evde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
    ****** ***** ***** * ***** **** dready* ** ****** *********
  • P puslu77:
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    *** ** *** **** ****** ***** dready
  • P puslu77:
  • C Ceres1001:
    ***** ********** ******* ****** ****** ***** *** **** ****** ******** ********* *** ********** **** ***** **** ******
  • C Ceres1001:
  • zero00 zero00:
    ********* **** ***** *** **** ****** ******** ********* *** ********** **** ***** **** ******
  • zero00 zero00:
    dready* ********* *** **** ***********
  • C Ceres1001:
    ********* **** ***** **** dready* *** *******
  • zero00 zero00:
    ******** ****** ****** ********* ******* dready ** ***** *** ***** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** ********* ******* ** **** *** ****** ***** ********** ***** ***** ***** *****
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    ******* ***** ******* ***** *** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    +1
  • P puslu77:
    P puslu77: ***** ******