Hasat 251gr Kuru.. Moby Dick XXL & Original Glue Autoflower..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19835

Guest
@Ripley'sOG
Eyvallah dostum her şey gerçekten harika gidiyordu Pazartesi gününe kadar. Solda ki Lemon OG olan büyük bitkim LST sırasında dikkatsizliğim nedeniyle maalesef kırıldı.
Ben çok hırçın davrandım ama, Lst değil de HighST oldu benimki biraz. Fakat hiç beklemediğim bir yerden koptu. Sinirlerim bozuldu söküp attım 13 günlük bitkiyi. Şimdi onun yerine Moby Dick XXL Autoflower çimlendirdim. Bakalım, her işte vardır bir hayır.
Yoktun uzun zamandır, iyisindir umarım?

@developer
Bizde durumlar biraz üzücü oldu ama daha iyi olacak bu yeni genetikle eminim.! XXL.! :cool:
Sen ne yaptın, topping yaptıktan sonra kaç günde kendine gelip boylanmaya başladı senin bitki?

@vamonos
Dostum site adı maalesef veremiyorum ama İspanya’dan bilindik bir firma. Tahmin etmesi zor değil.

@Cibril
Okumuşsundur, şu sıra ufak bir sekteye uğradık, daha güzel paylaşımlar yapacağım bir müddet sonra.
Senin genetikte Lemon OG’di, boya gider normal. 10cm’de çok uzun değil bence. Sen ufaktan dikkatli bir şekilde Lst uygula, ışık mesafeni de doğru ayarladığından emin ol. Alt dallar filan daha bir güçlenir, irileşir diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 19835

Guest
13 günlük eğitim zayiatı Lemon OG.!
1597146545575.jpeg
1597146920217.png

•••••••
12 günlük Orijinal Glue
Şu anlık sadece yolumuza bununla devam ediyoruz.
Yeni çimlendirdiğim Moby Dick XXL Autoflower ise nazı niyazı bırakıp gömüldüğü yerden kafayı çıkartırsa inşallah onun da gelişmelerini paylaşacağım. Beklemedeyiz..
1597147556690.png
16. Gün..
1597147994576.png
Biraz budadım ve düzenleme yaptım.
1597148273825.png
21. Gün..
1597148433403.png
1597148680121.png
Şimdilik durum böyle..

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kanka havalandırman kaç db ses çıkarıyor.?) Ben bir az tedirginim komşular duyar diye ))
Ben giriş ve çıkış fanını kabinin içine yerleştirdim uğultu içeride kalsın diye. Vantilatörler biraz cızırtı yapıyor ama pek duyulmuyor. Zaten bitki kabinini kıyafet dolabımın içine yerleştirdim. Kapaklar kapanınca hiç ses çıkmıyor desem yeridir. Odaya giren anlamıyor. Çadırın ne boyutta bilmiyorum ama alacağın fanı sessizlerinden alırsan tedirgin olmana gerek kalmaz.
Kral foto bekliyoruz kral nerdesin....
Tamam dostum akşam atacağım fotoğraf. Bugün 31. gün ama beklediğim gibi gelişme yok. Bitkiyi fazla mı strese soktum anlayamadım. Hem bilen arkadaşlar belki yorum yapar. İşlerimi halledip güncelleyeceğim.

Growcannabis

Kıdemli Üye
Ben giriş ve çıkış fanını kabinin içine yerleştirdim uğultu içeride kalsın diye. Vantilatörler biraz cızırtı yapıyor ama pek duyulmuyor. Zaten bitki kabinini kıyafet dolabımın içine yerleştirdim. Kapaklar kapanınca hiç ses çıkmıyor desem yeridir. Odaya giren anlamıyor. Çadırın ne boyutta bilmiyorum ama alacağın fanı sessizlerinden alırsan tedirgin olmana gerek kalmaz.

Tamam dostum akşam atacağım fotoğraf. Bugün 31. gün ama beklediğim gibi gelişme yok. Bitkiyi fazla mı strese soktum anlayamadım. Hem bilen arkadaşlar belki yorum yapar. İşlerimi halledip güncelleyeceğim.
Kanka iyi yapmışsın benimde öyle yapmam gerekiyor. Komşullar fena hiç affetmezler

Ü

Üye silindi 19835

Guest
14/08/2020 Moby Dick XXL Autoflower
1. Gün..1598023967193.jpeg
7. Gün..
1598028320278.png

1598024104760.jpeg

Lemon OG Autoflower..
29. Gün..
1 Litrelik saksıya aldım çiçek gübresi vermeye başladım..
1598024350755.png
2 gün önce küçük bir budama yaptım ve 3-4 günde bir bunu tekrarlıyorum aşırıya kaçmadan. Belki de kaçıyorumdur.. Bilmiyorum..
1598024654549.png
Ve son olarak az önce çektiğim fotoğraf..
31. Gün..
1598024732982.png

Başta @Ripley'sOG olmak üzere sevgili dostlarım..
Topping uygulamadım bu bitkime, çekindim. Ama diğer bitkime uygulamayı düşünüyorum.
Şimdi bu ufaklık 31. günlük dersek, ve devamlı bitkiyi streste tuttuğumu düşünürsek gelişim dönemi sanıyorum uzadı.
Sizce bitkiyi çiçeğe teşvik etmek için çizelge ve takvime uyup, çiçek gübresi vermeye başlamalı mıyım?
Ayrıca, ışık alsın, eğitimli olsun dedikçe bitkiyi habire yatırdık. Bodur olsun istedik, şu an 10 cm var yok yerden yüksekliği. İyi mi ettik ne dersiniz?
Bu grow tam bir deneme yanılma olacak gibi bir his var içimde.. Hayırlısı..

Ü

Üye silindi 19835

Guest
müthiş görünüyor sistem toplamda kaça patladı acaba kabin gübre saksı vs
Allah razı olsun, çok teşekkür ederim dostum.
9 bin’den sonra hesap tutmadım ama A’dan Z’ye 10-11’i bulduğunu düşünüyorum. Hala daha masraf çıkıyor. Bir de ekstra kurutma işlemi için minyatür bir yer ayarlayacağım. Küçük bir havalandırma ve filtre sistemi de onun için lazım olacak.

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Güzel gidiyor gibi kral... Benimde ortalama aynı gidiyor gibi, bende birine eğitim veriyorum diğerini normal götürüyorum ama benim eğitim biraz gelişi güzel:) ben hiç budama yapmadım araştırim bakim bende yapam:)
Senin bitkinde çok sık yapraklanma yok gibi. Ama sömeklerin ışığını kesecek fan yapraklarına acıma bence. Ben budama yapıyorum ertesi gün çalı gibi oluyor. Tam kaç günlük oldu bunlar şimdi?

C

Cibril

Guest
Az önce bir operasyon yaptım kral... alttan 3-4 tane fanı koparttım ortada 2 büyük fan var kesiyor sömeklerin aslında önünü ama üstteki iki fan biraz daha büyüsün öyle kesim koparim diyorum... coblardan biri patlamış idare edim bakalım tam köşe patlamış biraz sağa çektim diğerini bakalım kör topal gideceğiz:) bu arada aramızda bişi yok 23ağustos itibarıyla 29.gün oldu...hasadı aynı anda yaparız ama senin lemon kalmadı anladığım kadarıyla...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B biggie34_:
    +2
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** *** hahahaha******* ********* ***** *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ******* ** ****** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    * ********* **
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha** ****** ****** ** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ****** ****** ** **** **
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** **** *** ***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* **** ******** **** ** **** **** hahahaha
  • deyorke deyorke:
    hahahaha ***** ******* ***** ****** *** ******** *** ******* ** ****** *******
  • deyorke deyorke:
    ** **
  • C CHaRaMBoL:
    ** *** ***** ** ****** ****** ******* ******* ** ***** ****** ******* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **