Lsd Etkisi Geçmeye Başlarken

alikushçu

Yeni üye
Kankalar selam. Bundan bir ay öncesinde kabak koyunda lsd yapıştırdım. Aldıktan üç dört saat sonra da bir sigara içtik. Gayet eğleniyordum, kafamın içinde makine çalışıyor gibiydi. Sonra ben kendim takılayım biraz diye çadıra geçtim. Bir iki sigara yaptım. Lakin yedinci sekizinci saatten sonra beni bir sinir sardı. Patlayacak gibi olmaya başladım. Sonradan bu durumu kendi sigaramın kötülüğüne bağladım ama kafamda bastıramadığım bir kaç düşünce vardı ve üstüne gidince galiba böyle oldu.

Ne diyorsunuz kankalar? Siz lsd etkisi geçmeye başlarken neler yaşadınız, yaşıyorsunuz?

(İlk deneyimimdi)

Weedseed93

Kıdemli Üye
valla kanka gecen salvar fest vardi aleni asit festivaliydi.. ilk defa denedik cocuklarla ve 1.5 kagit aztec yaladik..cok muthis bir kafa yasadim tarif edemiyoum gorseller olsun hissiyat olsun.. hele ki stage e cikinca insan kendini kaybediyor resmen farkli alemlere geciyorsun muzik somutlasip madde halinr geliyor..harikaydi gercekten..
enteresan oldugunu soylediler ama ben acayip derece de kayinti yaptim he arkasi sonradan mide bulantisi yapip kusturdu ama yine yedim yine yedim :D .. cigaraya tabi surekli yukleniyoruz..sinir vb bisey yapmadi bende ama tek soyleyebilecegim muhtesem bir deneyimdi..5-6 ayda bir takilinabilir...guzel say tec muziklerin caldigi asit festler oluyor  kullanan kullanmayan forumdaki arkadaslar bu tur bir etkinlikte bulusup tanis olup eglenebiliriz hem birbirimizin mubarek cigaralarini da icer kendi aramizfa en iyi cigara yarismasi vb seyler yapabiliriz.

Dnzkyrn

Yeni üye
Cvp: Lsd Etkisi Geçmeye Başlarken

Weedseed93' Alıntı:
valla kanka gecen salvar fest vardi aleni asit festivaliydi.. ilk defa denedik cocuklarla ve 1.5 kagit aztec yaladik..cok muthis bir kafa yasadim tarif edemiyoum gorseller olsun hissiyat olsun.. hele ki stage e cikinca insan kendini kaybediyor resmen farkli alemlere geciyorsun muzik somutlasip madde halinr geliyor..harikaydi gercekten..
enteresan oldugunu soylediler ama ben acayip derece de kayinti yaptim he arkasi sonradan mide bulantisi yapip kusturdu ama yine yedim yine yedim :D .. cigaraya tabi surekli yukleniyoruz..sinir vb bisey yapmadi bende ama tek soyleyebilecegim muhtesem bir deneyimdi..5-6 ayda bir takilinabilir...guzel say tec muziklerin caldigi asit festler oluyor  kullanan kullanmayan forumdaki arkadaslar bu tur bir etkinlikte bulusup tanis olup eglenebiliriz hem birbirimizin mubarek cigaralarini da icer kendi aramizfa en iyi cigara yarismasi vb seyler yapabiliriz.

arkadaşın dediği gibi asit sevdiğin arkadaşlarınla, doğada, birlikte yapılır kanka yanlız kalınca tribe kaçıyosun aman diyim. kanka biz de salvarfestdeydik belki denk gelmişizdir bu tip festivallerde toplanmak lazım dediğin gibi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ********* ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** **** *** **** hahahaha ********** **** hahahaha** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** ******** ***** hahahaha** * *****
    +1
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ****** hahahaha* ***** hahahaha *** ***** ******* **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** ****** ******** **** **
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** **** ********* ********** ****** ********** **** ***** ********** ********* *** ******** ********** ******** * ********* ******* ***** ***** **** *
    *** ***** ********* *** hahahaha** ****** ****** ***** *********
    **** hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** ****** ***
    ***** ********** ********* ******* ********* ******* ****** hahahaha * ****** *****
    NewGardener NewGardener: ***** *****