LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

Cashh

Doktor
Lsd-acid, mantar, Mescalin, san pedro, dmt. Ayahusca vs psikedelic piskotrop madde alıp şeytani varlık cin veya benzeri ruhani varlık gören hisseden temas eden kimse varmı paylaşalım tripleri

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Ben mantarda kotuluk yapmak icin davranislarda bulunan benimle dalga gecen veya ugrasan, bana zarar vermek isteyen varliklarla karsilastim seytanmi denir bilmiyorum DMT dede kendilerini hisettim bazi zamanlarda. Fakat seytana en yakin varliklari salviada gordum sanki benle alip veremedikleri bisey vardi ama gercekten yalnizca kotuluk icin kotuluk yapma istediginde bulunan varliklarla cok haril bir karsilasmam olmadi hic

Birşeyi beklemen gerek ok knka bilinç altın yaşatıyor saten lsd dm mantar ormanlık doğal alan öneririm salvai kesinlikle evde asla tek başına vurma

Cashh

Doktor
Ben mantarda kotuluk yapmak icin davranislarda bulunan benimle dalga gecen veya ugrasan, bana zarar vermek isteyen varliklarla karsilastim seytanmi denir bilmiyorum DMT dede kendilerini hisettim bazi zamanlarda. Fakat seytana en yakin varliklari salviada gordum sanki benle alip veremedikleri bisey vardi ama gercekten yalnizca kotuluk icin kotuluk yapma istediginde bulunan varliklarla cok haril bir karsilasmam olmadi hic
Burada şeytan tasviri şeytani cin aslında lsd etkisinde üzerinde hakimiyet kurmaya seni zihnen zorlamayı çok severler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    ** ****** ******** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** dready********** ********* **** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ******** ******* ******* ** ********** ***** ******** ***** ** ***** ***** ********** ***** ******* ****** ****** *** **** ******** ** **** **** ******** *****
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ***** ** **** ****** ******** ***** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ******* ******* ** ********** ***** ******** ***** ** ***** ***** ********** ***** ******* ****** ****** *** **** ******** ** **** **** ******** ***** ******** ******* ****** **
  • B Bomberx:
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ******* ******* *** * ***** ******** dready** ** ***** ** * ***** ***** ********* dready
    +1
    ***** **** **** *** **** *** ** dready********** ***** ** **
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ***** ** ** ***** ******* ** ***** **
    ***** ******* ** ***** ******* ** ***** **
    **** *** ***** **** ***** ***** ********* dready***** ******* *** * ***** ******** dready** ** ***** ** * ***** ***** ********* dready
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ***** ***** *** *** ***** **
    ***** dready** ******** ** **** ****** ** *********** **** ***** *** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** *** **** ****** ***** dready* *** ***** *** **** **** ******* ***** ****** *** ***** ***** *** **********
  • Sleepless Sleepless:
    ***** dready** ******** ** **** ****** ** **** ** ** **** ** ** *** ***** *******
    ****** **** **** dready* ** **** *** ******* ***** **** **** *** ***** * ** ****** ***** *****
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: ****** **** **** dready* ** **** *** ******* ***** **** **** *** ***** * ** ****** ***** *****