LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

Cashh

Doktor
Aynı fest değil belli ki benim dediğim 3 geceydi.
Yok kanka ticari değil :)
Böyle 40 gibi rakamlar duydum, denk getiremedim ama kulağıma geldi. Düşününce yurtdışında pulu 3-4 dolar knk bi şekilde kanalı yurtdışı olanlar bu fiyatlardan takılıyor satmaya gelince 100-150-200 e kadar çıkarıyorlar fiyatı. Direkt ticaretini yapan bir arkadaş demişti yurtdışından geliyor bana diye.
Ben toplu alayım üstüne yatayım derdindeyim. Misal 40 tane falan hem arkaaşlara ikram etmelik bir sayı hem güven veren bir sayı hem de süre açısından asidi **** etmeden muhafa ettirecek bir sayı gibi.
Sene bir kaç az dedin kankam :D Burada ortam var 2 hafta 1 çalışır.
Yav eskiden haftada bir yapardım bende hemde karışık bazen üç günde bazen günlük ama zaten ertesi gün ertesi gün çalışmaz ara ne kadar kısa ise etki o kadar az olur yaşam ortam bekar evli olmaz vsvs bir sürü etken var

Cashh

Doktor
Bazı günler mantar bazı günler drop bazı günler acid bir tane içtiğim de nadirdir zaten arada bir gün filan varsa dozu artırmak gerekli çalışsın neyse bir hafta dan önce tüketmek çokta makul değil. Sen direk bir şişe al kanka kanalından 2500-3000 e alırsın kanalından. Festival den de 2000-2500 arası kğt ta 100 alırsan yine 30-40 tan alırsın

Cashh

Doktor
Yav eskiden haftada bir yapardım bende hemde karışık bazen üç günde bazen günlük ama zaten ertesi gün ertesi gün çalışmaz ara ne kadar kısa ise etki o kadar az olur yaşam ortam bekar evli olmaz vsvs bir sürü etken var
Birde kanka acid bozulan bir şey değil drop zaten senelerce şişesinde buzdolabı da sakla hiçbirşey olmaz. Kağıt ta nemden koru yine yıllarca kalır ama. Herşeyin taze si iyidir

Cashh

Doktor
Ya sen ciddi misin hep bu yorumu aradım. Şimdiye kadar hep aldık takıldık aldık takıldık max 2 haftalık stokla ilerledik. Pulları buzdolabında muhafaza ettik falan. Droplar şişede çooook uzun sğreler bekler dediğin gibi ama kağıttan az da olsa uçma ihtimali vs hep kafamızı karıştırdı. Önümüze gelene sorduk bu ne kadar bekler kağıt halinde diye hiç sağlıklı cevaplar gelmedi. Şimdi kağıdın streçle sarılı buzdolabından falan yıl bile bekleyebileceğini söylüyorsun yani öyle mi ?
Kanka streç filme sar hava geçirmesin nem iletimini kes son kat ta folyo ya sar bir yıl değil yıllarca kalır. Etkiyi kaybetmez uçması filan zaten söz konusu değil ama havada nem var sa kapıda ulaşırsa o zaman iş değişir yinede en fazla 2 yılda tüket hep aynı acid içilmez zaten

Cashh

Doktor
Ya şişeyle alıp direkt damlatıp takılıyosak eyvallah çok mantıklı ama yanabcı sitelerde sıvı işininço karışık olduğunu gördüm anlamdım saldım konuyu bende . Sanırım sıvıyı alıp bir dünya işleme tabi tutup ince ince ayarlayarak totalde damlatıp takılabileceğimiz hale getiriyormuşuz. Yani öyle anladım okuduklarımdan belki de yanlış anlamışımdır. Direkt damlat takıl ise dediğin gibisi çok mantıklı tabi.
Yok öyle değil. Göz damlası gibi şişe düşün daha küçük olanı içinde 100 dama var çözelti vs bir durum yok hazır direk diline damlat suyu iç yolculuk başlasın sonra koy cebine şişeyi isteyen verecek biri varsa çıkar bir damlada ona damlat kağıt ara bul ver uğraşma

Cashh

Doktor
Hem damla drop her zaman kağıttan daha taze dir. Birde meyve gibi düşün en tazesi engel aroma tadı verir acid de öyle etki bozulmaz ama taze gıda ile donmuş gıda bir olmaz mantığı

Cashh

Doktor
Ben iki kez saniyeler içinde çalışan drop yaptım bende şok oldum ve çok korktum bir dakikayı bulmadan full effeck oldum

Cashh

Doktor
@Musdrag Kankam konudan bağımsız bir şey soracağım biliyorsan bi el at lütfen

outdoor autoflower yetiştireceğim ama engin bilgilerine ihtiyacım var.
Biobizz kullanmak istiyorum fakat biobizz’in hangi ürünleriden kaç ml’lik olanlarını almam gerektiğini bilmiyor ve hesaplayamıyorum.
Otçu bebenin youtube videosunu izleyeniniz varsa ilk etapta oradaki gibi Biobizz Grow-Bloom-Top Max üçlüsünü alayım diyorum. Fakat bir arkadaş autoflower için grow ve bloom'un aynı anda kullanılması ya da otçubebe gibi başalarda kullanılmasının erken çiçeklenmeye yol açtığını söylemişti. Bu işin doğrusu nedir ?
Videoda arkada başka ürünler var onlar nedir bilmiyorum.
Şimdi bilgin varsa ricam şudur;

Kimyasal gübreden uzak durmak isteyen ve outdoor autoflower yetiştirecek birisi olarak
hangi marka, hangi ürünleri kaç Mililitrelik olanlarından almalıyım kalem kalem lütfen yazar mısın

1 kök üzerinden hesaplayıp yazarsan çok sevinirim. 3 kök ekmeye kalkarsam 3 ile çarpar ona göre alırım gübreyi
Şimdiden çok teşekkür ederim
Kanka rica ederim. Yanlız bunu en güzel @Kanka dan öğrenirsin. Bende aynı gübreyi aldım kullanıyorum grow ile blom çiçek açmaya başladıktan sonra kullanmak gerekir Topmax ta sömeklerde belirginlik başlayınca ama sen outdoor diyorsun ben indoor için bunu kullanıyorum net bir şey söylemem uygun değil outdoor konularını biraz araştır Nisan sonu bende outdoor yapıcam farklı bir şey tavsiye eden olursa bana da söyle

Cashh

Doktor
Bunları kullanırsan zaten ölçekler ürünlerde yazıyor tavsiye ise ürün kullanım takvimindeki nin yarısını kullanmak olabilir

Cashh

Doktor
Tur

Biobizz kullanmak istiyorum fakat biobizz’in hangi ürünleriden kaç ml’lik olanlarını almam gerektiğini bilmiyor ve hesaplayamıyorum.
Otçu bebenin youtube videosunu izleyeniniz varsa ilk etapta oradaki gibi Biobizz Grow-Bloom-Top Max üçlüsünü alayım diyorum. Fakat bir arkadaş autoflower için grow ve bloom'un aynı anda kullanılması ya da otçubebe gibi başalarda kullanılmasının erken çiçeklenmeye yol açtığını söylemişti. Bu işin doğrusu nedir ?

Kimyasal gübreden uzak durmak isteyen ve outdoor autoflower yetiştirecek birisi olarak
hangi marka, hangi ürünleri kaç Mililitrelik olanlarından almalıyım kalem kalem lütfen yazar mısın

1 kök üzerinden hesaplayıp yazarsan çok sevinirim. 3 kök ekmeye kalkarsam 3 ile çarpar ona göre alırım gübreyi

Cashh

Doktor

Turkish Man kanka da çok yardımsever kıyak bir kankadır ona ulaşman tavsiye ederim aklındaki tüm sorulara cevap verecektir

Cashh

Doktor
@Musdrag Tamamdır etiketin üzerine @Kanka gelir aydınlatır diye umuyorum.

Bir arkadaş da şöyle demiş;

( BioNova marka Super mix alacaksin. 1 lt veya 250ml fiyatlara bak sen karar ver.
Hesi PK 13/14 ayni yerde var
Birde PH Down ihtiyacin olan
Dikkat et auto flowering olani sec ) demiş.

Bionova Supermix'e baktım autoflowering için eyvallah ama şemasında autoflower supermix için 12 haftalık kullanım gösteriyor, bunun 8 hafta olması gerek miyor mu?
İlginç miş :)

Festivallerde öyle oluyor zaten genelde herkes cebinde şişe ile geziyor kağıt ticari drop şahsi
Kanka adamlardan alırken kağıdın kaç mikro olduğunu nasıl anlicaz sorsak dümende tutabilir sonuçta ilk kullanımım ya onun için bu arada yapılacak festivallere bileti nerden alıyoruz, şuan hangi festivaller var bilgin var mı ?

dangerranger

Kıdemli Üye
senin ettiklerin bos laf degil, bu mu bos laf?...

o kullandıgın şeylerle yasadıgın kafa senin kafan, git güzel güzel kullan ama sanki mantıklı seylermiş gibi anlattıkların burda gelip anlatıyosun.... bir de karsındaki anlamayınca tatava yapıyosun... allah tevhit falan diyosun... sence normal mi bu soylediklerin?...

deneyim paylaş diyosun bi de... kafanın icindekiler sadece seni ilgilendirir... o boyuttan digerine gec dur, gelip burda anlatma bence insanlara....

bosuna demiyor bilenler girmeyin bu işlere diye....

ilk defa bu forumda dandik bi baslık okudum, keske okumaz olaydım...
sokrates neden öldürüldü bilsen gelip bu şekil konuşmazsın

Kankam micro işi karışık dediğin gibi dümen olabilir ama genelde satan adam da kaç micro sattığını bilir. Tabi şöyler yaşaman muhtemel adamda 150 mikro bi şey vardır sana der ki 300 mikro bu o yüzden biraz pahalı :)Siteden falan alırsan mikrodan emin olursun ya dabi süre kullandıktan sonra farkı ayırt edebileceğini düşünüyorum. 50 mikro aşağı yukarı bi tahmin yapılabilir.

Bilet işi de şöyle kulağına gelmesi lazım. İnstagramda bi yerde görürsün reklam olur storye atarlar bilet satmak için falan filan. Böyle geyşa gibi garip ve hareketli bayan arkadaşlarımız genelde böyle festivallerden haberdar oluyolar. Böyle kızları takip edersen yakalayabilirsin. psydelic tipleri takipte kal....
Torbacilar atiyor ugyi 300 diyosa siz 150 gibi düşünün onu bu arada deepwebden soyleyebilirsiniz cok daha ucuz 140 dolara 50x250ug söylemiştim 15 tlye geliyodu tab başı 1.5 sene oluyor ama

!! test etmeden kullanmayın !!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1