LSD'nin Etkileri ve Kullanacaklara Tavsiyeler - Detaylı ve Gerçek

Shantii

Kıdemli Üye
LSD bulamadığımda meskalin kullanıyorum bu yüzden hiç yokluk nedir haberim yok. İnternete san pedro kaktüsü yazıp aradığınızda kolayca bulabileceğiniz bir tür. Youtubeda da ''san pedro kaktüsü nasıl hazırlanır'' diye yazdığınızda bi ton hazırlanış videosu karşınıza çıkıyor. LSD bulamadığınızda çeşitli kimyasallara yönelmeyin kankalar hele methi ağzınıza sürmeyin herşeyin doğalını takılmaya çalışın

Morded

Kıdemli Üye
LSD bulamadığımda meskalin kullanıyorum bu yüzden hiç yokluk nedir haberim yok. İnternete san pedro kaktüsü yazıp aradığınızda kolayca bulabileceğiniz bir tür. Youtubeda da ''san pedro kaktüsü nasıl hazırlanır'' diye yazdığınızda bi ton hazırlanış videosu karşınıza çıkıyor. LSD bulamadığınızda çeşitli kimyasallara yönelmeyin kankalar hele methi ağzınıza sürmeyin herşeyin doğalını takılmaya çalışın
Maskalin ve San pedro kaktüslerinin etkileri neler

Moothy

Yeni üye
Hocam ilgimi cekti acikcasi,gg de peru dan getiren bir satici varmis youtube videosundan buldum linkini,ancak videolarda aldiktan sonra nasil bakmaliyizi goremedim,butun gun gunes alan balkonum var,nelere dikkat etmeliyim surecte,sizin konunuzdaki mesajida okudum bu arada elinize saglik :)

Shantii

Kıdemli Üye
Hocam ilgimi cekti acikcasi,gg de peru dan getiren bir satici varmis youtube videosundan buldum linkini,ancak videolarda aldiktan sonra nasil bakmaliyizi goremedim,butun gun gunes alan balkonum var,nelere dikkat etmeliyim surecte,sizin konunuzdaki mesajida okudum bu arada elinize saglik :)
Bakımı en kolay kaktüs türü de ondan kanka at balkona büyüsün hepsi bu

Ekmelettin

Yeni üye
Kankalar biz arkadaşla deniz kıyısında birer tane 155 ug alıp kampa diye gittik , yaladıktan 1 saat sonra başladı etraf dalgalanmaya ve birde o gülme olayı çok fena ota boka deli gibi gülmekten çenem felaket ağırdı 2. Saatten sonra arabayla dolaşmaya başladık ama sakat bir durum ve ilk deneyimim bu zımbırtıda!
Neyse yer bildiğiniz kayıyor , bir sapağa giricem orada cigara yapıcaz frene bastım durdum ama sanki durmadım hala gidiyorum birde 2 arabanın yan yana sığmayacağı yerlerden dönüş yapmak zorunda kalıyorum yol kenarı 2 metre çukur yaklaşık 7-8 manevra yaptım yanılmıyorsam !
Alkol olarakta 30-40 dk da bir tekila shot yaptık ve ilginç bir deneyim oldu, ama benim için şeker gibi yılda bir defa yapılacak bir organizasyon sadece.
Yeşil her gün olur
Yeşilimiz bol olsun…

Okii

Üye
Kankalar biz arkadaşla deniz kıyısında birer tane 155 ug alıp kampa diye gittik , yaladıktan 1 saat sonra başladı etraf dalgalanmaya ve birde o gülme olayı çok fena ota boka deli gibi gülmekten çenem felaket ağırdı 2. Saatten sonra arabayla dolaşmaya başladık ama sakat bir durum ve ilk deneyimim bu zımbırtıda!
Neyse yer bildiğiniz kayıyor , bir sapağa giricem orada cigara yapıcaz frene bastım durdum ama sanki durmadım hala gidiyorum birde 2 arabanın yan yana sığmayacağı yerlerden dönüş yapmak zorunda kalıyorum yol kenarı 2 metre çukur yaklaşık 7-8 manevra yaptım yanılmıyorsam !
Alkol olarakta 30-40 dk da bir tekila shot yaptık ve ilginç bir deneyim oldu, ama benim için şeker gibi yılda bir defa yapılacak bir organizasyon sadece.
Yeşil her gün olur
Yeşilimiz bol olsun…
Kanka konu eski ama bu kaktüsten maskalini asıl ayırıp içiyorlar nekadar koyuluyor içtikleri kağıda yada neyle içiliyorsa ona birde alıp büyütsem nekadar zamanda büyüyor olduğunu nasıl anlıyorsunuz bilgi verebilir misin sana zahmet

Okii

Üye
Bakımı en kolay kaktüs türü de ondan kanka at balkona büyüsün hepsi bu
Kanka sanada sorayım konu eski ama bu kaktüsten maskalini nasıl ayırıp içiyorlar nekadar koyuluyor içtikleri kağıda yada neyle içiliyorsa ona birde alıp büyütsem nekadar zamanda büyüyor olgunlaştığını nasıl anlıyorsunuz bilgi verebilir misin sana zahmet

Kanka sanada sorayım konu eski ama bu kaktüsten maskalini nasıl ayırıp içiyorlar nekadar koyuluyor içtikleri kağıda yada neyle içiliyorsa ona birde alıp büyütsem nekadar zamanda büyüyor olgunlaştığını nasıl anlıyorsunuz bilgi verebilir misin sana zahmet
Kankam selam ben sana bilgi vereyim. Alıp yetiştirmek istersen 2 yıl sürer kullanman gereken boya ve olgunluğa gelmesi. Bu yüzden yapman gereken 25-30 cm boyunda bu kaktüsten satan bir satıcı bulman. Eğer YouTube platformuna girip San Pedro kaktüsü nasıl hazırlanır yazarsan karşına videolar çıkacak. Şamanik ayinler isimli sayfanın videosuna gir. Hem öğren. Hem de açıklama kısmına bakarsan oradaki linkten satın alabilirsin. Aklına takılan bir şey olursa yaz.

Okii

Üye
Kankam selam ben sana bilgi vereyim. Alıp yetiştirmek istersen 2 yıl sürer kullanman gereken boya ve olgunluğa gelmesi. Bu yüzden yapman gereken 25-30 cm boyunda bu kaktüsten satan bir satıcı bulman. Eğer YouTube platformuna girip San Pedro kaktüsü nasıl hazırlanır yazarsan karşına videolar çıkacak. Şamanik ayinler isimli sayfanın videosuna gir. Hem öğren. Hem de açıklama kısmına bakarsan oradaki linkten satın alabilirsin. Aklına takılan bir şey olursa yaz.
Tamam kankam çok teşekkür ederim şimdi başlıyorum araştırmaya

Okii

Üye
Kanka buldum hazırlanış tamam peki nekadar tüketmeliyim bundan ve neyle tüketmeliyim fazla kaçırırsam ne gibi sonuçları oluyor

Kanka buldum hazırlanış tamam peki nekadar tüketmeliyim bundan ve neyle tüketmeliyim fazla kaçırırsam ne gibi sonuçları oluyor
Kankam içiyorsun. Herhangi bir şey ile tüketmene gerek yok. Eğer videoyu dikkatli izler ve altyazıları okursan. Kaç ml içmen gerektiğine kadar detaylar var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    *** ** hahahaha* ***** ********** hahahaha* **
  • T Turco:
    **** ***** ***** ** ****** ******* ** ******* ***** hahahaha ******* *** ****** **** ***** hahahaha*
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ****** ** ******** * **** ***** ****** ******* * **** ******* ******* ******** ****** hahahaha ******* ** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    **** ******* hahahaha*** ***** ******* ** **** ********* **** ***** *** **** ***** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ******* ******** ***** ******* ****** *** ** **** ******* hahahaha** ***** *** **** ***** hahahaha* hahahaha ******* ******* ** ****** ****** ******* ****** *** ** hahahaha* ***** ********** hahahaha* **
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ** ***** ****** ***** ********** *** **** ******** ******** *** **********
    ***** ******* ** *** **** ********** ****** ***** ******** ******** ** **********
  • T Turco:
    **** *** ********** *** * **** ****** **** ********* **** ******* ** ***** ****** ***** ********** *** **** ******** ******** *** **********
  • T Turco:
  • T Turco:
    **** ****** ********** hahahaha**
  • T Turco:
    ***** * **** ******* **** *** * ***** ******* ***** hahahaha* *** * **** ***** ****** hahahaha* ******* hahahaha******* ******* ******* ******** ***** ******* ****** *** ** **** ******* hahahaha** ***** *** **** ***** hahahaha* hahahaha ******* ******* ** ****** ****** ******* ******
  • T Turco:
    ***** ******* ********* hahahaha*** ***** **** ***** ** **** ****** *** ******* *** ******* ****** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahaha* ********* ** hahahaha* ****** ******** hahahaha**** ******* ********** hahahaha********* ***** * **** ******* **** *** * ***** ******* ***** hahahaha* *** * **** ***** ****** hahahaha* ******* hahahaha**
  • T Turco:
    ***** hahahaha****** ** ****** ****** ***** hahahaha****** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** * ** ***** ****** hahahaha** hahahaha* ******* hahahaha ****** ***** ****** **** *** * ***** *** ******** **** ** ***** ** ********** **** *** ****** hahahaha** ********* ********* ********** hahahaha ********** ** **** ****** ****** ****** ****** *** *********
  • T Turco:
    ***** ******** *** ******** ****** **** hahahaha ** *** ******* ******* hahahaha*** * ** ***** ****** hahahaha** hahahaha* ******* hahahaha ****** ***** ****** **** *** * ***** *** ******** **** ** ***** ** ********** **** *** ****** hahahaha** ********* ********* ********** hahahaha ******
  • T Turco:
    ****** ****** *** ****** ***** **** hahahaha********* hahahaha*** **** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
    ****** ****** *** ****** ***** **** hahahaha********* hahahaha*** **** ******* ********
    bandaleros bandaleros: hahahahahahahaha ****** ****** *** ****** ***** **** hahahaha********* hahahaha***...