Lst ve scrog?

Relaxx

Üye
Arkadaşlar hepinize cümleten merhaba bu growda hem lst hem de scrog yapmak istiyorum gelişimde güzelce bir lst versem çiçeklenmeye yakın da scrog çeksem nasıl olur sizce ve bunu nasıl yaparım lst biliyorum ama scrog hakkında bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim

a-420

Müptezel
slm kanka scrog la ilgili sana @Rollix kanka nın bu makalesini tavsıye ederim.

Relaxx

Üye
slm kanka scrog la ilgili sana bu makalıyı tavsıye ederim.
Kanka okudum bunları ama hem lst hem scrog nasıl olur sizce bir de ikisini aynı anda yapmak var iste onu soruyorum:)

A

ALTINPİPO

Guest
düşünce olarak uygun ama sıkıntılı iş bence 5 auto eksen 450gram neyıne yetmez arkadasım :)

A

ALTINPİPO

Guest
olur yap kanka çok konular var fromda gez bak scrog ile ilgili 1 tane fem atarsın lsd yapıp scrogg yapılır güzel olur

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Scrog yapmak basit kanka dalları file arasına eşit şekilde yayiyorsun zor birşey değil yani :) gözünde fazla büyütme en basit teknik scrog selametle

Ya kanka ben scrog un mantığını çözemedim nasıl daha çok somek verdiriyor yani
dostum bende aynı dediğin gibi lst ve scrogla büyütüyorum şuan bloom3. haftadayım scrogun mantığı dalları dik şekilde büyütüp ışığı tek kelleden almak yerine dallar uzadıkça filelerden geçirip çiçeği yan büyütmeye zorlamak, haliyle tüm ışığı tüm dala yayıp ışıktan ve alandan maximum yararlanmaktır. Topping ile scrog daha iyi olur hasadın bol olsun

S

silas

Guest

Grow Muhabbetleri
Help Users
    E Einsatz: ***