lst yi abartıyomuyum yoksa devammı kanka

sevgili kankalarım
çiçeklenmenin 6. günündeyiz lst 15. günden beri yapıyorum büyüdükçe kellelerden tekrar bağlıyorum ama bazı dallarda s şeklini alıyo bazılarının gövde üstte kelle altta kalıp tekrar yükseliyolar yanlış yaptığım biyer varmı bi soruyum istedim

bide son fotodaki kızım çiçeklenmeye girmedi bekliyorum simdilik

bakarsanız sevinirim
https://imgyukle.com/i/HMPikN

https://imgyukle.com/i/HMPeKn (çiçeklenmeye girmeyen)

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bitki çiçeye girmiş sen lst yapıyon hiçmi araştırmadın video izlemedin nezaman yapıldı hakkında

Hausted

Üye
Artık yapmana gerek yok kanka eğitimi güzel vermişsin şimdi bırak kendi haline sömeklere çalışsın bitki.

Shepard

Müptezel
LST çiçeklenmenin 2. haftasına kadar yapılabilir. Buradan sonra tamamen senin tercihine kalmış ben olsam bırakır boya gitmesini izlerdim. Bol şans.

Bitki çiçeye girmiş sen lst yapıyon hiçmi araştırmadın video izlemedin nezaman yapıldı hakkında
insan gibi bişey soruyoruz. saçma sapan cevaplar veripte tribe sokma insanı dünya kadar video izledim ama çoğu yabancıydı bi okadarda okudum lst kimse çiçeklenmede bırakın demedi bilsem zaten sormam heryerde senin gibi tiplerden karşıma çıkmak zorundamı burda klavye komandoluğu yapmıcam lütfen yorumlarını kendine sakla sen tadı kaçmasın bloğun

Shepard

Müptezel
Sömek dallarının altına bak. Tohum keseleri yoksa çiçeklenme öncesi pistil gibi tüyler ufaktan başlar kanka dediğim gibiyse devam mis gibi bi kızın daha var.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Klavye komandoluğu yaptım yok salak salak sorular soruyon cevabını alıyon başka bişey yok

nasa

Doktor
sevgili kankalarım
çiçeklenmenin 6. günündeyiz lst 15. günden beri yapıyorum büyüdükçe kellelerden tekrar bağlıyorum ama bazı dallarda s şeklini alıyo bazılarının gövde üstte kelle altta kalıp tekrar yükseliyolar yanlış yaptığım biyer varmı bi soruyum istedim

bide son fotodaki kızım çiçeklenmeye girmedi bekliyorum simdilik

bakarsanız sevinirim
https://imgyukle.com/i/HMPikN

https://imgyukle.com/i/HMPeKn (çiçeklenmeye girmeyen)
kanka gayet iyi yapmışsın ama daha fazlasına gerek yok böyle devam şaheserini izlemeye devam et

Cashh

Doktor
Aynı hatayı ben yaptım çiçeğe girmiş bitkiyi ikisinden biri çok uzadı az büyüdü çiçeğe giriyor diye kelleleri hep uçurdum bide uzun olanı eğdim büyüme başladı 20 gün çöpe gitti anca toparladı kısa olan güçlü büyümeye başladı kesip epdiğim cılız kaldı şimdi. Tüm bu yaşadıklarımdan çok dersler aldım sonraki en çok 1 ay sonra şimdi epey çözdüm işi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    *** ***** ***** ** * * ***** ***** ****** **** ** ***** ** ***** ***** ****** ****** *****
    +1
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** ** *********** *** **** ****** *********** ***** dready******* *** dready** ********* *********
    +2
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ******* **** ******* ****** **** ******** *** ***** ****** ***** *** ***** ***** ****** ****** *****
    +1
    *** **** ***** *** ******* *** *** ********* dready*** **** ***** **** ********* ******** **** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ******* ********** *** ******** ******* ******** **
    ****** ** **** **** ****** ** ******* **** ******* ********** *** ******** ******* ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** ** *********** *** **** ****** *********** ***** dready******* *** dready** ********* ********* *** dready ****** *** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ********** **** ***** **** ********* ******** **** ****** *** ***** *** *******
    +1
    ******** **** ****** ** *** dready ****** *** ******
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** *** ***** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ******* ****** **** ******** *** ***** ****** ***** *** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** ******* ***** ***** ********** *****
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    Sleepless Sleepless: **