Magic Mushroom Genel

cnraydgn

Yeni üye
Selam kankalar. Konumu takip edenler bilir. Kısa bir zaman önce spor siparişi vermiştim ve sporlarım elime ulaştı. Bu forumda ve diğer türk sayfalarında yaptığım uzun araştırmalardan mütevellit yeterli bilgi bilgi kaynağı bulunmadığı kanısına vardım. Üretiminden hasatına kadar çaylak seviyesindeki arkadaşlara mentörlük yapabilirim.

Yakın zamanda yetişrme konusunda da bir konu açacağım.

Öncelikle şunları söylemeliyim. 

Magic Mushroom(sihirli mantar) içerisinde kesinlikle hiç bir kimyasal barındırmayıp tamamen doğada bulunan psikoaktif bir mantar türüdür.
Onlarca genetiği ve çeşidi bulunmaktadır. 

Ülkemizde pek bilinmeyen ve bulunmayan bu tür uyuşturucu sınıfındadır. Diğer maddelere nazaran bu doğal bitkinin bulundurma-ticaret cezaları daha yüksektir. Ülkemizde çok fazla bulunmuyor ve bilinmiyor oluşunun sebebi budur.

Bu bitkinin etikeleri kenevirde olduğu gibi,genetiğine ve yetiştirme ortamına bağlı olarak değişmektedir. Ortalama etki süresi 3-5 saat arasında olup etkilerini gösterme süresi min 30 dakika olarak tecrübe edilmiştir. 
Direkt olarak oral yoldan çiğnenerek,suda kaynatılıp(tea) yoluylada tüketilebilmektedir. (Çikolatasını yapanlar var.)

Yetiştirme konusu kişiden kişiye değişmekte olup, verimli bir hasılat alabilmek adına oluşturulmuş yüzlerce yetiştirme yolu bulunmaktadır. Yetiştirmesi bir o kadar kolay bir o kadarda zordur. Detaylara dikkat edilmediği takdirde yendiğinde zehirlenmeden ölüme kadar kötü sonuçlar doğurabilir. (En dikkat edilmesi gereken husus hijyendir.)

NOT:Forumda spor,kit,yetiştirme konusunda açılmış onlarca konu ve yanlış bilgi paylaşımına bir tepki olarak bu konu açılmıştır. 

UYARI: Magic Mushroom yetiştirme kitleri ülkemize kesinlikle girmeyip,farkedildiğinde direkt olarak cezai işlem uygulanmaktadır. 

trip1likedo

Yeni üye
Seni özellikle takip ediyorum.. Daha önceki konuların ve yorumlarından bu işe baş koyduğunu görmekteyim :)
Dediğin gibi bu konu hakkında forumda yeterince bilgi yok.
Gelişmeleri bu başlık altında paylaşırsan bizide yeşillendirirsin..
Cannabisten sonra mantar lsd bakarsın DMT bile kendimiz yetiştirelim :D

cnraydgn

Yeni üye
Cvp: Magic Mushroom Genel

aloaloalo' Alıntı:
Neyin peşindesin hemşerim mail falan?

:) senin peşindeyim

Ktrip1likedo' Alıntı:
Seni özellikle takip ediyorum.. Daha önceki konuların ve yorumlarından bu işe baş koyduğunu görmekteyim :)
Dediğin gibi bu konu hakkında forumda yeterince bilgi yok.
Gelişmeleri bu başlık altında paylaşırsan bizide yeşillendirirsin..
Cannabisten sonra mantar lsd bakarsın DMT bile kendimiz yetiştirelim :D
Merhaba tohumsuz dostum,

Konu hakkında soruların varsa buradan sorabilirsin.

cnraydgn

Yeni üye
Cvp: Magic Mushroom Genel

mehmetkalaman' Alıntı:
Konuyu merakla bekliyorum.. Birde aldığın siteyi özelden atar mısın?

Sayfada site mail vs. Paylaşmak yasak nasıl paylaşabilirim bunu sizinle bilmiyorum.

alper1925' Alıntı:
Aynen bro firma ismi vs var mı öyle sağlam site

Sayfada site mail vs. Paylaşmak yasak nasıl paylaşabilirim bunu sizinle bilmiyorum.

Yoddle12' Alıntı:
Detayları bekliyoruz .....

Kanka soru geldikçe cevaplicam. Bilmek istediklerini sorabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...