Magic mushroom printi neye göre seçmeliyiz

gmdenli

Yeni üye
Bu print satan sitelerde birçok sprint mevcut fakat ben hangisini alacağıma karar veremiyorum . Bilen ve daha önce almış arkadaşlar bana hangisini almam gerektiğini ve nedenini yazabilirmi . Birde adında fil geçdn bi siteden alıcam . Burdan daha önce alan arkadaşlar deneyimini benimle paylaşabilir veya başka site önerebilirmi.

LvbelC5

Kıdemli Üye
Bu print satan sitelerde birçok sprint mevcut fakat ben hangisini alacağıma karar veremiyorum . Bilen ve daha önce almış arkadaşlar bana hangisini almam gerektiğini ve nedenini yazabilirmi . Birde adında fil geçdn bi siteden alıcam . Burdan daha önce alan arkadaşlar deneyimini benimle paylaşabilir veya başka site önerebilirmi.
Kanka Türkiye'ye print sokamazsn gümrükte %99 patlar çok nadir geçer geçmesi için adamla özel olarak görüşüp birseyin içine gizli şekilde sokturman lazım yoksa direk sipariş verirsen zarfın içine koyar yollarlar gumruktede geri döner haberin olsun

mami10_

Doktor
Spore ptinti Rusya ve ukrsnyadan kolay geçiyor, ilk etap için ben golden teacher ve ya king lizard öneririm, iki türde kontaminasyona dayanıklı türler, kafa demeyimde, sürüş olarak 5 üzerinden 3,5 verim
İlk defa yapacaksan illa kontaminasyon olacak, misel gelişimi çavdarda, mantar gelişimi ise at bokunda güzel sonuç verir

Kanka Türkiye'ye print sokamazsn gümrükte %99 patlar çok nadir geçer geçmesi için adamla özel olarak görüşüp birseyin içine gizli şekilde sokturman lazım yoksa direk sipariş verirsen zarfın içine koyar yollarlar gumruktede geri döner haberin olsun
psilocybin printi olması yeterli bu arada printler gümrükte falan kalmaz knk onlar yasal şeyler ülkende bulunmayan herhangi bir mantar türünü de print yoluyla alıyosun ve hangi printin hangi türe ait olduğunu büyütmeden bilemezsin o yüzden yakalanma ihtimalin olası bile değil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ** ***