Magic Mushroom

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30498
  • Başlangıç tarihi

RickSanchez61

Yeni üye
Dostlar merhaba forumu bir süredir takip ediyorum ama bir şey yazmıyordum uzun süredir ama bugün size bi kaç sorum olacak dostlarım.Daha önce uzun zaman aralıklarıyla 3-4 defa ot kullandım 1 kez lyrica hatasına düştüm,1 kez lsd kullandım.Ve inanabiliyor musunuz hepsinde ya hiç bi şey hissetmedim yada hep bad tribe girdim.Bu hafta 2 kez ot kullandım ilkinde hiç bir şey olmadı diğer seferinde aynı dozda kullanmama rağmen gerçekten mahvoldum.Önce kafamın iyi olduğunu farkettim.Ayakta duramamaya başladım her yer bulanıklaştı,arkadaşlarımın dediklerini anlamamaya başladım.Bu sorun değildi ama geri kalan tripte beynimle savaşmaya başladım.Çikolata çiğnerken “BOĞULCAKSIN BOĞULCAKSIN”diye bi ses duydum harbiden de çiğneyememeye başladım çikolatayı tükürdüm.Sonra araba beni ezebilir dediğim anda o gerçek gibi oldu ve içimdeki bi kişi beni arabaya doğru iterken diğeri tuttu ve bi savaş yaşandı.Ve ayakta dururken arkamda bi ağaç var da ona yaslanıyorum gibi hissettim,ağaç kırılcak gibi oldu ama baktım ağaç yokmuş.LSD tribimde de sonsuza kadar yalnız olduğumu hissetmiştim asla sizle gerçekten iletişim kuramayacağımı sadece uyduruk bi iki kelimeyle kendimi anlatmaya çalışacağımı hissetmiştim.Dün ki tribim çok daha kötüydü.Yukardaki arkadaşların bahsettiği matrix tribini de bi kaç defa ayıkken yaşadım.Bende daha çok truman show tribi oluyor.Bi şey benle taşak geçiyor hiç biriniz gerçek değilsiniz,zaman ve mekan gerçek değil.Sadece ben ve o varız.Neyse deneyimlindostlar sorum şu olmuyo mu yani?Ben kullanmayayım mı ot,shroom,lsd falan.Ve şunu da söylemek istiyorum her zaman düzgün mekanlarda,düzgün dozlarda ve insanlarla kullandım.Çok dikkatli oldum ama sonuç ne yazık ki hep aynı.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Dostlar merhaba forumu bir süredir takip ediyorum ama bir şey yazmıyordum uzun süredir ama bugün size bi kaç sorum olacak dostlarım.Daha önce uzun zaman aralıklarıyla 3-4 defa ot kullandım 1 kez lyrica hatasına düştüm,1 kez lsd kullandım.Ve inanabiliyor musunuz hepsinde ya hiç bi şey hissetmedim yada hep bad tribe

Dostum öncelikle yaşadığın kötü deneyimler için üzüldüm.

Meselenin özünde ot ile bile bad tribe giriyor olman, konunun daha çok içsel olaylarla ilişkisi olduğunu düşündürüyor. Her şeyin ötesinde bu tür mevzulardan keyif alabilmek, öğretici olabilmesini sağlamak öncelikle mental olarak iyi bir durumda olmayı gerektiriyor. Yine de içtiğin sigaranın katkılı olmasından tut, ihtiyacın olan dozdan fazla almış olmana, iyi ve güvenli olduğunu düşündüğün ortam koşullarından, birlikte tükettiğin arkadaşlarına kadar bir çok etken bunu tetikliyor olabilir. Eğer kararlıysan ve gerçekten keyif almak istiyorsan tavsiyem önce kendinle kalıp ufak bir sigara tüketmen. Tüketimini, "sigaranın sonunu görmek" üzerine değil, kafanın derinliğini hissetmek üzerine odaklarsan eğer, peş peşe duman almak yerine, sana yetecek kadarını tüketmeyi tercih etmen çok sağlıklı olacaktır. Bad tripten korkmak yerine, bad tribin sana katacağı bir takım şeylerin peşine düşmen triplerini her zaman yumuşatacaktır. Fakat bunu yaparken gerçek üstü olaylara çok takılma. Matrix örneği gibi. Sana gerçeğin üzerinde başka bir gerçek olduğu kanısını yaratan triplerine direk siktiri çekip, kafanın güzel olduğunu düşünebilir ve her koşulda kendini yönlendirebilirsin. Bu irade, fazla tüketim ile her ne kadar doğru orantılı olsa da, bazen çok kişisel dirence bağlıdır.

Kimyasal maddelerden kesinlikle uzak durman gereken bir dönemdesin. Asla deneme, sakın kimyasal tavsiyelerine kulak asma. Çünkü; organik ya da yarı organik materyaller ile bad trip yaşıyorsun. Ve sana kendini iyi hissettirecek bir kimyasal madde ile tanışmak, hayatında çok uzun ve köklü kötü değişimlere sebep olacaktır. Bu sürecin bittiğine tamamen emin olmadan lsd ve mantardan da uzak durmanı tavsiye ederim.

Gerçeklik algının kırıldığından zaten bahsetmişsin. Bu çoğu zaman hoş bir deneyimdir. Fakat gerçeğin kendisi ile sorunlarını çözmeden gerçeklik algının sürekli olarak kırılıp seni rahatsız hissettirmesi, uzun vadede psikolojik sorunlara sebebiyet verebilir.

Tüm bunların ötesinde son olarak; Kendini geliştirmek, hayattan keyif almak ve bir takım ruhsal doygunluklara erişmek için ille de bir şey tüketmeye ihtiyacın yok. Kimi ruhundaki çiçekli bahçeleri görmek için bir anahtara ihtiyaç duyar, kimi içinse bu bahçe evinin arkasındadır.

Desteğe ihtiyacın olduğu zaman biz buradayız dostum.

Gönlünce olması dileği ile sevgiler...

RickSanchez61

Yeni üye
Dostum öncelikle yaşadığın kötü deneyimler için üzüldüm.

Meselenin özünde ot ile bile bad tribe giriyor olman, konunun daha çok içsel olaylarla ilişkisi olduğunu düşündürüyor. Her şeyin ötesinde bu tür mevzulardan keyif alabilmek, öğretici olabilmesini sağlamak öncelikle mental olarak iyi bir durumda olmayı gerektiriyor. Yine de içtiğin sigaranın katkılı olmasından tut, ihtiyacın olan dozdan fazla almış olmana, iyi ve güvenli olduğunu düşündüğün ortam koşullarından, birlikte tükettiğin arkadaşlarına kadar bir çok etken bunu tetikliyor olabilir. Eğer kararlıysan ve gerçekten keyif almak istiyorsan tavsiyem önce kendinle kalıp ufak bir sigara tüketmen. Tüketimini, "sigaranın sonunu görmek" üzerine değil, kafanın derinliğini hissetmek üzerine odaklarsan eğer, peş peşe duman almak yerine, sana yetecek kadarını tüketmeyi tercih etmen çok sağlıklı olacaktır. Bad tripten korkmak yerine, bad tribin sana katacağı bir takım şeylerin peşine düşmen triplerini her zaman yumuşatacaktır. Fakat bunu yaparken gerçek üstü olaylara çok takılma. Matrix örneği gibi. Sana gerçeğin üzerinde başka bir gerçek olduğu kanısını yaratan triplerine direk siktiri çekip, kafanın güzel olduğunu düşünebilir ve her koşulda kendini yönlendirebilirsin. Bu irade, fazla tüketim ile her ne kadar doğru orantılı olsa da, bazen çok kişisel dirence bağlıdır.

Kimyasal maddelerden kesinlikle uzak durman gereken bir dönemdesin. Asla deneme, sakın kimyasal tavsiyelerine kulak asma. Çünkü; organik ya da yarı organik materyaller ile bad trip yaşıyorsun. Ve sana kendini iyi hissettirecek bir kimyasal madde ile tanışmak, hayatında çok uzun ve köklü kötü değişimlere sebep olacaktır. Bu sürecin bittiğine tamamen emin olmadan lsd ve mantardan da uzak durmanı tavsiye ederim.

Gerçeklik algının kırıldığından zaten bahsetmişsin. Bu çoğu zaman hoş bir deneyimdir. Fakat gerçeğin kendisi ile sorunlarını çözmeden gerçeklik algının sürekli olarak kırılıp seni rahatsız hissettirmesi, uzun vadede psikolojik sorunlara sebebiyet verebilir.

Tüm bunların ötesinde son olarak; Kendini geliştirmek, hayattan keyif almak ve bir takım ruhsal doygunluklara erişmek için ille de bir şey tüketmeye ihtiyacın yok. Kimi ruhundaki çiçekli bahçeleri görmek için bir anahtara ihtiyaç duyar, kimi içinse bu bahçe evinin arkasındadır.

Desteğe ihtiyacın olduğu zaman biz buradayız dostum.

Gönlünce olması dileği ile sevgiler...
kanka tavsiyelerin için çok teşekkürler çok güzel yazmışsın

bu aralar evet kullanmıyorum bi şeyler

kimyasaldan uzak dur demenin sebebi kesinlikle beni mutlu edeceği için sıkı bi bağımlılık oluşturacağından mı kanka?

Ü

Üye silindi 30498

Guest
kanka tavsiyelerin için çok teşekkürler çok güzel yazmışsın

bu aralar evet kullanmıyorum bi şeyler

kimyasaldan uzak dur demenin sebebi kesinlikle beni mutlu edeceği için sıkı bi bağımlılık oluşturacağından mı kanka?

Kesinlikle doğru anlamışsın kankacım. Kimyasal maddelerin çoğunda yöntem aynıdır. Beynin sinir sistemine direkt olarak müdahale ederler, bu sebeple çoğu zaman organik Materyaller kadar talep gözetmeden, derhal mutluluk verir. Özellikle kokain, meth, mdma (ekstazy) gibi işi yalnızca uyarmak ve mutluluk vermek olan kimyasallar bu gibi ruh halinde tek denemede bile müthiş bir bağımlılık ile sonuçlanabilir.

Organik Materyallerin seni bir yerde çok mutlu edeceğine eminim. Sadece kendine de biraz zaman ver.

Sevgiler dostum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 30498

Guest
var mı güncelleme ?

Bir şeyleri forum için güncellemeyi bıraktım artık dostum. Uzunca bir süre bu konuda hevesliydim. Fakat zaman geçtikçe forum potansiyelinin, benim verebileceğim şeylerden farklı olduğunu gördüm ve uzaklaştım. Şimdi günde bir kez girip, gerçekten bir şeye ihtiyacı olan var mı ona bakıyorum. Elimden gelen bir şey varsa destekleyip geri çıkıyorum. Sizin güncellemek istediğiniz bir şey olursa ve benim de katkı sağlayacağım bir şey doğarsa, seve seve katkı sağlamaya çalışırım.

Bir şeyleri forum için güncellemeyi bıraktım artık dostum. Uzunca bir süre bu konuda hevesliydim. Fakat zaman geçtikçe forum potansiyelinin, benim verebileceğim şeylerden farklı olduğunu gördüm ve uzaklaştım. Şimdi günde bir kez girip, gerçekten bir şeye ihtiyacı olan var mı ona bakıyorum. Elimden gelen bir şey varsa destekleyip geri çıkıyorum. Sizin güncellemek istediğiniz bir şey olursa ve benim de katkı sağlayacağım bir şey doğarsa, seve seve katkı sağlamaya çalışırım.
Yok bro merak ettım hasatı aldın mı diye o yanı Bizlerin Güncellemek istediği bir şey olursa mutlaka seve seve sana danışırız

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Yok bro merak ettım hasatı aldın mı diye o yanı Bizlerin Güncellemek istediği bir şey olursa mutlaka seve seve sana danışırız

Elimdeki sporlar ilk izlenimde olması gerektiği gibi duruyordu. Fakat sıvı kültür yeterli gelişimi gösterip petriye geçtiğim zaman baya problemler yaşamaya başladım. Hatta türüne az rastlanır türden problemler desem yeridir. Miselyum kültür değiştirdiğinde adaptasyon sürecinde gelişim göstermiyordu. Ya da gelişim çok çabuk ölüyordu. Besin desteği sağlayıp gelişimi bir şekilde canlandırdım. İzolasyon sürecinde rizolar da buna bağlı olarak zayıf kaldılar. Tam bir izole ve tekrar gelişime devam edecek bir oluşum görene kadar baya can sıktı. Yine de hasat alabildim. Fakat aldığım hasattan tekrar petriye dönmek istemedim. Elimdeki miselyumu mutasyona zorlamayı da istemedim kaliteden ötürü. Yurt dışı spor koşturuyorum şu sıra. Sistemi kaldırdım anlayacağın. Ama iyi bir spor elime geçer geçmez sıfırdan tekrar başlayacağım. TR şartlarında kaliteli spor bulmak imkansız maalesef.

Elimdeki sporlar ilk izlenimde olması gerektiği gibi duruyordu. Fakat sıvı kültür yeterli gelişimi gösterip petriye geçtiğim zaman baya problemler yaşamaya başladım. Hatta türüne az rastlanır türden problemler desem yeridir. Miselyum kültür değiştirdiğinde adaptasyon sürecinde gelişim göstermiyordu. Ya da gelişim çok çabuk ölüyordu. Besin desteği sağlayıp gelişimi bir şekilde canlandırdım. İzolasyon sürecinde rizolar da buna bağlı olarak zayıf kaldılar. Tam bir izole ve tekrar gelişime devam edecek bir oluşum görene kadar baya can sıktı. Yine de hasat alabildim. Fakat aldığım hasattan tekrar petriye dönmek istemedim. Elimdeki miselyumu mutasyona zorlamayı da istemedim kaliteden ötürü. Yurt dışı spor koşturuyorum şu sıra. Sistemi kaldırdım anlayacağın. Ama iyi bir spor elime geçer geçmez sıfırdan tekrar başlayacağım. TR şartlarında kaliteli spor bulmak imkansız maalesef.
Eyvo bro bakalım bizde ekıoz sımdı

acidenjoyer

Yeni üye
@SkippeRR @Kickstrt @IcBlue dostlar hepinizin değerli yorumuna ayrı ayrı teşekkür ediyorum. iyiki varsınız bu forumda. insanların gerçekten bilgilenmesi ve bilinçli olması zorunluluk olan bir konu. bunu görev edinen herkese teşekkürler. psikodelik maddeler benim yıllardır araştırdığım ve yavaş yavaş alışkanlığa doğru giden bir yolculuk. yolculuk diyorum çünkü yaşadığım her bir tribi hayatımın bir parçası ve yaşadıkça ilerlediğim bir yol gibi görüyorum. ilk deneyimim bu forum olmasa çok kötü sonuçlanabilirdi. bilinçli olmak gerçekten bu konu için tahmin etmediğiniz kadar önemli. bu konu hakkında bilgi veren herkese bir kez daha teşekkür ederim.

yaşadığınız tripten neden ve sonuç ilişkisi çıkarmak sizin için iyi olucaktır çünkü tripler eğitici ve öğreticidir. yaşadığınız triplerden dersler çıkarın dostlar. yakın arkadaşlarınızla cigara takılıp üstüne düşünün sohbetler edin. emin olun üstüne düştükçe kafa yordukça tribinizden çok büyük dersler çıkartırsınız. ben psikodelik maddelerde eğlenmektense felsefik ve öğretici taraflarına yönelmekten çok keyif alıyorum. tabiki de bu tercih meselesi ve eğlendirmiyor demek de çok yanlış olur. comeup evrelerinde kendimi çok kez yerde gülme krizinde bulmuşumdur. kısacası bu meret gerçekten de hem eğlenceli hem de çook öğreticidir :)

madde ne olursa olsun (mantar, peyote, san pedro, lsd, dmt ve benim bilmediğim bir çok madde) bence yanınızda kesinlikle çok yakın arkadaşlarının olduğu bir ortam olması sizin için en iyisi olacaktır. bakın yakın arkadaş da yeterli değil çok yakın arkadaşınız olması lazım ve benim edindiğim deneyimlerle 3-4 kişiden fazla insanın olduğu ortamda bulunmamanız. ne kadar insan demek o kadar karmaşa demektir arkadaşlar çünkü herkes kafasında farklı bir gerçeklik algısı yaşamakta.

eğer ilk deneyiminizse evde değilse doğada yaşayın dostlar. farkı siz de göreceksiniz elbette. doğada tribe çıkmak sizi doğayla bütünleştirir. netflixte ''have a good trip'' hakkında belgesel var gidin izleyin. ordan bir alıntı yapayım ''doğayla aramdaki ben ve o(ingilizcede me and it türkçeye güzel çevrilmiyor) daha çok bize döndü (me and you ingilizce hali çevirim yanlış farkındayım ama anlam olarak böyle daha doğru geldi) kesinlikle doğru arkadaşlar. ilk deneyiminizden sonra doğaya karşı olan bakış açınız gerçekten çok değişiyor pozitif yönde. bu yüzden doğada yaşamak iyi olacaktır fakat yanınızda kullanmayacak bi tripster (bakıcı) da lazım tabiki sizi koruması adına.

gelelim cigara içme konusuna. bu konuya başlamadan önce adlı konumu okumanızı tavsiye ederim. cigara özellikle ilk seferiniz ise kesnlikle ve kesinlikle uzak durmanız gereken bir unsur dostlar. ben şöyle içerim, yıllardır tüttürürüm demeyin adamın a**** koyar yerden yere vurur. cigara kesinlikle halüsinojenlerin etkilerini aşırı arttıran ve kontrolü sizin elinizden alan bir madde benim deneyimlediklerime göre. peak saatlerinde hiç mi hiç önermezken düşüşte eğer psikodelik maddelerde halihazırda deneyimliyseniz önerebilirim. arkadaşlar bu konu gerçekten küçümsenmemesi gereken bir konu. benim bunları yazma amacım diğer dostlarım gibi insanların bu güzel yolda kötü deneyimlerden olabildiğince uzak eğlenceli öğretici ve eğitici bir yolu tamamlamalarına yardımcı olmaktır.

kullanmadan önceki psikolojinize de az da olsa değiniyim. herkesin tahmin edebilceği üzere iyi bir modunuzda yapmanız en iyisi olacaktır. kafanız berrak ve duruyken daha iyi tripler yaşatırken stresli, düşük modda, depresyonda iseniz de bir o kadar kötü trip yaşatır. önemli bir konudur aklınızdan çıkmasın.

şimdi gelelim hangi saatte en iyi kafa yaşarım. arkadaşlar benim şahsen en sevdiğim saat akşam 8-9 civarı atmak. tabi bu saatte atmak için bir sonraki gün kesinlikle hiçbir işinizin olmaması çok önemli çünkü ortalama 12 saat ve fazlası sürüyor ki benim genelde minimum 14 maksimum 18 saat kafam iyi oldu zamanında. her ne kadar favorim akşam 8 olsa da sabahları daha pozitif bir trip yaşama ihtimaliniz daha yüksektir. gece 3-4te çok eğlenceli bir saattir benim için çünkü gündoğumunu zirveye yakın yaşatır ve kafanız iyiyken dışarı çıkmak isterseniz insan görme olasılığınız çok daha düşüktür diğer saatlere göre. internette insanların çoğunun önerdiği saat ise sabah 7dir. kalkması zor olsa da eğlenceli bi saattir. gelelim bu konu hakkındaki son önerime ilk tribinizse sabah saatleri daha gizemli keşfedişler yaşadığınız mistik bir trip istiyorsanız da gece yapmanızı öneririm.

herkese bol bol iyi tripler dostlar. psikodeliksiz kalmayın :)

Psykonot

Yeni üye
Sevgili arkadaşlar, @SkippeRR, @IcBlue, @Kickstrt, @acidenjoyer
Zihinlerinize ve elinize sağlık. Paylaştığınız bilgiler ve tecrübeler gerçekten çok değerli.

Defalarca saykedelik madde, özellikle de yüksek doz mantar deneyimi olan biri olarak, son dönemde yaşadığım ağır bad triplerle beraber mantarın gücünü ve yapabileceklerini daha iyi kavradım. Bundan dolayı olası risklere dikkat çekmenin önemli ve gerekli olduğunu düşünüyorum. Ancak bu risklerin genetiğine göre değişmekle beraber yüksek dozlarda (bu kimi için 2.5 gr bile olabilir) söz konusu olduğunu ve mikrodoz kullanım için geçerli olmadığını düşünüyorum. Ama tabi esas olan, kullanan kişinin zihin ve beden yapısı olduğundan mikrodoz bile olsa kontrollü şekilde deneyerek etkilerini değerlendirmek gerekir. Sevgiler, saygılar.

acidenjoyer

Yeni üye
Sevgili arkadaşlar, @SkippeRR, @IcBlue, @Kickstrt, @acidenjoyer
Zihinlerinize ve elinize sağlık. Paylaştığınız bilgiler ve tecrübeler gerçekten çok değerli.

Defalarca saykedelik madde, özellikle de yüksek doz mantar deneyimi olan biri olarak, son dönemde yaşadığım ağır bad triplerle beraber mantarın gücünü ve yapabileceklerini daha iyi kavradım. Bundan dolayı olası risklere dikkat çekmenin önemli ve gerekli olduğunu düşünüyorum. Ancak bu risklerin genetiğine göre değişmekle beraber yüksek dozlarda (bu kimi için 2.5 gr bile olabilir) söz konusu olduğunu ve mikrodoz kullanım için geçerli olmadığını düşünüyorum. Ama tabi esas olan, kullanan kişinin zihin ve beden yapısı olduğundan mikrodoz bile olsa kontrollü şekilde deneyerek etkilerini değerlendirmek gerekir. Sevgiler,saygılar.
Arkadaşlar, doz ayarlamak da diğer bütün konular gibi çok önemli bi konu. Neden önemli derseniz psikodelik maddelerin etki/doz grafiği çizgisel bir grafik değildir, paraboliktir. Yani doz arttıkça etkisi de katlanarak artar. Basitçe anlatmak gerekirse 100 ug lsd 1 puan etki göstersin 200 ug 1,75 300ug 3 şeklinde katlana katlana artar. Yeni deneyimleyeceğiniz bütün maddelerin dozajlarını internetten araştırarak öğrenin. 150 ug size çok eğlenceli bi trip yaşatabilirken 300+ug size belki de en korkunç kabuslarınızı yaşatır. Dozajları hafife almayın dostlar, bilinçli davranın özellikle bu maddelere yeniyseniz. Yeniyseniz bünyenizi hafif dozlarla maddelere tanıştırın. Dozajları zamanla arttırın. Birden yüklenmek hem tribiniz için hem de vücudun maddeye karşı olan direnci için de çok önemlidir. Aklıma gelmişken 2 trip arasındaki zaman aralığına da değiniyim. Genel olarak en iyi ara 2 hafta olarak söylenir dostlar. Ben 1 hafta arayla da yaptım ama etkisi 2 hafta ara versem çok daha iyi olurdu.

Keyfiniz bol olsun, iyi tripler.

Arkadaşlar bir yolculuğumu anlatmak isterim. Tecrübe tecrübedir. Evvelden iki kez doğada mantar deneyimim olmuştu. Üçüncü seferi iç mekanda ve 2-3 arkadaşla paylaşayım, böyle bir güzelliği birlikte görmek ve yaşamak fena olmaz dedim. Önceden lsd deneyimi olup mantar yememiş 3 kişiyle anlaştık. Diyet yapıp belirlediğimiz günde triplenecektik.

Gün gelip çattı. Tabi Skipper dostumun bir tavsiyesi kulağımda küpe olarak duruyordu. Eğer ki diyet yapmamış biri yolculuğa dahil olmak isterse bütün işi mahvedebilirdi!

Ne oldu ? Birisi, buluştuğumuzda diyeti yapmadığını ifade etti. Ben de uzak mesafeden gelmiştim ve bu aymazlığa karşılık geri dönsem emeğim çöpe gidecekti. Neyse dedik yapalım yine de. Tabiki onlara bir uyarım daha vardı. Girişte, yükselişte falan sigaraya yeltenmeyin, düşüşte içerseniz daha hafif tribi sonlandırır!

Her grama bir limon gelecek şekilde eklemiştim. 3 gr mantar+limon suyu+normal su, kocaman bir bardağı kaplamıştı. Bundan dolayı içmekte nazlandılar, mideleri bulandı daha başta. Hepsini içmeleri gerektiğini söyleyerek tamamlattım.

Tripsitterımız da vardı. O birisine psikolog gibi soru soruyordu. Odadakilerle sanki telepatik iletişim kuruyorduk. Tabi şu olay çok etkiliydi. Dışarıdan gelen seslere benzer tepkiler veriyorduk veya düşüncelerimiz doğuyordu. Birbirimizi aynı potada eritmiş gibiydik. Bir anlığına frekansı farklı bir ses duyduk, kulakta çınlayan. Mesela ona lütfen kapatın lütfen kapatın diye aynı anda yalvardık. 1 saat sonra her şeyi mixleyip triplenen kafalarda oldukları için sigaraya dayanamayıp yapıştılar. Bu duruma müdahale edemedim, kötü tribe düşmemek için. Güzelce uyarabiliyordum sadece. Çok kulak tırmalayıcı şekilde küfür ediyordu biri, hani argo olsa tamamım. Lsd+Mari+Keto karıştırıp içen birinden ne bekleyebilirsiniz ki.

Sürekli teskin ettim yolculuğumu. Bu durumu olduğu halde kabul ediyorum, olabilir. Bir sorun yok. Onların bu kötü eylemi belki benim bir yansımamdır. Kabul ediyorum, affediyorum, kucaklıyorum.... Bu sayede kötü hissettirecek bir durum olmadı.

Trip bitince hafif mari etkisinde eve döndüm. Bu yolculuktan dolayı mantardan soğudum bir süre. İç mekan olarak değil de doğada ve düzgün kişilerle yapacağım şeklinde karar aldım. Gerçekten arkadaş faktörünün önemli olduğunu belirtmek isterim.

IcBlue

Doktor
@IcBlue dpstum skiperr’ın hesaba noldu bi bilgin var mı?

bir süredir silmeyi düşündüğünü biliyordum, ancak benim de daha fazla bir bilgim yok dostum. dellendikçe ben de terkediyorum forumu ara ara, anlıyorum da yani o yüzden. umuyorum bir başka zaman canı çeker de döner. bildiğini, düşündüğünü uzun uzadıya paylaşmaktan geri durmayan sayılı kişilerden, haliyle de yokluğunda insanın gözü bir arıyor.

bir süredir silmeyi düşündüğünü biliyordum, ancak benim de daha fazla bir bilgim yok dostum. dellendikçe ben de terkediyorum forumu ara ara, anlıyorum da yani o yüzden. umuyorum bir başka zaman canı çeker de döner. bildiğini, düşündüğünü uzun uzadıya paylaşmaktan geri durmayan sayılı kişilerden, haliyle de yokluğunda insanın gözü bir arıyor.
benim de gözlerim arıyor. hele ki son içimi döktüğüm mesajımdan sonra sabah uyandığımda göremediğim anda hissettiklerim bayağı anlık şok ediciydi. o güzel insanlar o atlara binip gitmesin, atlar güzel hayvanlar olsa da şurada sövesim geliyor sonra. seni de özledim. bugün delirerek başladım güne. keşke screenshot alsaydım o son mesajımı, deneyimimi anlattığım.

edanur34

Üye
Bende uzun zamandır mantar denemeyi istiyorum. Mariyi bile eglenmekten ziyade ruhani tarafimi gelistirmek icin kullaniyorum. Tutsu yakıyorum. Renk degistiren serit ledimi yavas moda aliyorum. Işıkları kapatıyorum. Mumlarimi yakıyorum. Bazen meditasyon yapiyorum, bazen sadece rahatlamak, bazen keyif, bazen tarot fali bakiyorum kendime. Bazen kucuk ritueller, enerjimi yukseltecek calismalar, frekanslarla etkilesim ve kucuk şaman rituelleri gibi seyler yapiyorum. Bazende sadece muzigin ritmine birakip cocukluk anılarima gitmek , gelecekle ilgili guzel seyler dusunup mutlu olmak icin. E tabi takilmak icinde kullaniyorum. Ama ben gizli bir arayis icindeyim. Neyin arayisidir bilinmez ama var bir aradigim eminim. Bu yuzden mantarı dusunuyorum. Ama yanimda deneyimli biri olmasi sart. Beni ilk bir kac sefer kontrol etmeli. Basima birsey gelmesi yada getirme ihtimalimden dolayı. Bunlar olmaz degil olabilir. Sizde söylüyorsunuz. Bu konuda yanimda ve bana destek olacak fazla tecrubeli birini ariyorum. Etrafimdaki insanlar ya mantarı bilmiyorlar yada bunun bir oyun olduğunu dusunuyorlar. Ciddiye almıyorlar. Yada bir kadin oldugun icin zihniyetleri kotu. Benim amacim kendime bilgi ve sifa katmak. Kendime deger ve tecrube katmak. Aradığım arayışı geliştirmek ve amaca ulasmak. Realen yardımcı olabilecek kardeslerim varsa cok sevinirim.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bende uzun zamandır mantar denemeyi istiyorum. Mariyi bile eglenmekten ziyade ruhani tarafimi gelistirmek icin kullaniyorum. Tutsu yakıyorum. Renk degistiren serit ledimi yavas moda aliyorum. Işıkları kapatıyorum. Mumlarimi yakıyorum. Bazen meditasyon yapiyorum, bazen sadece rahatlamak, bazen keyif, bazen tarot fali bakiyorum kendime. Bazen kucuk ritueller, enerjimi yukseltecek calismalar, frekanslarla etkilesim ve kucuk şaman rituelleri gibi seyler yapiyorum. Bazende sadece muzigin ritmine birakip cocukluk anılarima gitmek , gelecekle ilgili guzel seyler dusunup mutlu olmak icin. E tabi takilmak icinde kullaniyorum. Ama ben gizli bir arayis icindeyim. Neyin arayisidir bilinmez ama var bir aradigim eminim. Bu yuzden mantarı dusunuyorum. Ama yanimda deneyimli biri olmasi sart. Beni ilk bir kac sefer kontrol etmeli. Basima birsey gelmesi yada getirme ihtimalimden dolayı. Bunlar olmaz degil olabilir. Sizde söylüyorsunuz. Bu konuda yanimda ve bana destek olacak fazla tecrubeli birini ariyorum. Etrafimdaki insanlar ya mantarı bilmiyorlar yada bunun bir oyun olduğunu dusunuyorlar. Ciddiye almıyorlar. Yada bir kadin oldugun icin zihniyetleri kotu. Benim amacim kendime bilgi ve sifa katmak. Kendime deger ve tecrube katmak. Aradığım arayışı geliştirmek ve amaca ulasmak. Realen yardımcı olabilecek kardeslerim varsa cok sevinirim.
Düşük dozlarda ve yanında kendinizi güvende hissettiğiniz bir dostunuzla deneyebilirsiniz.
Fakat öncesinde mantarların etkileri işler kötü giderse neler yapılmalı vs şeklinde iyice araştırıp yanınızdaki refakatçiye durumu güzelce izah etmelisiniz. Sonrasında zaten belirli bir tecrübe edinip ona göre yolunuza devam edebilirsiniz.

edanur34

Üye
Düşük dozlarda ve yanında kendinizi güvende hissettiğiniz bir dostunuzla deneyebilirsiniz.
Fakat öncesinde mantarların etkileri işler kötü giderse neler yapılmalı vs şeklinde iyice araştırıp yanınızdaki refakatçiye durumu güzelce izah etmelisiniz. Sonrasında zaten belirli bir tecrübe edinip ona göre yolunuza devam edebilirsiniz.
Yanima alacağım eli ayagi birbirine dolasmayacak guvendigim birisi yok doğrusu. Uzun zamandir erteleme sebebim hep buydu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    ***** ******** **** ********** ****** ** ***** ******* ********* ******* * ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** ********** hahahaha hahahaha hahahaha* ******* **** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • M merto1835:
    *** *** hahahaha hahahaha **** ** ********* *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** ** * **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******* hahahaha*** ** ***** ***** hahahaha** ********* ****** ******** ******** **** ******* *** ** **** ***** ********* ********* ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ****** ******** ***** ******* *** *** *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*** ***
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • İstanbul İstanbul: