Mantar üretimi

blckwdmk

Yeni üye
Hanimlar ve beyler!!

Mantar üretimi konusunda bilgisi olan var mı? Bildiğim kadarıyla doga denk gelebileceğimiz mantarlarında hanüsilojen etkisi var ama risk almaya gerek yok mağlum. Taklaya gelmeyelim. ? 
  Bi başlığın altında mantar kiti diye bişey okudum. Var mıdır aslı astarı? Varsa gümrük sorunu olur mu? Yada baska yollarla yetiştirebilmek mumkun mü? ✌️

ubiqinone

Yeni üye
Gümrükte benim sorun olmamıştı.Bunlar kit yani eline direk mantar gelmiyor.Spor geliyor sen onu büyütüyorsun.Yakalanma ihtimalin var fakat sana birşey olacağını düşünmüyorum.Gümrükten geri gönderilir.

cnraydgn

Yeni üye
@ubiqinone dostun, spor şeklindemi yoksa kit şeklindemi sipariş verdin? Birde hangi siteden aldın paylaşırmısın özelden.

cannabisweed

Yeni üye
Cvp: Mantar üretimi

ubiqinone' Alıntı:
Gümrükte benim sorun olmamıştı.Bunlar kit yani eline direk mantar gelmiyor.Spor geliyor sen onu büyütüyorsun.Yakalanma ihtimalin var fakat sana birşey olacağını düşünmüyorum.Gümrükten geri gönderilir.

Ustadim bildiğiniz site veya aldığınız site hangisidir ?

Baronn

Yeni üye
magic mushroom yaz arattır kitleri setler hepsi var az araştır türkiyeyede gonderen bulursunuz 39 dolar mi o civarlar bisiydi dedim gibi yaz bulursun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** **** ******* ***** dready** ********* ******* ***** **** **** ******
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ******* *** ***** ********* * ******** ***** ********* ********* *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** ***** ********* *** ******** * ***** ******* ***** ** ****** ***** *** ***** **** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ********* ********* ******* ****** ******* ******** ********* **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • N nicozaniolo:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ** ********** *** **** ****** **** ***** ***** ********** *** ** dready**** ****** ******** *** **** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** ********* **** ***** ******* *********
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    RuhsuzGarden RuhsuzGarden: ********** **** ***********