MARMARA İKLİMİ AUTO?

Kankalar siparişler 15 hazirana ertelendiği icin zaman kisaldi biraz terasda baktigim iki kızım var auto vereyim diyorum ama sizce dayanıklı çok koku yaymayan guzel de biraz hasat verecek denediginiz bildiğiniz auto varsa beni aydinlatir misiniz ?

Aemili31

Müptezel
Kanka indica genetiklere bak sıcağa, neme, hatalara toleransı çoktur ve outdoor yapıyorsun kankam 1-2 tanenin kokusu öyle buram buram yan komşulara gitmez

Aemili31' Alıntı:
Kanka indica genetiklere bak sıcağa, neme, hatalara toleransı çoktur ve outdoor yapıyorsun kankam 1-2 tanenin kokusu öyle buram buram yan komşulara gitmez

Kankam sativa istiyorum indica bana yaramıyor çalışıyorum öyle gün içi kendimi rahatlatmak istiyorum

Guzman34

Yeni üye
Aemili31' Alıntı:

Aksine sativa genetiklere bak ındicalar nem ve sıcak sevmez

Guzman34' Alıntı:
Aemili31' Alıntı:

Aksine sativa genetiklere bak ındicalar nem ve sıcak sevmez

Kanka simdi pink panther ve tangie siparişi verdim auto ya değiştirsemmi sence yoksa 15 haziranda diksem bile  Eylül ekime kadar istediğimi verirmi bana geç kalmış sayilirmiyim biri skunk diğeri sativa

Cvp: MARMARA İKLİMİ AUTO?

#6 koku vermesin aynen derdim o konu başlığı aydinlat beni anladin mi **** kanka.

#7 üstad indica içemiyorum sativa bi önerin olursa bana Süper olur

_Ghan_

Üye
Sıcağa ve neme dayanıklı genetik sativa mı indica mı herkes bişey söylüyor bilende konusuor bilmeyende anlamadıkki bu işi

Indiga dha saglam bitki deniyor ama marmara iklimine sativa dha guzel oluyo benim indigalarim hep curudu sativalara bisey olmadi buda degisik bi gozlem sitedede sativanin dha az verdigi yaziyo ama bakiyom orn benim genetiklerim ww meksican ailernes ww nun metre karede 470 gram diyo meksican airlinese metre kare 270 diyo butkilere bakiyom sativa indiganin 2 kati olmus mk ustunde dha cok var hasatta gorucez bakalim hangisi dha cok vericekk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    4glow20 4glow20: ********* **********