Mars hydro kabin seti

selamlar yeni başlayan biri olarak tecrübeli grower arkadaşların fikrine ihtiyacım var. bu zorlu ve engebeli yolda hata yapma olasılığını düşürmek adına bir kaç şey danışmak istiyorum. set olarak mars hydro kabin seti düşünüyorum.

Kabin ölçüleri: 100x100x180

Led lamba: mars hydro Tsw2000 Tam spektrum 300 watt

Karbon filtre: mars hydro 4inç akıllı termostat özellikli karbon filtre seti. (Dipnot: müstakil bir evde yaşıyorum ve komşum yok denilecek kadar az. Karbon filtre kullanmam şart mı? şart değil ise alternatif olarak ne önerirsiniz?)

Vantilator: Garden high pro salınımlı klipsli 20 watt

Toprak: Biobizz light mix

Gübreler: biobizz grow - biobizz top max - biobizz bloom (bu gübreler ile autoflower kush türleri yetiştirmeyi düşünüyorum)

evet arkadaşlar forumda aldığım izlenimler neticesinde kafamda böyle bi set oluşturdum. (biraz lükse kaçtım) listede olması gereken olmazsa olmaz dediğiniz eksik bir şey var ise lütfen söyleyin.

şimdi gelelim asıl tartışmaya açık konuya: bu set ile büyük tek saksı mı önerirsiniz yoksa küçük bir kaç saksı mı? çok iyi bir verim almam için nasıl bir yol önerirsiniz?

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Kanka 100.100 alan için FC serisi öneririm. Işık dağılımı sebebiyle. FC3000 alman daha iyi olur . Vantilatör çok para orada sağlamlığını bilmeyerek söylüyorum. 450 TL ye de bulursun klipsli vantilatör. Biobiz ile başlama bence. AN starter kit, yanına bir kaç ekleme ile auto yapacaksan 15Lt 3-4 adet idealdir o alana. Sıkış tepiş olabilir biraz ama auto olduğu için erkende çiçeğe girebilir. O yüzden sayıyı yüksek tuttum.

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Karbon filtre olmadan yaparsın ancak aldığın set karbon filtreli ama bence kesinlikle aklında şüphe kalmasın, birine kokuyor mu vs gibi. Güvenlik ve gizlilik hep ilk kuralın olsun...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1