Mars hydro TS3000 yardım..

Madness

Yeni üye
Mars hydro TS3000 kullanıyorum filizden hasata kadar mesafe aralıkları kaç olmalıdır sizce ? Firmanın önerdiği mesafe aralıkları normal mi ? Ben kendim 45 cm mesafe %25 dimmer ile çalıştırıyorum 2.haftadayım
Firmanın önerdiği 30cm ( 12inç ) yurtdışı bilgileri.
Aşağıdaki verdiğim bilgilerde Türkiye satış temsilcisinin verdiği ayarlar.

Mars Hydro Led ve bitki mesafe aralıkları..
Tohumlanma: 60cm dimmer %30
Gelişim dönemi :60-70cm dimmer %50
Çiçeklenme:45-60 cm dimmer %75-100
Hasata doğru :30-45 cm dimmer %100

Betty777

Üye
Bende bu konunun cevabını arıyorum. Forumda mars hydro kullanıp bize yol göstericek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. (mars hydro ts 1000)

Son düzenleme:
Bende Marshydro ts 3000 kullanıyorum ilk 3 hafta 50 cm de tuttum ışığı %50 dimer de 4. Haftada dimeri %70 getirdim şuan çiçeğe girdiler 5. Haftada dimeri %85 yaptım 70 cm mesafede

Marshydro ts 3000 güçlü bi ışık tam verim alabilmek için iyi bir havalandırma sistemin de olması gerek hatta co2 falanda iyi olur growketten co2 siparişi vermeyi düşünüyorum

Madness

Yeni üye

9 - shellbomb
4 - gelato

8 günlük kızlarım 2 tanesi hariç dün ilk gübrelerini verdim.
sensi grow A+B / b52 / voodo / piranha / tarantula - hepsini 5 Lt suya 2.5 ml koydum
45 cm yükseklik %25 dimmer

oBuRiX

Yeni üye
Arkadaşlar bende Mars Hydor TS 3000 kullanıyorum yemin olsun eski ampuller den daha fazla verim alırdım. 120*120*200 kabinim var 4 bitkiden aldığım 100 Gr yiyecem kafayı bı yardım edin nerde sıkıntı nasıl yapacam bı el atın bana.

Arkadaşlar bende Mars Hydor TS 3000 kullanıyorum yemin olsun eski ampuller den daha fazla verim alırdım. 120*120*200 kabinim var 4 bitkiden aldığım 100 Gr yiyecem kafayı bı yardım edin nerde sıkıntı nasıl yapacam bı el atın bana.
Kanka 120 120 kabı ts3000 tek kova dwc calistirdigimdan beri yüzde yüz dimmer 400 gr bekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********