Mdma kullanma kılavuzu

Falanfilam

Yeni üye
Psychedelic kategorisinde mdma yoktu açıyım dedim. 

Aslında psychedelic stimulant olarak geçiyor.
Bunun sebebi ise vücuda çok fazla seratonin salgılatmasından kaynaklanıyor.

Bu serotonin ise yoğun bir haz duygusu sağlar. Diğer bir değişle ulaşılabilecek en yüksek mutluluk seviyesine ulaştırır.

Mdma gerçekten güçlü bir kimyasal bilinçsiz ellerde kişinin hayatını zindan edebilir. Çünkü kısa sıklıklarla kullanımı kişinin hayattan haz almasını engelliyor.

Gelelim asıl konuya mdma nasıl bilinçli kullanılır ?

Alınan her hap, kristal veya kapsülün test edilmesi gereklidir. Sebebi basit mdma kullanmak istiyorsunuz dandik bi RC veya eroin değil. Bunun için test kitleri mevcut 20 dolar gibi bir paraya satılıyor. Hapın küçük bir kısmını toz haline getirip üstüne damlatıyorsunuz  ardından reaksiyonun rengine göre renk skalsından maddenizi buluyorsunuz.

Hapınız test ettiniz siyah çıktı mdma olduğundan emin oldunuz. Şimdi sıra bilinçli bir şekilde kullanmakta bir insanın mdma ile kafayı bulması için 

Kilonuz(kg)+50=...mg MDMA denklemi kurulabilir.

Hapı yutmadan en az 2 3 saat önce yemek yemiş olmaya dikkat edin.Hapınızı yuttunuz yaklaşık 20 ile 30 dk arasında ilk etkileri hissediceksiniz. 40 dakika sonra ise zirveye ulaşıcaksınız. Burda önemli olan 2 şey var vücut sıcaklığı ve vücuttaki su kaybı. Mdma vücut sıcaklığını çok yükseltir bunu bazen kontrol altına almanması gerekir. Bu dans aralarında dinlenmek , üstünüzdekileri çıkarmak olabilir. MDMA kullanımında ölümün en önemli sebeplerinden biridir hipertermidir. Gelelim su kaybına MDMA esnasında çok su içmemelisiniz. Mide kramplarına hatta su zehirlenmelerine sebep olabilir. Fakat her saat başı 250 ml su hem sizi rahatlatır hem de kendinizi tehlikeye sokmamış olursunuz. 

Mdma çenede kasılmalara sebep olucağından sakız kullanmanız önerilir.(Emzik çok iyi oluyo haberiniz olsun :D

Gelelim eğlencenin sonraki gününe DÜŞÜŞ. 
Beyin eğlence sonrası vücuttaki serotinini geri toplamaya başlar. Bu da sizi olağanüstü aksi, tembel, mutsuz ve yorgun yapar. Düşüş esnasında kalsiyum ve magnezyum gibi kaybettiğiniz elektrotları geri almaya bakın. Düşüş esnasında esrar içmenin yardımı olabilir.

Her mdma kullanımı arasında EN AZ 8 ila 12 hafta bırakmalısınız.

Unuttuğum bir şey varsa belirtirseniz çok sevnirim. 
NOT: HERHANGİ BİR ANTİDEPRASAN KULLANIYORSANIZ KESİNLİKE MDMA KULLANMAYIN.

Psychedelic kullanan bir olarak ne kadar test edilip bilinçli kullansanizda ex'e bulaşmamanızı öneririm.Oturan düzeninizi bozan bir şey denebilir ama boku çıkarsa cidden kötü bi hal alır.Arkadasın anlattiginin aksine trip sonrası kafanızın ayık kalmasını ve rutininizi yapmanızı oneririm ki eskiye donmenizi çabuk saglar.

Blablabow

Yeni üye
Çok kişi tanıyorum sakız çiğnemekten agzını,dudaklarını yiyen. Patlama sırasında ağzı,yüzü gözü kayan .saatlerce bpm ritim zirvelerde olan müzikleri son ses saatlerce dinleyen ama aşırı keyif alan büyük kitlesi olan osuruk bi takılmaca şekli bence. İnsanlar ertesi günlerde pişmanlık dolu sözlerle.     ( bir daha atmam, uyuyamıyorum ****, agzım yara tuzlu bişey yiyemiyorum vs vs) ama şöyle ki bende ilk şekerimi unutamıyorum:):)

Testament

Yeni üye
Güzel bir başlık olmuş, açıkçası bende mdma yı bu başlıkta bulabileceğimi düşünüp girmiştim.

Testament

Yeni üye
Güzel bir başlık olmuş bende mdma ya bakmak için girmiştim senin konuna denk geldim??.
Antidepresan la mdma olayını çözemedim neden tehlikeli açıklarsan sevinirim.

Falanfilam

Yeni üye
Cvp: Mdma kullanma kılavuzu

Testament' Alıntı:
Güzel bir başlık olmuş bende mdma ya bakmak için girmiştim senin konuna denk geldim??.

SSRI antidepresanlarla birlikte mdma kullanmak zaten mantıksız. SSRI mdma in eforik etkisini oldukça azaltır aynı zamanda vücutta aşırı ısınmaya sebep olur. Kişiyi tehlikeli bi duruma sokabilir.

erdemli83

Yeni üye

Antidepresanlar vücutta seretonin salgılayıp geri alımını engelleyerek mutluluk oluşturmayı amaçlar mdma ise beyindeki tüm seretonin in salgılanmasını sağlar. Birlikte kullanıldığında ne mi olur bkz: seretonin sendromu (sonucu ölüm olabilir)

Ohbruh

Yeni üye

erdemli83' Alıntı:
Antidepresanlar vücutta seretonin salgılayıp geri alımını engelleyerek mutluluk oluşturmayı amaçlar mdma ise beyindeki tüm seretonin in salgılanmasını sağlar. Birlikte kullanıldığında ne mi olur bkz: seretonin sendromu (sonucu ölüm olabilir)

Mutlu ölür en azindan kanka :D

Vedoo

Kıdemli Üye

Falanfilam' Alıntı:

Bu serotonin ise yoğun bir haz duygusu sağlar. Diğer bir değişle ulaşılabilecek en yüksek mutluluk seviyesine ulaştırır.

Mdma gerçekten güçlü bir kimyasal bilinçsiz ellerde kişinin hayatını zindan edebilir. Çünkü kısa sıklıklarla kullanımı kişinin hayattan haz almasını engelliyor.
hiç içmedim Şeker hapı fakat nasıl yapıldığını Bilsen anlatsan Harika olurdu Sayın abicim :)

Alınan her hap, kristal veya kapsülün test edilmesi gereklidir. Sebebi basit mdma kullanmak istiyorsunuz dandik bi RC veya eroin değil. Bunun için test kitleri mevcut 20 dolar gibi bir paraya satılıyor. Hapın küçük bir kısmını toz haline getirip üstüne damlatıyorsunuz  ardından reaksiyonun rengine göre renk skalsından maddenizi buluyorsunuz.

Hapınız test ettiniz siyah çıktı mdma olduğundan emin oldunuz. Şimdi sıra bilinçli bir şekilde kullanmakta bir insanın mdma ile kafayı bulması için 

Hapı yutmadan en az 2 3 saat önce yemek yemiş olmaya dikkat edin.Hapınızı yuttunuz yaklaşık 20 ile 30 dk arasında ilk etkileri hissediceksiniz. 40 dakika sonra ise zirveye ulaşıcaksınız. Burda önemli olan 2 şey var vücut sıcaklığı ve vücuttaki su kaybı. Mdma vücut sıcaklığını çok yükseltir bunu bazen kontrol altına almanması gerekir. Bu dans aralarında dinlenmek , üstünüzdekileri çıkarmak olabilir. MDMA kullanımında ölümün en önemli sebeplerinden biridir hipertermidir. Gelelim su kaybına MDMA esnasında çok su içmemelisiniz. Mide kramplarına hatta su zehirlenmelerine sebep olabilir. Fakat her saat başı 250 ml su hem sizi rahatlatır hem de kendinizi tehlikeye sokmamış olursunuz. 

Mdma çenede kasılmalara sebep olucağından sakız kullanmanız önerilir.(Emzik çok iyi oluyo haberiniz olsun :D

Beyin eğlence sonrası vücuttaki serotinini geri toplamaya başlar. Bu da sizi olağanüstü aksi, tembel, mutsuz ve yorgun yapar. Düşüş esnasında kalsiyum ve magnezyum gibi kaybettiğiniz elektrotları geri almaya bakın. Düşüş esnasında esrar içmenin yardımı olabilir.

nasıl yapılıyor acep :)

Vedoo' Alıntı:
Falanfilam' Alıntı:

hiç içmedim Şeker hapı fakat nasıl yapıldığını Bilsen anlatsan Harika olurdu Sayın abicim :)

nasıl yapılıyor acep :)
Kimsenin mdma olayına girmesini tavsiye etmem. İnsanı insanlıktan zaman içinde çıkaran bir kimyasal. Uzun süre kullandım çok zararını gördüm. 
En güzeli esrar daha üst kafa yaşayacam dersen de lsd. Ama bunları da kararında bırakarak. 
Mdma da öyle bir şey yok dediğim gibi insanı insanlıktan çıkarıyor.

_sansar

Üye
Dikkatli olun arkadaşlar Türkiye'deki haplar PMA oluyor genellikle. MDMA'e göre daha fazla kan basıncını arttırır, solunumu hızlandırır ve daha zararlıdır. Türkiye'de haptan ölümlerin yurt dışı kadar sık olmasının sebebi de budur. Anlayacağınız kalitesiz hap almayın.

gencbrooker

Yeni üye
Almadan önce saflığı anlamak için yanınızda test edicek zamazingo taşımanıza gerek yok.İşi bilen kişi zaten baktığında onun ne olduğunu anlar,işi bilmeyende böyle testerlara para verip cebindeki dalga parasını hiç etmesin,işi anlayana bıraksın.Türkiye'nin 3.sınıf gelişmekte olan ülke olduğunu varsayarsak,Türkiye'nin neresinde olursanız olun genelde kalitesiz dalgalara denk geliceksiniz.Dalga kaliteli bir şekilde ülkeye gelse bile tezgaha düşene kadar onlarca eklenti maddeler eklenicektir.Bu ülkede saf birşey bulmanız imkansıza yakın.
Konuya gelicek olursak aralarındaki en büyük bir parçayı elinize alın ve ışığa tutun ışık ne kadar geçiriyorsa o kadar saftır,ne kadar şeffafsa o kadar saftır.Ama tuttuğunuzda ışığın I sını bile göremiyorsanız ordan koşarak uzaklaşın,son çarenizse ve başka kanalınız yoksa almak zorunda kaldıysanız paranız  boşa gidecektir.Göstericeği tek etki gözlerini puslamak olucak,enerjiyi hissedemezsiniz.
Etkileri:Bir extacy yada pıt kadar kafanızı yükseltmez bunlara göre daha light daha sakin bir kafası var.Enerjinizi yükseltir dilinizi açar ama line almadıysanız yüksek bir kafa beklemeyin.Hap gibi çeneye vurmaz kesinlikle kasılma vs hiç birşey olmaz,yüzünüze yansımaz,MDAMA'yi extacy den ayıran en büyük fark budur.Ama extacy'e yakın bir kafa yaşatır.
Güzel bi MDMA buldunuz,içiceğiniz zaman önce sigaralık kağıtların arasına içeceğiniz kadar koyun ve katlayıp çakmakla biraz ezin ve toz kıvamına getirin.
3 farklı içme yöntemi var, 
1) Sigara sarma kağıdının içine dozunu ayarlayıp koyup,hap şeklinde yutup üstüne soda içebilirsiniz.
2)İçeceğinize karıştırabilirsiniz
3)Herkese tavsiye etmem ama deneyimli iseniz 'line' yapıp burundan alabilirsiniz.(En güzeli )
UYARI: Line olarak alırsanız yüksek doz kullanımlarda kalp krizi geçirme olasılığınız artar ve uzun süreli kullanımlarda burnunuzun içinde uzun süreler geçmeyen yaralar açabilir ve her sabah yüzünü yıkarken burnunuzda ufak kanamalar olabilir.
TAVSİYE:MDMA aldığınız zaman weed içmeyin kafanızı düşürücektir.

evajava

Yeni üye
Türkiye'de denemenizi önermem. Boş konuşmak için demiyorum zararını yaşamış olduğum için soyluyorum, illa deniycem diyosanız da kaptırmamaya çalışın kendinizi. Bence etkisini en iyi paraşüt yapınca alırsınız, line çok yakabiliyor aman diyim :D

Falanfilam

Yeni üye
Aynen arkadaşlar test etmenize hiç gerek yok arkadaşın dediği gibi ışığa tutun pma veyahut ışığı geçiren bi rc kullandığınızda cenazenizde dj tiesto çalsınlar.

Testament

Yeni üye
Falanfilam' Alıntı:
Testament' Alıntı:

SSRI antidepresanlarla birlikte mdma kullanmak zaten mantıksız. SSRI mdma in eforik etkisini oldukça azaltır aynı zamanda vücutta aşırı ısınmaya sebep olur. Kişiyi tehlikeli bi duruma sokabilir.

Dostum konuyu açtığını görmeden öncesinde  antidepresanla hap kullanımı konusunda bir bilgim yoktu ve bir kaç aydır prozac (ssri) kullanıyordum prozac kullandığım dönem 2 saat için de  5 hap attım ve anca kafa olabildim zaten prozac kullanmadan öncede ilk seferim de 5.5 hapla kafa olabilmiştim.(2 hap attığım da oldu prozac vs kullanmazken hiç bir kafa yaşamadım).
Tabi ozamanlar seratonin sendromu nedir bilmiyorum fazla su içilmeyeceğini bilmiyorum seratonin sendromu yaşadım mı onu da bilmiyorum ama etkilerine gelecek olursam; Dişler de hafif kasılma, patlamalı değil yavaş bir kafa biraz ota da benziyordu arabesk bir kafası vardı açıkçası(ağır bir kafaydı sevmedim nedense), aşırı terleme ve kızarma oldu hatta terleme olayını şöyle anlatayım kışın arabanın için de montumu sıksam su akardı öyle terledim 3-4 saat gibi bir sürede 2 soda ve 4.5 litre su tükettim sabaha karşı düşüşler de hafif bir kalp çarpıntısı ve tedirginlik yaşadım ardından bir tane daha prozac içtim. Kalktığımdaysa hiç bir şekilde pislik atmadım normal bir şekilde günüme devam ettim, iştahsızlık gün boyu devam etti.
Ssri ilaçlarla hap kullanımı araştırdığım kadarıyla öldürmese de süründürebilir ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz, neyse ki bende pek bi sıkıntı yaratmadı.
Ayrıca değerli forum üyelerine bir kaç sorum olacak. Bugüne kadar her seferinde farklı olmak üzere toplam da 6-7 kez hap kullandım ama nedense 3 taneyi aynı anda atmadıkça kafa olamıyorum oda eh işte seviyesin de iyi bişeyler çıksın dersem de 5 i görmem gerekiyor ama bir türlü patlayamıyorum yada  herkesin anlattığı gibi acayip bi mutluluk yakalayamıyorum sanki çok sağlam bi haze içmişim de kasılıp terliyormuşum gibi oluyor.
Ortada bi sorun var ama benden mi kaynaklı onu çözebilmiş değilim...
Hapların kalitesine gelirsek kanalım la görüşmelerim de benim 5 hapla zor patladığıma pek inanamadı arkadaşlarının 1 taneyle deliye döndüğünden bahsetti.

Değerli forumdaşlarımın fikir ve yorumlarını merak ediyorum ve ne yapmam gerekiyor ?

Falanfilam

Yeni üye
Dostum bana sorucak olursan mdma kullanımına uzun bir süre ara vermen gerekiyor. Mdma nörotoksik bir maddedir ve beyindeki serotonin reseptörlerine zarar verir. Yabancıların lose the magic dediği olayı yaşıyosun. Yani o güzel etkiyi fazla kullanımla yok etmişsin. Bana sorucak olursan 1.5 sene dokunma bile. Her hap kullanımı arasında en az 12 hafta olmalı bu gerçekten çok önemli. Mdma in reseptörlerde bıraktığı hasar anca iyileşebiliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ********** ***** * * **** ******** ******* ********* ***** ********* ********** hahahaha**** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** hahahaha** ****** ******* *********
    +1
  • K kamdavulu:
    hahahaha** *** ******* **** **** ********* ** ******* ******** ***** **** ***** ** ***** ***** ******** ****** *** ******* ***** ***** *** ****** ***** ********* ********** ****** ** **** ********** *** hahahaha ********** hahahaha**** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** ****** ********** ****** ***** *** ****** ******** ****** ******** hahahaha** *** ******* **** **** ********* ** ******* ******** ***** **** ***** ** ***** ***** ******** ****** *** ******* ***** ***** *** ****** ***** ********* ********** ****** ** **** ********** *** **
  • K kamdavulu:
    ******** ***** ***** ******** **** ***** ****** ***** ******** hahahaha* hahahaha* ***** *** ***** ****** hahahaha ****** **** ******** ****** hahahaha **** ***** ******* ***** **** ********** ******** ******
    +1
  • K kamdavulu:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • K kamdavulu:
    hahahaha****** **** *** hahahaha** hahahaha** ***** hahahaha *** ******** *** ***** hahahaha******* **** ******* *****
  • K kamdavulu:
    hahahaha** ******** ******* ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    *** **** * ***** ******* ***** *** ********* ****** ******** ***** ********* hahahaha** **** ** ******** ** ****** ****** ***** **** hahahaha
  • K kamdavulu:
    ** ***** ****** hahahaha***** ********* ** ****** ***** hahahaha*********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
  • K kamdavulu:
    *** ******* **** *** ****** ***** ***** * ******** ****** ****** ********* ******* ***** ********** ** ****** ** ****** ****** ***** *** ******** ******** **** ******* ****** ******* ****** ****** ******* ********* hahahaha*** **** ******* **** * ***** ******* ***** *** ********* ****** ******** ***** ********* hahahaha** **** ** ******** ** ****** ****** ***** **** hahahaha
  • K kamdavulu:
    * *** *** ******* ********* ******** ** ***** ***** ******** ******* ******* ***
    ** *** ** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ******* *** **** *** ** ***** ******* * *** *** ******* ********* ******** ** ***** ***** ******** ******* ******* ***
    ****** ** **** ****** ********** ** **
  • Night owl Night owl:
    ** ***** *** ** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ******* **** ******** *** ********** ****** ** **** ****** ********** ** **
    ******* **** hahahaha** **** hahahaha* **** ***** ****** ******* **** ******** *** **********
    ***** ********* ***** ********* *** hahahaha *** *** ** ****** **** hahahaha*** ********* ******** ***** ** ******* *** ** ****** ****** ****** ******* ******
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ****** hahahaha** ********** **** hahahaha** **** hahahaha* **** **
    *** ** **** **** ******** ***** ******** ****** * ****** ******** ***** ****** ** **** ******** ******* ********* ********** **** ****** hahahaha** ***
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** ** **** **** ******** ***** ******** ****** * ****** ******** ***** ****** ** **** ********...