Mdma kullanma kılavuzu

Cvp: Mdma kullanma kılavuzu

SSRI olarak paxil kullanırken güzel bi kaç extacylere denk gelmisligim vardı ilk seferinde papatya denk geldi kalitesi düşük cigarayi da bi koyunca aşırı ağız kuruluğu ve kalp çarpıntısı kulaklıklarla müzik dinlerken şiddetli şekilde hissettim ardından o gece 3.4 litre su içtim ertesi gün dahil ağzım oldukça kuruydu ve bad trip yaşadım diyebilirim ertesi zamanlarda bu geçti tabi ortamla ile de alakali evde Tekken olmuştu bu olay herneyse arkadaslarla evdeyiz o gunkuler oldukça iyiydi pisligi yok denecek kadar azdı SSRI ile herhangi bir sıkıntı yaratmadı.
Yine bi gün Xanax buldum 1 adet yuvarladim sabahta antidepresan kullandım atmadan konuyu redditte araştırdım mdma nin etkisini azaltiyormus atanlar sıkıntı yasamamis o günde iyiydi keyifliydi yanimdaki sarışın arkadaşı David Beckham olarak görmüştüm evde tesisat ışık hersey vardı. Isın özü 3 ayda bir patlamayi bilen insanlarla patlamak gerekiyor enayilerin çoğu yutuyo patladigini zannediyor tamamen boş öyle ortamlarda hiç atmadim zaten sadece en iyi ortamda patlamak gerekiyor gerisi boş

NOT: SSRI değilde MAOU ANTIDEPRESANLARLA SAKIN OLA KULLANMAYIN ÖLÜM RISKI HADSAFHADA
HATTA HIC KULLANMAYIN ICIN BI SÜPER LEMON HAZE 2.3 SHOT AT EN TEMİZ ZİRVE KAFA

EXTACY PİS OLDUKÇA ZARARLI VE YASADISIDIR KULLANMAYIN GEREK YÖK VE KIMSEYI DE OZENDIRMEYIN

Testament

Yeni üye
@falanfilam
Dostum zaten sık sık kullanan biri değilim ilk kullanımımla 2. Kullanımım arasın da 3-4 sene diğer kullanımlarım arasında da yaklaşık bi en az 1 sene ila 6 ay vardır, dediğini anladım ama vücudumun tolerans gösterebileceği bi süre için de kullanımım olmadı.
Şöyle söyleyim en son 2019 kasım ayının ortasın da kullandım (5tane) ondan önceki kullanımım 1 sene önce.bugün yine kullansam 3 taneyi leblebi gibi yuvarlasam anca kafa yaşarım.
Benim merak ettiğim şu; arkadaşım yanım da yarım hapla uçarken ben niye 3 taneyle anca kafayı kurtarıyorum?

nasa

Doktor
Psychedelic kategorisinde mdma yoktu açıyım dedim.

Aslında psychedelic stimulant olarak geçiyor.
Bunun sebebi ise vücuda çok fazla seratonin salgılatmasından kaynaklanıyor.

Bu serotonin ise yoğun bir haz duygusu sağlar. Diğer bir değişle ulaşılabilecek en yüksek mutluluk seviyesine ulaştırır.

Mdma gerçekten güçlü bir kimyasal bilinçsiz ellerde kişinin hayatını zindan edebilir. Çünkü kısa sıklıklarla kullanımı kişinin hayattan haz almasını engelliyor.

Gelelim asıl konuya mdma nasıl bilinçli kullanılır ?

Alınan her hap, kristal veya kapsülün test edilmesi gereklidir. Sebebi basit mdma kullanmak istiyorsunuz dandik bi RC veya eroin değil. Bunun için test kitleri mevcut 20 dolar gibi bir paraya satılıyor. Hapın küçük bir kısmını toz haline getirip üstüne damlatıyorsunuz ardından reaksiyonun rengine göre renk skalsından maddenizi buluyorsunuz.

Hapınız test ettiniz siyah çıktı mdma olduğundan emin oldunuz. Şimdi sıra bilinçli bir şekilde kullanmakta bir insanın mdma ile kafayı bulması için

Kilonuz(kg)+50=...mg MDMA denklemi kurulabilir.

Hapı yutmadan en az 2 3 saat önce yemek yemiş olmaya dikkat edin.Hapınızı yuttunuz yaklaşık 20 ile 30 dk arasında ilk etkileri hissediceksiniz. 40 dakika sonra ise zirveye ulaşıcaksınız. Burda önemli olan 2 şey var vücut sıcaklığı ve vücuttaki su kaybı. Mdma vücut sıcaklığını çok yükseltir bunu bazen kontrol altına almanması gerekir. Bu dans aralarında dinlenmek , üstünüzdekileri çıkarmak olabilir. MDMA kullanımında ölümün en önemli sebeplerinden biridir hipertermidir. Gelelim su kaybına MDMA esnasında çok su içmemelisiniz. Mide kramplarına hatta su zehirlenmelerine sebep olabilir. Fakat her saat başı 250 ml su hem sizi rahatlatır hem de kendinizi tehlikeye sokmamış olursunuz.

Mdma çenede kasılmalara sebep olucağından sakız kullanmanız önerilir.(Emzik çok iyi oluyo haberiniz olsun :D)

Gelelim eğlencenin sonraki gününe DÜŞÜŞ.
Beyin eğlence sonrası vücuttaki serotinini geri toplamaya başlar. Bu da sizi olağanüstü aksi, tembel, mutsuz ve yorgun yapar. Düşüş esnasında kalsiyum ve magnezyum gibi kaybettiğiniz elektrotları geri almaya bakın. Düşüş esnasında esrar içmenin yardımı olabilir.

Her mdma kullanımı arasında EN AZ 8 ila 12 hafta bırakmalısınız.

Unuttuğum bir şey varsa belirtirseniz çok sevnirim.
NOT: HERHANGİ BİR ANTİDEPRASAN KULLANIYORSANIZ KESİNLİKE MDMA KULLANMAYIN.
kimyasala karşıyım taş a düştü arkadaş bırakamıyor askeriye ye gitti askerde bile bulmuş amına koyduğumun malzemesini nasıl yaptıysa askeriyede bi de patlamasın mı lavuk askeri mahkemelerde sürükleniyor 1.5 2 senedir sürekli ertelenip duruyor hastanede tedavi ediliyor taş içmeyince kriz geçiriyor çığlık atıyo bağırıyo ağlıyo kısacası mahalleyi ayağa kaldırıyor allah korusun kimyasaldan kimseyi düşürmesin

Psychedelic kategorisinde mdma yoktu açıyım dedim.

Aslında psychedelic stimulant olarak geçiyor.
Bunun sebebi ise vücuda çok fazla seratonin salgılatmasından kaynaklanıyor.

Bu serotonin ise yoğun bir haz duygusu sağlar. Diğer bir değişle ulaşılabilecek en yüksek mutluluk seviyesine ulaştırır.

Mdma gerçekten güçlü bir kimyasal bilinçsiz ellerde kişinin hayatını zindan edebilir. Çünkü kısa sıklıklarla kullanımı kişinin hayattan haz almasını engelliyor.

Gelelim asıl konuya mdma nasıl bilinçli kullanılır ?

Alınan her hap, kristal veya kapsülün test edilmesi gereklidir. Sebebi basit mdma kullanmak istiyorsunuz dandik bi RC veya eroin değil. Bunun için test kitleri mevcut 20 dolar gibi bir paraya satılıyor. Hapın küçük bir kısmını toz haline getirip üstüne damlatıyorsunuz ardından reaksiyonun rengine göre renk skalsından maddenizi buluyorsunuz.

Hapınız test ettiniz siyah çıktı mdma olduğundan emin oldunuz. Şimdi sıra bilinçli bir şekilde kullanmakta bir insanın mdma ile kafayı bulması için

Kilonuz(kg)+50=...mg MDMA denklemi kurulabilir.

Hapı yutmadan en az 2 3 saat önce yemek yemiş olmaya dikkat edin.Hapınızı yuttunuz yaklaşık 20 ile 30 dk arasında ilk etkileri hissediceksiniz. 40 dakika sonra ise zirveye ulaşıcaksınız. Burda önemli olan 2 şey var vücut sıcaklığı ve vücuttaki su kaybı. Mdma vücut sıcaklığını çok yükseltir bunu bazen kontrol altına almanması gerekir. Bu dans aralarında dinlenmek , üstünüzdekileri çıkarmak olabilir. MDMA kullanımında ölümün en önemli sebeplerinden biridir hipertermidir. Gelelim su kaybına MDMA esnasında çok su içmemelisiniz. Mide kramplarına hatta su zehirlenmelerine sebep olabilir. Fakat her saat başı 250 ml su hem sizi rahatlatır hem de kendinizi tehlikeye sokmamış olursunuz.

Mdma çenede kasılmalara sebep olucağından sakız kullanmanız önerilir.(Emzik çok iyi oluyo haberiniz olsun :D)

Gelelim eğlencenin sonraki gününe DÜŞÜŞ.
Beyin eğlence sonrası vücuttaki serotinini geri toplamaya başlar. Bu da sizi olağanüstü aksi, tembel, mutsuz ve yorgun yapar. Düşüş esnasında kalsiyum ve magnezyum gibi kaybettiğiniz elektrotları geri almaya bakın. Düşüş esnasında esrar içmenin yardımı olabilir.

Her mdma kullanımı arasında EN AZ 8 ila 12 hafta bırakmalısınız.

Unuttuğum bir şey varsa belirtirseniz çok sevnirim.
NOT: HERHANGİ BİR ANTİDEPRASAN KULLANIYORSANIZ KESİNLİKE MDMA KULLANMAYIN.
Kanka Kesinlikle tavsiye etmem zaten Türkiye'deki Ekstazi lerin Ekstazi değil ama ben toplarsan 15 tane Ekstazi hapını 2 ay boyunca kullanmıştım baktım ki kullanıyorum Kullanıyorum tabi belirli rutinlerle kullanıyorum 15 tanesini birden kullanmadım Her neyse ilki gibi etki vermemeye başlayınca Tabii bende yok hazır çukurun içine düşmeden bırakayım dedim Bir de düşüşü kötü insanı Paranoyak yapıyor bu kısa kullanımda bile kötü etkilerini fark ettim en son 3 yıl önceydi kullandım ama size bir şey diyeyim mi o ilk kafa var ya enfes bir şeydi Hayatımda öyle bir şeyin kafasını yaşamadım ama işte Her iş öyle olmuyor Onun için tavsiye etmiyorum sonrasında patlamıyor etki etmiyor bir de kalp krizi geçirme riskiniz daha fazla Normalde ben bir seansta iki tane hap almıştım hapları attıktan sonra arkadaşıma dedim Bana 3 tane daha getir bombaydı sonrasında en sonda kustum zaten kusmanın getirdiği ve refleksten dolayı vücut savunmayı alıyor kendini. Zaten kusma olmazsa Over dozdan ölüm gerçekleşir. Zaten bir tane ile getiremedikleri için over dozdan ölüyorlar bak Kesinlikle tavsiye etmem güzel güzel sigaranızı için elesti atın Arada sırada mantar kullanın doğal şeyler kullanın aga

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1