meksika havayolları oto flower hakkında bilgisi olan varmı. alacam ama soracak kimse yok. ACİL KANKA

2 3 gündür alacam soramıyorum kimseye o yüzden alamadım bir türlü bilen varsa kafa raporu gram vs yardımcı olabilirmi??

M

MalrukLord

Guest
yüksek oranda sativa ve girdiğim yabancı forumlarında uzun süreli gülme tribine soktuğuna dair yorumlar var. sıradaki growum mexican olacak tabi şu an ki tohumlar gelirse

Sg35

Üye
Kankalar bazen ayni genetikte kusheed ile degenetica arasinda fiyat farki görüyorum. 2 sponsorda iyidir eminim ama siz hangisini tercih ediyorsunuz? Critical kush da var mesela bu fark yanlış gormediysem. Simdi bluedreamle bunu duaunuyodum ama sizden görünce blue yerine mexica alicam galiba :D Daha onceden geneticadan aldim buarada.

Kankalar bazen ayni genetikte kusheed ile degenetica arasinda fiyat farki görüyorum. 2 sponsorda iyidir eminim ama siz hangisini tercih ediyorsunuz? Critical kush da var mesela bu fark yanlış gormediysem. Simdi bluedreamle bunu duaunuyodum ama sizden görünce blue yerine mexica alicam galiba :D Daha onceden geneticadan aldim buarada.
seed te yok kanka zaten geneticada var mexica

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ** ******** ******* ***** dready** ********* ******** *** ***
  • istr istr:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******* *** ******** ** ***** *** **** ****** *** ** ******** ** dready ***** ***** ****** ***** **********
  • istr istr:
    *** ***** ***** **** dready ***** ****** ***** ****** ******* *** ******** ** ***** *** ******* ****** *** ** ******** ** dready ***** ***** ****** ***** **********
  • istr istr:
  • istr istr:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready** ******** ** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • istr istr:
    ****** *********** * ** ***** dready ********* *****
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** *********** *** dready** ***** ******* ********** ******** ********* *** ***
  • istr istr:
  • istr istr:
  • Betty777 Betty777:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ** ****** ******* dready* *****
  • Betty777 Betty777:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** ** dready ***** *** **** ********** ********** *** ******** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Betty777 Betty777:
  • Betty777 Betty777:
    *** ***** ******* *********** ***** ***** **** **** dready*
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ***** ******* *********** ***** ***** **** **** dready*** ******* ** ****** ***** ******* ***** ******** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ***** ***** ******* *********