Merhaba Arkadaşlar Oda Kurulumu sorunsuz tamamladım 3 haziran gibi start vermeyi düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar başlıktan anlaşıalcağı gibi oda kurulumunu tamamladım başlıktan anlaşıalcağı gibi ekipmanlar aşağıdaki gibidir. Konuyu sürekli güncel tutacağım hasata kadar. (İnş bir problem çıkmazsa :) )

1- Işık

Mars Hydro SP3000 Tam Spektrum 300 Watt​

1654029727688.png

2 - Kabin

120x120x200

1654029801399.png

3- Genetik (Sponsordan)

* 4 kök yapacağım 2 Super Lemon Haze Auto 2 Og Kush Auto

4- Nem Makinası Sinbo Beyaz Hava Nemlendirici

1654030100085.png

5- PH ölçer Adwa -ad12

1654030148299.png

6- Xiaomi Mijia Termometre & Nem Ölçer

1654030229773.png

7- Toprak - BioBizz All Mix 50 Litre bio 2 adet.

1654030298878.png

8- Ph Kalibrasyon Sıvıları

1654030356955.png

9- Başlangıç Gübre Seti - BioBizz Indoor Pack A228X

1654030444957.png

10 - Kabin içi hava sürkilasyonu için vantilatör - Vals Wf 16 Std 55 Watt 16'' Pervane Duvar Tipi (asılan)

1654030523558.png

Aldıklarım yukarıdaki gibidir tek eksiğim karbon filtre ve saksı kaldı onlarında siparişini yarın vereceğim aylardır forumdayım sorulan tüm sorulara güzel cevaplar aldım yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim şimdiden grow yapacak arkadaşlarada örnek olması adına açtım aslında konuyu herkese tekrardan çok teşekkür ederim değerli yorumlarınızı lütfen eksik etmeyin yukarıda belirttiğim gibi aşama aşama bilgilendireceğim hasata kadar, iyi forumlar.

@higthead

higthead

Jolly Green
Dostum sınboyu almışssın okadar söyledik inşallah sorun yaşamazssın birgün kabini açtığında hertaraf su oldugunu görmezssin madem aldın prizlerini sakın zemine koyma.

Havalandırmanı eksık gordum.

120x120 alan için

480m3h karbonfiltre ve quıte ultra sessiz fan set. Dr karbon biliyorsun sponsorumuz forumdakı herkes kullanıyor. Ucuz fanlara sakın kaçma sorun yaşarsın.

Yada butcene gore

Aynı m3h ve m3 ama normal seri fan karbon fıltre set

Giriş fanın ise 200m3 drslient aksıyel tıpı yeterlıdır.

Bu arada biobizz serinde calmag göremedim calmagsız ilerliyemezssin ve bıobızz serısınde bloom donemı bıraz eksık kalıyor advanced nutrıents serisinden bıg bu ekle.

Işık olarak bılmıyorum sana kım sp3000 onerdı yanlıs secım alanın 120x120 bu bar ıle nasıl ısıgı yayıcaksın ınce uzun.Madem marshydro alıcaksın fc3000 al aynı fıyat en azından kabıne ısık yayılımı yap.

googleled/project/fc3000-bitki-yetistirme-lambasi/ a

Dostum sınboyu almışssın okadar söyledik inşallah sorun yaşamazssın birgün kabini açtığında hertaraf su oldugunu görmezssin madem aldın prizlerini sakın zemine koyma.

Havalandırmanı eksık gordum.

120x120 alan için

480m3h karbonfiltre ve quıte ultra sessiz fan set. Dr karbon biliyorsun sponsorumuz forumdakı herkes kullanıyor. Ucuz fanlara sakın kaçma sorun yaşarsın.

Yada butcene gore

Aynı m3h ve m3 ama normal seri fan karbon fıltre set

Giriş fanın ise 200m3 drslient aksıyel tıpı yeterlıdır.

Bu arada biobizz serinde calmag göremedim calmagsız ilerliyemezssin ve bıobızz serısınde bloom donemı bıraz eksık kalıyor advanced nutrıents serisinden bıg bu ekle.

Işık olarak bılmıyorum sana kım sp3000 onerdı yanlıs secım alanın 120x120 bu bar ıle nasıl ısıgı yayıcaksın ınce uzun.Madem marshydro alıcaksın fc3000 al aynı fıyat en azından kabıne ısık yayılımı yap.

googleled/project/fc3000-bitki-yetistirme-lambasi/ a
Kanka konu açtığım gün kargoya verilmiş valla geri iade etme ile uğraşmak da istemedim dijital bakıyorum şimdi onuda alıp yedekte tutacapım gittiği yere kadar artık :D bu arada bugün veriyorum karbon filtre siparişini çok teşekkür ederim.

higthead

Jolly Green
Napıyorsanız yapın ürünlerinizi biran önce alın euro dolar yukselıste hergun fıyatlar artıyor ve 15-16 hazıranda amerıka fed faız kararı var faız arttırımı var kur yıne 50kurus 1 tl artıcak haberınız olsun.

Napıyorsanız yapın ürünlerinizi biran önce alın euro dolar yukselıste hergun fıyatlar artıyor ve 15-16 hazıranda amerıka fed faız kararı var faız arttırımı var kur yıne 50kurus 1 tl artıcak haberınız olsun.
Bu arada ışığı FC3000 ile değiştirdim hocam tüm malzemelerimi aldım ben sadece saksı ile gübre kaldı onlarıda bu gece almayı planlıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
    J Chat bot: ******** ****** *** **** *** *****