Merhaba bendekide böyle 2

husyn

Doktor
Merhaba Arkadaşlar,
Bu sefer işi iç riske hatmayacağım, ben hep aynı toprağı kullandığım için bazı uygulamaları yapmıyacağım. Mesela Kalsiyum ve Mobilelementreri vermiyeceğim toprakta zaten vardır. Ama Mobilelementleri zamanı gelince yapraktan uygulamaya çalışacağım. Saksılarım neredeyse kurumuşlar, tohumları toprağı havalandırdıktan sonra direk saksılara ekeceğim ve sadece tohum bölgelerini suluyacağım az miktarda. 6 saksıya ekim yapacağım.
Bu deneyimde Florasan lanbalar ile yapacağım.

08.06.2023 - 2 gün
Saksıya ektiğim tohumlar kelleleri ortaya çıkmaya başladı.

Son düzenleme:

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kanka bence sen com dusuyorsun bitkinin ustune hic duymadigim seyleri elementleri senden duyuyorum kimse bu kadar detaya girmiyor bence lambur lumbur ek gec gubre ver yeter

husyn

Doktor
Kanka bence sen com dusuyorsun bitkinin ustune hic duymadigim seyleri elementleri senden duyuyorum kimse bu kadar detaya girmiyor bence lambur lumbur ek gec gubre ver yeter
kanka elementlerde fazlası yok ama, ben uzun dönem bakıyordum gübeyi orda iyi denk getiriyordum. şimdi süreyi kısaltınca aslında ayarlıyorum ama kendi değerlerimin üstüne çıktım, konuda zaten beyan edipte kullandıklarıma bakarsan anlarsın önceki konuda gördüğüm tüm hataları yazarak gitmiştim zaten. neyse gübre konusunda beyan edilenler genelde AZOT, FOSFOR, POTASYUM ama bazı gübrelerde vermek iyiolacağını düşündüğümden. açtığım gübre konusunda verdiğim değerler aslında uzun dönem diye bilirim ve dozları az tuttum,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********