Merhaba dostlar. Acemiye el uzatirmisiniz ?

UmutS

Yeni üye
Dostlar merhaba uzun zamandir forum icinde ki arastirmalarimi yapiyorum artik bir yerden baslamaya karar verdim. Fakat o kadar cok baslik okudum ki aklim daha cok karisti. Bu yuzden sizlere setup hakkinda danismak istiyorum. asagida linkleri inceleyip fikirlerinizi belirtirseniz cok mutlu olurum.
2 saksi auto yetistirmek istiyorum.
Bu urunlerle baslamayi dusunuyorum.
isik konusunda pek emin degilim.
tesekkurler.

2 adet ;

mokokoo

Üye
Dostlar merhaba uzun zamandir forum icinde ki arastirmalarimi yapiyorum artik bir yerden baslamaya karar verdim. Fakat o kadar cok baslik okudum ki aklim daha cok karisti. Bu yuzden sizlere setup hakkinda danismak istiyorum. asagida linkleri inceleyip fikirlerinizi belirtirseniz cok mutlu olurum.
2 saksi auto yetistirmek istiyorum.
Bu urunlerle baslamayi dusunuyorum.
isik konusunda pek emin degilim.
tesekkurler.

2 adet ;

fiyatlara baktım da bedava biz ölmüşüz aglayanımız yok

UmutS

Yeni üye
120x120 cadır buldum indirimde onunla değiştiricem karbon filtrenin küçüğünü bulamadım. Bu fanlar ısı olayını dengeler herhalde nem makinası alırlen dikkat etmemiz gereken birşey varmı yoksa hepsi olurmu ?

Parya

Yeni üye
ilk haftalarda ışık yeter çiçeklenmeden sonra ekleme yapman gerekebilir. 2. ışık daha iyi olur zaten kabininde büyüğünü bulmuşsun. iş görür ama ben 3 hafta aliexpress 300 tl ye aldığım dandik led ile büyüttüm sonra quantum board a geçtim. eski ışık 3-5 bin lümendi şuan ki 32 bin

UmutS

Yeni üye
ilk haftalarda ışık yeter çiçeklenmeden sonra ekleme yapman gerekebilir. 2. ışık daha iyi olur zaten kabininde büyüğünü bulmuşsun. iş görür ama ben 3 hafta aliexpress 300 tl ye aldığım dandik led ile büyüttüm sonra quantum board a geçtim. eski ışık 3-5 bin lümendi şuan ki 32 bin
Link atabilir misin müsait olduğunda

Parya

Yeni üye
dostum quantum board ı kendim yaptım link bırakıyorum yapımı çok kolay.

diğer aldığım led'in linkine gerek yok senin burada baktığın led kat kat iyi benim aldığımdan

UmutS

Yeni üye
dostum quantum board ı kendim yaptım link bırakıyorum yapımı çok kolay.

diğer aldığım led'in linkine gerek yok senin burada baktığın led kat kat iyi benim aldığımdan

Yada direk bu led ışıktan 2 tane alsam problem çözülürmü

Parya

Yeni üye
ne demek umarım güzel bi sistemde kendi bitkini yetiştirirsin en kısa zamanda kolay gelsin şimdiden

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B biggie34_: ******** *****