Merhabalar, ilk grow ile ilgili ufak detaylar.

Tekrardan merhabalar,

Öncelike aktif olarak yaptığım bir iş var. Tasarımcıyım ve 3 şirkete çalışıyorum bu bilgiyi neden verdim çünkü 24 saat bilgisayar başında evdeyim yani indoor işiyle uğraşacak birisi için fazlasıyla vaktim bulunmakta. Neredeyse forumdaki konuların çoğunu okumaktayım hala okuyorum. Bu işin tamamen tecrübe ve rahatlıkla yapılabileceğini öğrendim kendinizi strese soktuğunuzda bitki aynı şekilde tepki veriyor çünkü hata yapıyorsunuz. Ek olarak ben bu işi ufak ufak yaparak gelir kaynağına dönüştüreceğim bilginize dürüst olmak gerek.

Sorularıma gelecek olursak ilk etapta amacım tecrübe etmek amacıyla ufak bir bitki ile başlamak olacak fakat çok fazla paralar harcamak istemiyorum çünkü tecrübe etmek istiyorum.

Çok fazla sistem gördüm fakat sistem kafasına çok hakim olamıyorum kendi çapımda bir alan yaratacağım tek bitki düşünmekteyim.

Kuracağım alan burasıdır.

https://ibb.co/FmwKjMR

Bu alana ışık olarak ne tercih etmeliyim, karbon filtre tercihi ne olmalıdır? Bunun forumda cevabı mutlak suretle vardır ama araştırmak yazmak çizmek çok çok vakit almakta affınıza sığınarak yardımınızı talep ediyorum..

Bitkiyi sponsor üzerinden Auto tercih edeceğim ilk grow da önerilmiyor ama zoru onda öğrenmek istiyorum. Bana sistem ile ilgili bilgilerinizi aktarırsanız uygun maliyetli çok çok sevinirim. Bir günlük açarak oradan devam edeceğim daha sonra.

Dostum selamlar amaç tecrübe edinmek bu yüzden ilk etapta değerli yetiştirici arkadaşlarımızın dediklerine göre masrafa gerek yok. Gör, karar ver sonra bu işi yap. Teşekkürler.
Dostum yazini okumqdan atladim ama sana tavsiyem bu isler oyle yapilip satılacak isler degil burdakiler hhepsi yilda 1 2 sigara yetistirip onuda yil boyu içmek icin bu islerde para kazanilmaz ailen hapishaneye temiz don atlet cekmekle gecer hayatlari

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Dostum çok yanlış yoldasın haberin olsun içene eyvallah yetiştirene eyvallah ama satan olursa bineriz tepesine diyor devlet on numara işin varmış eminim ki hayatında yolundadır böyle bi işe girip hayatını yalan edersin öyle eskisi gibi 1 2 sene yatıp çıkarmazlar şuan ülkemizde en ağır cezayı uyuşturucu ticareti yapanlar çekiyor ve hiç bir af yasasından yararlanamıyorlar bunların bilincinde ol sana tavsiyem içiyorsan 1 2 bitkilik sistemini kur ve kendi içimliğini çıkar gerisini boşver karar senin herkes kendine bir hayat seçer ve seçtiği hayatın bedelini öder.

Dostum çok yanlış yoldasın haberin olsun içene eyvallah yetiştirene eyvallah ama satan olursa bineriz tepesine diyor devlet on numara işin varmış eminim ki hayatında yolundadır böyle bi işe girip hayatını yalan edersin öyle eskisi gibi 1 2 sene yatıp çıkarmazlar şuan ülkemizde en ağır cezayı uyuşturucu ticareti yapanlar çekiyor ve hiç bir af yasasından yararlanamıyorlar bunların bilincinde ol sana tavsiyem içiyorsan 1 2 bitkilik sistemini kur ve kendi içimliğini çıkar gerisini boşver karar senin herkes kendine bir hayat seçer ve seçtiği hayatın bedelini öder.

Merhabalar hocam, gelirim güzel ama inanın 24 saat çalışmaktan yıldım. Geliri güzel, riski çok farkındayım. Risk almadan bir şey başarmak bu ülkede artık imkansız. Dediğiniz gibi çok sert cezalar fakat bende bunun sistemini kuracak kafa mevcut. Değerli yorumunuz için çok teşekkürler.

Melez

Müptezel
ah kanka ah durustlugunu takdir ettim ama sendeki suan cahil cesareti basina bisi gelmedigi icin icinde bi kotu his yok unutmaki basina gelincede elinden hicbisey gelmez o an hicbir plan hicbir taktik seni kurtarmaz kalirsin bon bon bakarsin youtubeden baskin videolari izle sana ders niyetinde olur emin ol hepimiz senin iyiligin adina konusuyoruz o videolari izle adamlar ne onlemler alarak yapmis ama hepside yakalanmis yaptiklari hatalari gorsen yaninda senin cizdigin yol komik kalir yani adamlarin hatalari okdr kucuk ki anladin mi ne anlatmak istedigimi yasadigimiz hayatta bi bilgisayar oyunu degil gercekten 70 yillik bi omrun var 30unu cope atabileceksen hayirli ticaretler dilerim sana

Melez

Müptezel
demek istedigim bu uyusturucu saticilarinin hicbizaman duzgun bi sonu olmadi ve hepsinin bi ortak yonu var hepsi eninde sonunda yakalandi bu isi yakalanmayarak surduren bi insan bile yok eninde sonunda yakalaniyorsun sende insansin bu yasalari koyan pesine takilan polislerde insan yani eninde sonunda yakalaniliyor demek istedigim boyle uzun tuttum kusura bakmayin anlatmak istedim arkadasa

ah kanka ah durustlugunu takdir ettim ama sendeki suan cahil cesareti basina bisi gelmedigi icin icinde bi kotu his yok unutmaki basina gelincede elinden hicbisey gelmez o an hicbir plan hicbir taktik seni kurtarmaz kalirsin bon bon bakarsin youtubeden baskin videolari izle sana ders niyetinde olur emin ol hepimiz senin iyiligin adina konusuyoruz o videolari izle adamlar ne onlemler alarak yapmis ama hepside yakalanmis yaptiklari hatalari gorsen yaninda senin cizdigin yol komik kalir yani adamlarin hatalari okdr kucuk ki anladin mi ne anlatmak istedigimi yasadigimiz hayatta bi bilgisayar oyunu degil gercekten 70 yillik bi omrun var 30unu cope atabileceksen hayirli ticaretler dilerim sana

Hocam hepsini izledim çoğunun patlama sebebi birincil elden satış yapması, eşini dostunu bulaştırması, balkondan mal vermesi, belirlediği konumda dağıtması vs. ve adamların sistemleri büyük kimisi böbreğini satıp kurmuş kimisi villayı çevirmiş vs. vs. bu adamlar bu işin içinden gelen mimlenmiş adamlar yani çevresi geniş patlama oranı yüksek. Ben kimim? beni kimse bilmez. Tüm yıl evden çalıştım ne bir polis ne bir baskın oldu. Kuracağımız sistemde ödemeleri coinle alıp gerekli yerlere iletimi kuryeler aracılığı ile yapacağız gizlilik esaslı risk var mı? var ama değer gibi gözüküyor.

demek istedigim bu uyusturucu saticilarinin hicbizaman duzgun bi sonu olmadi ve hepsinin bi ortak yonu var hepsi eninde sonunda yakalandi bu isi yakalanmayarak surduren bi insan bile yok eninde sonunda yakalaniyorsun sende insansin bu yasalari koyan pesine takilan polislerde insan yani eninde sonunda yakalaniliyor demek istedigim boyle uzun tuttum kusura bakmayin anlatmak istedim arkadasa
Değerli vaktinizi ayırdınız tartışalım, konuşalım en güzeli bu bilen bilmeyene anlatacaktır amacımız bu. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

Melez

Müptezel
Hocam hepsini izledim çoğunun patlama sebebi birincil elden satış yapması, eşini dostunu bulaştırması, balkondan mal vermesi, belirlediği konumda dağıtması vs. ve adamların sistemleri büyük kimisi böbreğini satıp kurmuş kimisi villayı çevirmiş vs. vs. bu adamlar bu işin içinden gelen mimlenmiş adamlar yani çevresi geniş patlama oranı yüksek. Ben kimim? beni kimse bilmez. Tüm yıl evden çalıştım ne bir polis ne bir baskın oldu. Kuracağımız sistemde ödemeleri coinle alıp gerekli yerlere iletimi kuryeler aracılığı ile yapacağız gizlilik esaslı risk var mı? var ama değer gibi gözüküyor.
bi kac satis filmi izlemissin kanka anladigim kadariyla evet bak kabul edelim parasi guzel bi is ama o filmlerin sonundada hep yakalaniliyor internette iz birakmadan dolasmak diye bisi yok illaki bi parmak izi birakilir internette coin sisteminizi ornek alirsak

bi kac satis filmi izlemissin kanka anladigim kadariyla evet bak kabul edelim parasi guzel bi is ama o filmlerin sonundada hep yakalaniliyor internette iz birakmadan dolasmak diye bisi yok illaki bi parmak izi birakilir internette coin sisteminizi ornek alirsak

Tek izlediğim dizi breaking bad hocam :D Bu sistemi illegalp arkadaşlarımız çok güzel yapıyor bir göz gezdirirseniz kafanızda oturacaktır. Bu işe girmesem dahi yetiştirmek çok istiyorum çünkü forumu incelediğimde çok çok keyifli geliyor.

Melez

Müptezel
maalesef ki coinler %100 anonim degil o sizin cuzdaniniza yollarken ki zamana kadar anonim ama siz o coini cuzdanda birakmicaksiniz ki bozmak isticeksiniz paribu gibi sitelere o coinleri yukliceksnz ve banka hesaplariniza o parayi cekeceksiniz birini patlama durumunuz bu ikinci patlama durumunuz banka hesaplariniza aniden giren surekli girip cikan paralar bankalar bunu aninda tespit eder ve size asla soylemeden sizi takibe alirlar buda ikinci patlama yeriniz kurye isleride okadar kolay degil artik izlediginiz seyler cok eski tarihlerin filmleri ve yabanci turkiyede kuryecilik cok denetimlidir ve xray cihazlarindan gecer her pketiniz oyle posta kutusuna birakip teslim edilmesini bekleyemezsiniz

maalesef ki coinler %100 anonim degil o sizin cuzdaniniza yollarken ki zamana kadar anonim ama siz o coini cuzdanda birakmicaksiniz ki bozmak isticeksiniz paribu gibi sitelere o coinleri yukliceksnz ve banka hesaplariniza o parayi cekeceksiniz birini patlama durumunuz bu ikinci patlama durumunuz banka hesaplariniza aniden giren surekli girip cikan paralar bankalar bunu aninda tespit eder ve size asla soylemeden sizi takibe alirlar buda ikinci patlama yeriniz kurye isleride okadar kolay degil artik izlediginiz seyler cok eski tarihlerin filmleri ve yabanci turkiyede kuryecilik cok denetimlidir ve xray cihazlarindan gecer her pketiniz oyle posta kutusuna birakip teslim edilmesini bekleyemezsiniz

Peki yukarıda iletmiş olduğum fotoğraf ile gerekli materyaller konusunda bilgilerinize başvurabilir miyim hocam? Neleri tercih etmeliyim.

Melez

Müptezel
Tek izlediğim dizi breaking bad hocam :D Bu sistemi illegalplatformdaki arkadaşlarımız çok güzel yapıyor bir göz gezdirirseniz kafanızda oturacaktır. Bu işe girmesem dahi yetiştirmek çok istiyorum çünkü forumu incelediğimde çok çok keyifli geliyor.
hocam forumun kurallarini arastirin o tur illegal ticaretlerin dondugu forum ismi paylasmak yasak ve emin olun ki benimde o foruma uyeligim var cok cok daha iyi bilirim bu isleri ama demek istedigim cahil cesareti onlemler sizi max 4 5 sene ozgur yasatir eninde sonunda yakalaniyor herkes

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ******** ***** * ****** ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha***** ****** ***** *** hahahaha** *** ******** *** **** ******** *** ****** ** ********** hahahaha *****
  • the imam the imam:
    *** ******** hahahaha* ***** * ***** * ***** hahahaha** ********* ***** ****** ******* **** ******* ***** hahahaha***** *******
  • the imam the imam:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** **** ******** hahahaha* **** ********* *******
  • the imam the imam:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ******* ******** ********* ******** **** * ********* *** ******** ******* ****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* *** ******** ****** hahahaha** ****** ** ***** ***** ******** ***** * ****** ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • the imam the imam:
    **** hahahaha ****** *** **** ***** ********* *** ********** hahahaha* ***** ****** ******* ********* *** **** ** ********** ****** ********* ***** ***** ********* ****** ****** ***** ****** ******** **** ********** ****** **** ** ********* ********
    +1
  • C clackster:
  • C clackster:
    ******* *** ******* ******** * *** **** **** **** ******* ****** *** *** ******** ********* ** ***** ** *****
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ********* ******* **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ** **** ******** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ******* ******** **** ***** ***** ** ********
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • Y Yeniyetmeci:
    ****** hahahaha* ********** ********** ******* *** ******** ****** hahahaha** ****** **
  • the imam the imam:
    ***** ***** ******** ***** hahahaha ** **** ****** ********** **** hahahaha***** ***** ********* ********** ***** hahahaha
    ********* ******** ****** ***** ***** ******* ***** ******** ***** hahahaha ** **** ****** ********** **** hahahaha***** ***** ********* ********** ***** hahahaha
    ***** hahahaha ****** **** ******* ********* hahahaha*** ********* ** ****** *****
    TabldotLife TabldotLife: ***** hahahaha ****** **** ******* ********* hahahaha*** ********* ** ****** *****