Mikroskop geldi tricomlar nasıl

melek

Üye
Kankalar doğru yerimi çektim bilmiyorum ama bi kaç yerden çekmeye çalıştım durumu nedir sizce

Woppy

Ordinaryüs
Mikroskop kaç x knk birde daha net cekersen iyi olur birdahakine suan için amber göremedim ben en az %10 amber %70 rakı %20 sefaf en ideal zamanı bence

melek

Üye
Kanka doğru yerimi çekiyorum emin olamadım mikroskop 60x telefon için birazda telefonla büyüttüm dal sallandığı için pek odaklamıyor ama ufak bi yaprak koparıp çektim o net biraz daha .calyx muhabbeti vardı ama neresi bilmiyorum

Woppy

Ordinaryüs
Knk yaprak bakmıcaksın böyle boş tohum keseleri olacak ama şişik görünecek bu yaprakların arasında calyx kere bakmalısın birde sakin bir sekilde sömege yapıstır mikroskopu o sekilde ileri geri yaparak büyütecten büyüt net foto yakalarsın dedim gibi %10 amber görmeden kesme ki daha senin kızlar ufak 45 gün mü yazmıssın öbür konuda genetik ismi ne ?

melek

Üye
Eyvallah boş tohum kesesi gibi biyer bılamadım ya sömeğin fotoğrafını atıyorum bir saniye

mami10_

Doktor
Yapraktan olmaz bu iş, pistillerin kökünü çek (calyx) zaten daha olmamışdır, çünkü şeker yapraklarında ki tricomlar sömekteki tricomlar dan daha çabuk gelişir

Woppy

Ordinaryüs
Knkm daha vakti var bu kızın o sömekler şişecek DHA ful yaprak görünüyor sabırlı ol daha vakti var en az 2 hafta nasıl bakılmasını anlattık ne , zaman hasat edecegini de anlattık gerisi sende birde mor ısıkda fotoda cekme de mor ısıkda bakmada seni yanıltır.

Vedoo

Kıdemli Üye
Kankalar doğru yerimi çektim bilmiyorum ama bi kaç yerden çekmeye çalıştım durumu nedir sizce
15 gün bekle 15 gün sonra yine fotoğraf at. Gübre vermeye devam et amca

melek

Üye
Eyvallah kankalar sağolasınız sömeğin görüntüsü al beni diyor eski ben olsam almıştım bunu ama şimdi herşeyi kuralına göre sizlerinde yardımıyla bakalım nasıl bişey çıkacak gelişmeleri yine fotograflarım :)

Marazzssc

Müptezel
Ismini melek koymussun bugune kadar bitkine CEBRAIL din 15 gun sonra AZRAIL olucaksin
HERKES ÖLDÜRÜR SEVDIGINI :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** ******* *** ****** ******* ** ********** ****** ******* hahahaha** *** *********
  • the imam the imam:
    ***** ********** ********* *** ***** ****** ****** ****** hahahaha****** ****** ******* hahahaha*** ******* *****
  • A ax-b:
    * **** *** **** hahahaha** **** ***** ******* **** hahahaha**** ******** ******* *** ****** ******* ** ********** ****** ******* hahahaha** *** *********
  • A ax-b:
  • the imam the imam:
    ***** **** **** hahahaha*** *** ***** ** ********* *** ***** ********* ***** ***** **** * ***** **** ******* hahahaha ***** ********** ****** ******** ******** hahahaha**** ****** ***** ******* *** ****** *** ******* ***** **** ***** ********* ******* ********* **
  • A ax-b:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha**** *** ***** ******** ***** ********* ********** ****** ******** ******** *** hahahaha***** hahahaha******* hahahaha***** **** hahahaha* *** ********** hahahaha********* ******** *****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** *** ******** ********* hahahaha** ****** hahahaha***
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ****** ** ******** ******* ****** ****** *** ****** *** ******** ******* *** ****** ******* ** ********** ****** ******* hahahaha** *** *********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ****** ****** ******* ***** ******** ********* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** **** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    +1
  • A ax-b:
    ***** ********** hahahaha ********* ** **** *** hahahaha hahahaha**** ** * *** ****** hahahaha* hahahaha**** ****** ***** ******* ****** ** ******** ******* ****** ****** *** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahahahahahaha*********
    ** ** ** hahahahahahahahahahahaha*********
  • Mordecai Mordecai:
    ***** hahahaha ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** **** ********* *** hahahaha** *** ******* ** ******* * ***** hahahaha* ** **** **** ********* ****** ***** ******* ******* * ***** ********* hahahahahahahahahahahaha*********
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* ********* ******** ******** hahahaha** **** ******* ***** *******
    A ax-b: *