Hasat 251gr Kuru.. Moby Dick XXL & Original Glue Autoflower..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19835

Guest
Ahahahahah dedim ya kardeşim delikleri büyük tutun, şişeyi ağzına kadar doldurmayın. Üzerime de gelmeyin, ben mi patlattım şişeyi? :D
Bir de domatese gerek yok bence.. Çok kirletiyor ortalığı.! :p

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kankam peki bu 250w cob led ve tek bitki icin gereklimi sence basimiza iş acmayalim hahaha :D
Açmazsın başına iş bir şey olmaz, patlasa bile temizleniyor bir şekilde. :) işin teknik detayını hiç detaylı araştırmadım. O ışık gücüne ve tek bitkiye co2 nasıl bir fayda sağlar? Ben zaten ortamımda ilk defa deniyorum, tecrübe edip karşılaştırma da yapmadım. Zaten bu yöntem çok amatör bir yöntem, ölçüm cihazı olmadığı için nasıl bir etkisi olduğunu maalesef gözlemleyemiyorum. Profesyonel sistemler gibi çalışmadığını tahmin etmek zor değil ama. :)
Bak bu konuyu bir oku, belki bir fikir sahibi olursun.

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Açmazsın başına iş bir şey olmaz, patlasa bile temizleniyor bir şekilde. :) işin teknik detayını hiç detaylı araştırmadım. O ışık gücüne ve tek bitkiye co2 nasıl bir fayda sağlar? Ben zaten ortamımda ilk defa deniyorum, tecrübe edip karşılaştırma da yapmadım. Zaten bu yöntem çok amatör bir yöntem, ölçüm cihazı olmadığı için nasıl bir etkisi olduğunu maalesef gözlemleyemiyorum. Profesyonel sistemler gibi çalışmadığını tahmin etmek zor değil ama. :)
Bak bu konuyu bir oku, belki bir fikir sahibi olursun.
Tesekkur ederim dost :)

C

Cibril

Guest
Kankam peki bu 250w cob led ve tek bitki icin gereklimi sence basimiza iş acmayalim hahaha :D

tek bitki olduğunda mutlaka şart , bitki havadan aldığı co2 ile senin verdiğin suyu güneşten aldığı enerji yardımı ile fotosentez yapıyor ve bu 2 element bitkinin %96 sını oluşturuyor... 2 bitki de gerek yok diyorlar Bazıları ama onun dayanağını bulamadım.

C

Cibril

Guest
Ahahahahahahah senin mesaj mail olarak geldi ilk oradan okudum. Kendimle şüpheye düştüm ben bu olayı anlatmış mıydım diye. 10 gün önce bir co2 karışımı yaptım rondodan geçirilmiş domateslerle filan. Bir güzel astım onu kabine. Gece kontrol için kapıyı bir açtım ve her taraf kıpkırmızı.! Çiçekler, kabinin içi, tavan.! Adam kesmişler gibi. 4 saatimi aldı kabini ve çiçekleri temizlemek.! Ahahahahaha dostum yaa, kader ortağım.! Ne çektik bee.!! :D :p

kral senin yaşadığını ben yaşasam benim grow hayatım başlamadan biterdi yahu:) ben 10dk temizledim sömekleri koparacaktım sen yine sabırlı adamsın vesselam... seni destikçe acılar çıkıyor kral :) benim kızımda söylenmeye başlamış gece annesine , babam benimle ilgilenmeyi bıraktı hep çiçekleri ile ilgileniyor ben su istediğimde kendin al diyor ama çiçeklerine hep kendi su veriyor demiş. Üzüldüm bugün hep hizmet ediyorum homeofis arkadaşım benim:)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
kral senin yaşadığını ben yaşasam benim grow hayatım başlamadan biterdi yahu:) ben 10dk temizledim sömekleri koparacaktım sen yine sabırlı adamsın vesselam... seni destikçe acılar çıkıyor kral :) benim kızımda söylenmeye başlamış gece annesine , babam benimle ilgilenmeyi bıraktı hep çiçekleri ile ilgileniyor ben su istediğimde kendin al diyor ama çiçeklerine hep kendi su veriyor demiş. Üzüldüm bugün hep hizmet ediyorum homeofis arkadaşım benim:)
Kıyamam ufaklığa bak sen neleri takip etmiş, düşünmüş de annesine sitem etmiş.. :)
Çocuklar çok dikkatli.
Birlikte sulama partileri yapın, ben olsam öyle yapardım ama iç işleri bakanı izin verir mi bilemedim. :)

C

Cibril

Guest
Kıyamam ufaklığa bak sen neleri takip etmiş, düşünmüş de annesine sitem etmiş.. :)
Çocuklar çok dikkatli.
Birlikte sulama partileri yapın, ben olsam öyle yapardım ama iç işleri bakanı izin verir mi bilemedim. :)

Biraz ilgi ile hallederim gibi çok kıskanç bir kız hanıma çekmiş oda kıskanıyor, bebeklerim diyordum yasakladılar kızlarım dedim yasakladılar , şimdi domuzcuklar diyorum :) bu arada bi tricom çalışması yaptım bakacak mısın reisim.

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Biraz ilgi ile hallederim gibi çok kıskanç bir kız hanıma çekmiş oda kıskanıyor, bebeklerim diyordum yasakladılar kızlarım dedim yasakladılar , şimdi domuzcuklar diyorum :) bu arada bi tricom çalışması yaptım bakacak mısın reisim.
Allah eksikliklerini göstermesin dostum, sevdiklerinle kazasız belasız, mutlu ve sağlıklı uzun ömürler dilerim. :)
3.cü fotoğrafta bitkin hasata hazır. Renk rakıya dönmüş, hatta ortada amber bile gördüm. Ama diğer fotoğraflarda hala şeffaf trikomlar. Fakat senin bitkinin bugün 65. günlük olduğunu düşünürsek hasata daha zaman olmalı diye düşünüyorum. En azından 2 hafta daha. Üstatlara danıştın mı, onlar ne diyor? Hasat programını ona göre yapmaya başla artık.

C

Cibril

Guest
Allah eksikliklerini göstermesin dostum, sevdiklerinle kazasız belasız, mutlu ve sağlıklı uzun ömürler dilerim. :)
3.cü fotoğrafta bitkin hasata hazır. Renk rakıya dönmüş, hatta ortada amber bile gördüm. Ama diğer fotoğraflarda hala şeffaf trikomlar. Fakat senin bitkinin bugün 65. günlük olduğunu düşünürsek hasata daha zaman olmalı diye düşünüyorum. En azından 2 hafta daha. Üstatlara danıştın mı, onlar ne diyor? Hasat programını ona göre yapmaya başla artık.

@silas34 @Ripley'sOG üstadlar çektim bişiler ama daha tam şişmedi zaten sömekler ama temiz sulama işine geçim mi ne durumda sizce bitki , tricom fotolarındaki son 2 foto diğer bitkim ona toping falan yapmıştım geriden geliyor. Hatta bunlarda yol gösterebilir, yukarıda da tricom fotoları var.

Ü

Üye silindi 19835

Guest
@silas34 dostum, nezaketin için teşekkür ederim. Benim için hiç problem yok, ben mutlu oluyorum üç kişi toplanıp bir konu da açabiliriz. Hareket olur, bereket olur. :)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kanka 1 haftadır bakamadım foruma hep az az bakabildim ilgileneyim dedim biraz, yeni growerler gördükçe mutlu oluyorum. Eyvallah
Bende bir haftadır neredeyse hiç giremedim. Benim yokluğum aranmaz da, senin yokluğun aranır @silas34 ! Boşlama grower’ları. :) Kolay gelsin..

Grow Muhabbetleri
Help Users
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********** ***** ******** ********* ****** * **