Hasat 251gr Kuru.. Moby Dick XXL & Original Glue Autoflower..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19835

Guest
ben flush attım 80.gün şuan şuan sadece pekmezli su veriyorum tricomlar oturup bitki sararana kadar...
Bugün 91. gün benim, dün flush’a başladım. Trikomların yavaş yavaş dolmaya başladığını bugün gördüm, yakındır makas vurmam. Takip ediyorum. :)

C

Cibril

Guest
Tamam kral paylaşırım burdan bakarsın fotolara...millet 70-75. Gün hasat alıyor, biz neden böyle olduk bilemedim bizim genetikler direnç gösteriyor:)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Tamam kral paylaşırım burdan bakarsın fotolara...millet 70-75. Gün hasat alıyor, biz neden böyle olduk bilemedim bizim genetikler direnç gösteriyor:)
Aynı genetik tohumlar farklı davranabiliyor. Aldığımız genetiklerin de kalitesi malum üst düzey değil. Yaşanan stres, sağlanan şartlar değiştiriyor her şeyi. Geç olsun 10-15 gün, temiz olsun ne yapalım.. :)

C

Cibril

Guest
Aynı genetik tohumlar farklı davranabiliyor. Aldığımız genetiklerin de kalitesi malum üst düzey değil. Yaşanan stres, sağlanan şartlar değiştiriyor her şeyi. Geç olsun 10-15 gün, temiz olsun ne yapalım.. :)

aynen haklısın kral ben sağlam bişi istiyorum, sorun değil beklerim ...Ama 15 gün daha beklemem 90.gün baltayı vururum 6 günüm var:)

C

Cibril

Guest
:) dostum ufak kızı 96. gün hasat ettim. Yaş 84, kuru 18 gr aldım. Diğer bitkim hala hazır değil hasata bugün 100. gün. Onu da yakında keserim inşallah.. Hepsini bitireyim konuyu toparlayacağım.. :)
Ben 89 da kestim kral... içiyorum inceden 6 gün askıda kaldı kürlemeye geçtim...Güzel kafası arkadaşım da test etti o da beğendi..tartı sipariş ettim gelsin yazarım kaç gr çıktığını...

Ü

Üye silindi 19835

Guest

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Ben 89 da kestim kral... içiyorum inceden 6 gün askıda kaldı kürlemeye geçtim...Güzel kafası arkadaşım da test etti o da beğendi..tartı sipariş ettim gelsin yazarım kaç gr çıktığını...
Hadi hayırlı olsun.. Vallahi bende beğendim sayılır. Bunlar çok stresli büyüdü. Esas moby dick’i merak ediyorum, güzel görünüyor.. 1 aya hepsi hasat edilmiş olur diye düşünüyorum..

Ü

Üye silindi 19835

Guest
@badbear kanka az olsada çok iyi gözüküyor. Morlar ayrı bir yakışmış... Kafa raporu nasıl peki?
Sokaktan aldığımdan bir tık daha iyi, beni memnun etti. Ama beklediğim kafayı tam yakalayamadım. Bir sonrakiler de daha becerikli davranıp o seviyelere de çıkacağımı düşünüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T TheOG:
    ** ***** ***** ***** hahahaha* hahahaha***** ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** hahahaha* ********* **** ********* *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ***** hahahaha
    hahahahahahahaha
    ******** ** **** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* **** *** **** ***** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* *** ********* **** ****** ****** ******* ***** ****** ** ******** ***** ***** ******* **** ** ** ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** ***** ***** ****** ***** ******* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** ***** ********* **** ****** ******* ********* ***** ********** ***** ****** ****** ******* **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ********** *** hahahaha*** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** ********* ***** **
    kawinnnz kawinnnz: ***** ** ********* ***** **