Muavin ihbar etmek ile tehdit ediyor.

Arkadaşlar şehirlerarası otobüste 6g ot buldular muavin ₺5k vermezsen polise veririm diyor ne yapmam lazım. Otobüse verilen emanette benim adım yazmıyor sadece ben emaneti aradığımı söyledim. Ne yapmalıyım (Ayakkabı Kutusu) ayrıca kutunun şuan onun elinde olduğunu söylüyor.

FullHD1

Kıdemli Üye
Knk alti gram sigara nie emanete verion fazla yada azda olsa verilmez gerek yok hepi topuda alti gram zaten koy kavanoza at el cantana at yukariya bukadar. Bence acilen muavine saglam bitane gecirmen gerekiyor

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Valla normal şartlarda majeste reisin dediği gibi hiç tezgaha gelmeye gerek yok ama ben emaneti sordum diye o lavuk kim olursa olsun beni tehtid edip 5k isteyecek olsaydı orda onun a.... Kyrdm hayırdır **** satiyim öyle bı dünyamı var sırf kendimi bilerek yakalatirdim ama o mavininde içinden geçerdim en fazla 2 saat ifade verirdim olucagi o olurdu hiç dosyam yok tabi ona güvenerek yapardım ama dıştan varsa daha önceden denetimlisen falan hiç gerek yok yol al gitsin .

benridarkblue

Kıdemli Üye
Kardeşim bul adamı ihbar et yakalatsın sende 6gr otun peşine düşme kimse ihbar falan etmez ederse de bir şey olmaz polisin bile ya sittir et diyeceği bir olay ayrıca merak ediyorum bu kadar ufak şeyleri kafaya taktığınızı görüyorum da hiç mi polislik falan işiniz olmadı arkadaş hiç mi heyecan yaşamadınız hayatınız da sana 6 gr değil 60 gr ot ile bile kimse bir şey yapamaz korkmayın bu kadar

Kjaer

Üye
Yanına git kaç para istiyorsun bu esrara gibi kelimeler konuş ve ses kaydı al yada mesajlaş sana kalmış…Sonra sen ondan istediğin şeyi iste … İçmenin cezası hafif bezdirici.. satmanınki hapis…Şuan adam satıcı durumunda ve 6gr için 5k istiyor..

Amca35

Kıdemli Üye
Valla normal şartlarda majeste reisin dediği gibi hiç tezgaha gelmeye gerek yok ama ben emaneti sordum diye o lavuk kim olursa olsun beni tehtid edip 5k isteyecek olsaydı orda onun a.... Kyrdm hayırdır dıdısını satiyim öyle bı dünyamı var sırf kendimi bilerek yakalatirdim ama o mavininde içinden geçerdim en fazla 2 saat ifade verirdim olucagi o olurdu hiç dosyam yok tabi ona güvenerek yapardım ama dıştan varsa daha önceden denetimlisen falan hiç gerek yok yol al gitsin .
Tam olarak ben de bunu yapardım

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Yıl sanırım 2008 olması lazım sigara alıcaz her zaman bize çözen eleman şehir dışında. Farklı birini deniyoruz eleman 3 kişi aramızda birleştirdiğimiz parayı alıp uzuyor. Soruşturup takıldıkları derme çatma kulübeyi buluyoruz. Güzel bir dayak peşine 20 Gr a yakın sigaraya komple çökülmesi şeklinde noktalıyoruz.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Yıl sanırım 2008 olması lazım sigara alıcaz her zaman bize çözen eleman şehir dışında. Farklı birini deniyoruz eleman 3 kişi aramızda birleştirdiğimiz parayı alıp uzuyor. Soruşturup takıldıkları derme çatma kulübeyi buluyoruz. Güzel bir dayak peşine 20 Gr a yakın sigaraya komple çökülmesi şeklinde noktalıyoruz.
Eliniz kolunuz dert görmesin. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B bandaleros:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • N nicozaniolo:
  • N nicozaniolo:
    **** ***** *** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **
    kawinnnz kawinnnz: ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **