Muazzam Bir Girisimci Fikri

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Turkiyede yasasam kesinlikle ustunde ugrasacagim birsey bu proje ama sizinlede paylasiym bari aranizda girisimci bir arkadas varsa belki degerlendirir. Simdi ben cekirdegi cok seviyorum. Sizde eminim seviyorsunuzdur. Ay cekirdeginden bahsediyorum. Bu aycekirdegini amerikada tursu suyuna batirip satiyorlar ve enfes bir tad veriyor. Eminim hayal edebiliyorsunuzdur o tadi. Biz cay gibi bence cekirdegi en cok tuketen bir toplum olarak neden tuzlu cekirdekten oteye gidemedik. 1000 Amerikalidan 10 tanesi cekirdegi citlatmayi bilirken bu adamlarda neden envayi cesit cekirdek tadi vardi bizde sadece tuzlu var. 

https://www.davidseeds.com/jumbo-sunflower-seeds

Benim bu listedeki en cok sevdigim Dill pickle olan yani Tursu sulu. Siz ne diyorsunuz abiler? Sizce para eder bi fikirmi bu ? Forumca para topliyalim girelim mk su ise.

chapoo96

Moderator
Suan Türkiye’de yükselişte cin çekirdeği geliyor reis deli gibi tütketiyor millet peyman Çin’den getirtiyormuş yani çekirdek olayı baya sağlam ben denenebilir ama turşu sulu çekirdek satmaz adını değiştirmek lazım mesela Ekşi çekirdek vs olabilir millet bune MK der ve alır Çekirdek sektörü fakirden zengine tüm insan gruplarının tercih ettiği birşey bence sektör böyle şeylere aç tuzlu çekirdek’ten öteye gidemedik dediğin gibi :)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Numune dagitican knka 80 milyon tane cekirdegi tek tek zarfa koyup postalariz nolcak. Mernis sayesinde turkiyedeki herkesin adresi milletin elinde nede olsa o en kolay kismi. Ha bak isminide Cekirdek Otesi koyariz. 

:D

chapoo96

Moderator
Cvp: Muazzam Bir Girisimci Fikri

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Numune dagitican knka 80 milyon tane cekirdegi tek tek zarfa koyup postalariz nolcak. Mernis sayesinde turkiyedeki herkesin adresi milletin elinde nede olsa o en kolay kismi

Abi farklı şeyler insanların dikkatini çeker numune gerek bile insanlar göz yanılgısını sever güzel bir ambalaj satar deligibi satar

geceyar

Yeni üye

Abi yapılamayacak bir fikir değil. Fakat insanların ön yargısını yok etmek gerekir sonuçta duyulmamış bir şey. Diyelim ön yargıyı kırdık sonrasında kolay ulaşılması gereken bir ürün olmalı ki bizim insanımızın üşengeçliğine takılmayalım bu sefer de

reaL

Üye
kanka türkiyeye gel 1 sene gayrimeşru kovalayıp para yapalım, sonra bu işe gireriz :D

Cannapro.a

Yeni üye

Kanka fikir kral fikir , adamlar lokmaya çikolata basıp sektör yarattılar . Ama asıl merakım bu fikir aklına sigara içtiğinde mi geldi . Öyle ise sigaranın genetiği neydi . Zekayı parlatan sigaraların hastasıyız :)

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Numune dagitican knka 80 milyon tane cekirdegi tek tek zarfa koyup postalariz nolcak. Mernis sayesinde turkiyedeki herkesin adresi milletin elinde nede olsa o en kolay kismi. Ha bak isminide Cekirdek Otesi koyariz. 

Kanka sende dealer kafası var ?

Saltoa

YÖNETİCİ
Kankalar Peyman markanin farklı tadlarda bir ara sanki görüyordum bakkalarda şuan hiç göremiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********