Mushroom olayı

krataN

Active Member
beyler hepinize merhaba ben mantar temin etmek istiyorum yetiştirme kiti felan çok bilmiyorum bunu nerden ne şekilde temin edebilirim daha önce yemiş kullanmış, temin etmişler beni aydınlatabilirmi

herbal_point

Active Member
beyler hepinize merhaba ben mantar temin etmek istiyorum yetiştirme kiti felan çok bilmiyorum bunu nerden ne şekilde temin edebilirim daha önce yemiş kullanmış, temin etmişler beni aydınlatabilirmi
valla kanka darknetten al derdim normalde ancak darknet şu dönemler biraz sıkıntılı. ilstersen elephantostan mantar siparişi geçebilirsin kit olarakta yemeye hazır olarakta satılıyo orada ama kargolamayı nasıl yaparlar bilemem

krataN

Active Member
kanka o olay biraz sıkıntı spor şeklinde alınması daha uygun bence, heryer patlamış seninde dediğin gibi yakın zamanda eline ulaşmış biri bilgilendirse bizi keşke

herbal_point

Active Member
print olarak alırsan yakalanacağını sanmıyorum ama şringa yada tüp şeklinin gümrükten geçeceğini sanmıyorum.

krataN

Active Member
kanka print midir nedir ondan bahsediyorum bende işte çok anlamıyorum bundan, dediğin gibi şırınga işi felan paket

morph

Active Member
evet beyler çözmemiz gereken bir konu acil destek :D
zamanında ben bu olayları yapıyordum yurtdışında bazı e ticaret sitesinde bizim sahibinden gibi yurtdışında olan sitelerde spore printler oluyor kit olarak zaten getiremezsin şırınga olarakta geçmez sadece spore print olarak alabilirsiniz onunda canlı gelebilecğeinin garantisi yok

El Captain

New Member
spore print olarak getirebilirsek yine getirelim garanti olmasın en azından denemedik demeyiz birde tahmini ücret ne çıkar