Mushroom spore

hightimezz

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba mantar sporu adı altında burnweedburn adlı telegramdan birisine ulaştım ve sonuç 900 tl verdim egitimli paketiymiş adama çok soru sordugum içibn beni engelledi parasını s.....ym sadece yapılan ayıp gruba alacaem falan dedi sonradanda yan çiziyor engel yedim ve olan 900 tlme oldu inşallah sporlar gelir burada konusu bile hala onu öven insanları allaha havale ediyorum o konunun siteden silinmesini istiyorum !!!!

CahilKush

Doktor
Dostum reddit e girip trusted vendorlorin hollanda amerika ve bir kac yer daha olmayanlardan spariş etseydin

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Grupta çoğu kişi hasat alıyor böyle çoban başı çıkıyor sonra bok atıyor grupta patlayıcı yapımıyla konuşursan tabi göze batarsın adamın üstüne çıkmaya çalışıyorsun bi zahmet atıl gruptan adamın yaptığı işe taş koyma burada kimsenin kimseyi dolandırdığı yok !!!

Kankalar şu olaya bir açıklık getireyim bu **** lalesi neden atıldı gruptan kuyruk acısı nedir yazayım. Bu ibnenin oğlu gruba geldiği ilk gün C4 yapımı tarifi attı. Şerefsiz sen bizim başımızı mı yakacaksın ? Mantar yetiştirmekle yaptığın davranışların ne alakası var senin ? Sürekli saçma sapan şeyler paylaşı üzerine bir de sıfır güvenlik tedbiri alıp drive linkleri atıyorsun.
Sporunu alırsın bu grupta sporu eline geçmeyen daha olmadı.
Ayrıca fiyat olarak ben o hokuyada bir açıklık getireyim yurt dışına göre kesinlikle ama kesinlikle pahalı bu tartışılmaz bir gerçek. Ama bizim milletimiz kadar cahilde yok bak 4 ay oldu adama öyle sorular geliyordu ben açık açık 900tl bırak 1900tl yine uğraşmam abi. Adam sabah akşam yardımcı oluyor ama herkesin bir sınırı var yinede uslubunu bozup milleti terslemiyor.
Bu şerefsizin kuyruk acısı ise tamamen farklı grupta görlük yapan kim varsa yeni eski gözünün yaşına bakılmadan atılıyor. Olması gereken de bu...

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Gidip rahatlikla cok daha ucuza cok daha guvenli bi yolda alabiliyoken neden bunlari yapiyosunuz abi siz iyimisiniz? Eger isini ciddiye aliyosa gider WHM de acar market gelir forumda dreadde servis actim fiyatlarim bu, sonra alanlar duzgun alir exit scam gibi seyler yasayamaz. Opsec gibi seylere dikkat etmiyosunuz bu adam bi gun gitse yakalansa hepinizi kayitli tuttuysa polis sizi cagirmicakmi saniyosunuz? Burdada bi ton gerizekali toplanmis su adami durmadan gotunu yaliyor hoca diyo bide garip garip tipler sacma sapan islere girmeyin her isin bir yapilis sekli var bi gun paralari toplayip gitse burda hocam hocam diyenler bi saat aglicak alman LSD vendorindada ayni bok oldu diger turk vendorindada. Konu basligida yalnis yerde acilmis, @Kanka su adamin reklamini yapip duruyolar burda izin vermeyin abi milletin guvenligi riske atiliyor kac kisi bilmedigi daha riskleri aliyor burda

Gidip rahatlikla cok daha ucuza cok daha guvenli bi yolda alabiliyoken neden bunlari yapiyosunuz abi siz iyimisiniz? Eger isini ciddiye aliyosa gider WHM de acar market gelir forumda dreadde servis actim fiyatlarim bu, sonra alanlar duzgun alir exit scam gibi seyler yasayamaz. Opsec gibi seylere dikkat etmiyosunuz bu adam bi gun gitse yakalansa hepinizi kayitli tuttuysa polis sizi cagirmicakmi saniyosunuz? Burdada bi ton gerizekali toplanmis su adami durmadan gotunu yaliyor hoca diyo bide garip garip tipler sacma sapan islere girmeyin her isin bir yapilis sekli var bi gun paralari toplayip gitse burda hocam hocam diyenler bi saat aglicak alman LSD vendorindada ayni bok oldu diger turk vendorindada. Konu basligida yalnis yerde acilmis, @Kanka su adamin reklamini yapip duruyolar burda izin vermeyin abi milletin guvenligi riske atiliyor kac kisi bilmedigi daha riskleri aliyor burda
Gerizekalı esas sensin.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
aklı yok fikri var işte

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Kardeş bi bildiğimiz var güvendiğimiz bir nokta var ki sana aklı yok fikri var diyoruz bilip bilmeden konuşma bu detayların hepsini biz de biliyoruz aptal olma kendine gel
kanka sen dalgami geciosun hala :D bu adam neden whm de deil markette deil ne grubu siz bu islerin usulunu cozemediniz galiba? fiyatlar zaten konusmucam bile opsec ile ilgili adama guvenmisiniz hepiniz sorguladiginiz yerler sifir bide habire reklamini yapiosunuz salak gibi, 10-15 euro basi spor sokuyosun ulkee bi grow sonra 20-30 tane print aliyosun bunlari bide o fiyata satiyosun bir toplu malda gotunu yalio ise gel ;d

harmann22

Yeni üye
ne grubu ne c4ü kardeşim neler oluyor a..
Bu konuyu açan arkadaş sporu aldı,eline geçti hatta agar bile hazırladı kendisi ama grup içinde **** **** hareketlerinden dolayı **** edildi dostum nedir bu **** hareketler mesela gruba c4,ev yapımı plastik patlayıcı metamfetamin yapımı,tariflerini atması satıcılık yapmaya çalışması ve hatta nasıl psödoefedrin tedarik edebileceğini sorması bakın arkadaşlar grupta mantar yetiştiriciliği dışında tabi ki de sohbet dönüyor fakat bu tür şeyler olduğu zaman tek hoca değil bütün grup olarak karşı çıkıyor ve böyle hareketler yapan ibineleri gruptan **** ediyoruz ayrıca yukarıda whm den market açsın vs diye yorum ekleyen kıt beyinli bir arkadaş da gördüm grubun amacı satış değil eğitim whm den satış yapılsa eğitim verilemez o durumda ise bu paraların isteneceğini düşünmüyorum ama arkadaş böyle şeyleri düşünmeyip kuduz köpek gibi saldırıya geçtiğinden anlayamıyor tabii...

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Bu konuyu açan arkadaş sporu aldı,eline geçti hatta agar bile hazırladı kendisi ama grup içinde **** **** hareketlerinden dolayı **** edildi dostum nedir bu **** hareketler mesela gruba c4,ev yapımı plastik patlayıcı metamfetamin yapımı,tariflerini atması satıcılık yapmaya çalışması ve hatta nasıl psödoefedrin tedarik edebileceğini sorması bakın arkadaşlar grupta mantar yetiştiriciliği dışında tabi ki de sohbet dönüyor fakat bu tür şeyler olduğu zaman tek hoca değil bütün grup olarak karşı çıkıyor ve böyle hareketler yapan ibineleri gruptan **** ediyoruz ayrıca yukarıda whm den market açsın vs diye yorum ekleyen kıt beyinli bir arkadaş da gördüm grubun amacı satış değil eğitim whm den satış yapılsa eğitim verilemez o durumda ise bu paraların isteneceğini düşünmüyorum ama arkadaş böyle şeyleri düşünmeyip kuduz köpek gibi saldırıya geçtiğinden anlayamıyor tabii...
abicim grubunuzda ne yaptiginiz sikimde deil satici olarak whm de durmasi yada bir markette durmasi gerek guvenilirligini kanitlayip bir kac insana exit cekmesini durduran hicbisey yok dusunemiyomusunuz siz grubunuzda istiosaniz toplanin orgy yapin kime ne ****

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Bak bu adam grup tamamen eğitim üzerine açıldı fiyat konusu seni ilgilendirmez istediği fiyata satar götün yerse git whm den al isteyen giriyor guruba isteyen girmiyor hoca özelden ilgileniyor telegramda zaten anonim buradan daha güvenli olduğu da aşikar burada bi ara ayıklama yaptılar bunları bilmiyorsan git kendinle oyna

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Bak bu adam grup tamamen eğitim üzerine açıldı fiyat konusu seni ilgilendirmez istediği fiyata satar götün yerse git whm den al isteyen giriyor guruba isteyen girmiyor hoca özelden ilgileniyor telegramda zaten anonim buradan daha güvenli olduğu da aşikar burada bi ara ayıklama yaptılar bunları bilmiyorsan git kendinle oyna
tamam kardesim sen devam et ortalikta milleti yonlendirip durma da para toplayip siktirip giderse o insanlar in kalir parasi sen gotunu yalarken hocanin
al buda hoca bak birazda buna bak

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Parasını gönderen ertesi gün sporunu alıyor eğitimine de başlıyor idrak edemiyorsun hala 26 kişiye gönderdi ona mı gönderemeyecek salak adamın ticaret ahlakı var

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Parasını gönderen ertesi gün sporunu alıyor eğitimine de başlıyor idrak edemiyorsun hala 26 kişiye gönderdi ona mı gönderemeyecek salak adamın ticaret ahlakı var
iyi guzel kardesim sen guvenmissin adamada insanlari yonlerip reklamini yapmayi biraksana sadece beynini sevdigim guzel varlik, anlayamiyosun cunku sen dediklerimi

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Gidip duzgun vendor oldugunda sotrelarda birinde gelsin dread de burda sunsnu kendini menusunu grubunuz adamin ticaretiyle bir degil o zaman yorumunu birakir herkes bu sekilde alisveris doner opsec yuzundende sonra bir ton insanin basina bisey gelmesi zorlasir, exit scam yemek gibi bir sey yasanmaz

Ü

Üye silindi 20042

Guest
iyi guzel kardesim sen guvenmissin adamada insanlari yonlerip reklamini yapmayi biraksana sadece beynini sevdigim guzel varlik, anlayamiyosun cunku sen dediklerimi
Biz sadece adamın dolandırıcı olmadığını işini düzgün yaptığını söylüyoruz nerede reklam yapmışım ben **** ortaya atılan yaşan yanlış idda var onu düzelttik aptal herif nerede reklam var bu konuda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha