Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam her ne kadar yaptığımız yasal olmasa da bu devletin memuruna şerefsiz deme hakkını bizlere vermez.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kankalar Back yard ile son zamanlarda iletişime geçebilen var mı? Bana 20 gündür falan dönüş olmadı. Yakın zamanlarda girişi var ama sizlere dönüş var mı?

Kankalar Back yard ile son zamanlarda iletişime geçebilen var mı? Bana 20 gündür falan dönüş olmadı. Yakın zamanlarda girişi var ama sizlere dönüş var mı?
3 temmuz dan beri yok evet,uretim asamasinda girmiyor sanirim,gelir muhtemelen

Spore print icin icmiyomkiben de yardimci olabilir ben alicaktim kendisinden ama ay sonuna erteledim baska bi ozel sebepten

Kankalar selam herkese.

Dark web üzerinden .onion uzantılı dread forumda geziniyorum bir kaç gündür. Tabi hedefim mantar :)

Daha önce buralarda gezinmiş. Bilgisi olan ya da hali hazırda aktif olanlar var mı aramızda?
Bro hic gerek yok ki oralara,reddit de biraz arastir tr ye gonderen dukkanlar var,gizli kargo ile raconuna uygun gonderiyorlar,ben denemedim ama yazistim saticiyla

30 usd spor 25 usd kargo bu civarlarda maliyet.

Aksam 8 den sonra buralarda olursan ben yol gosteririm sana konusuruz tlgrm dan

Ü

Üye silindi 19785

Guest
@SkippeRR kanka dread a nasıl giriyorsun? Telefondan önceden giriyordu şimdi resimdeki kodu gir diyor ama resmi sanki grinder ile çekmişler Erciş bücüş şekiller harf desen harf değil rakam desen rakam değil. Acaba link mi değişti?

Dostum mantarının tadına bakmadığım spore printi kullanmak istemiyorum.

Ve gümrük işleri eskisi gibi değil. Her yer ve her şey patlıyor. Kaldı ki zaten hiçbir satıcıyla Dd işine girmem. Bu işlerin her yerinden Scam fışkırıyor. Kaldı ki yurt dışı temini **** et, burada tanıştığın adama bile sipariş geçtiğin zaman bir anda scam exit olabiliyor.

Bu sebeple dread üzerinden mağaza kullanıp png ile takipli drop off sipariş etmek çok daha mantıklı. Yurt içi bile bulsam bu şekilde yapacağım.

Kankam ben bu işleri pc ile hallediyorum. Fakat işletim sistemi değiştirebilirim ya da usb işletim sistemi kullanabilirim. Emin değilim henüz.
Tadina baktigin mantarin spore printini nerden nasil bulucan ki bro ?yani daha once yemedigim genetigin spore unu almam diyorsan golden teacher var magazada Scam olma ihtimali sifir dedigim yerin,adamlar bildigin kanada abd menseli magaza,zaten reddit onayli satici bunlar.karar senin tabiki :)

Herhangi bir yerin onaylı olması exit scam yapmayacağı anlamına gelmiyor kankacım. Wth market 7 yıl süre market olarak hizmet verdi. Adamlar vendor alımları bırakınca millet panik oldu, dönüp şey dediler "Sakin arkadaşlar, kontrol altında tutmaya çalışıyoruz." Tüm kargolara da reshipping check yedirdi. Scam exit yaptı gitti. Kaldı ki wth bu piyasanın en t*şaklı, en kaliteli marketiydi. Patronlar için bir süre sonra scam tatlı geliyor kankacım. Hadi bunları da geç, gümrükten geçmiyor artık maalesef.

Üstelik her hasadın spore print'i de aynı kalite değil. Senin Spore print alma tecrübene göre bunun da kalitesi değişiyor. Bunu anlamanın yolu da yaptığı hasadın tadına bakmaktan geçiyor. Her box'da aynı kalitede mantar vermiyor mesela. Gibi gibi denklemler.

Benim şuan niyetim, Türkiye içi market pazar ve vendor keşfedip, neler yaptıklarını anlamaya çalışmak. Yoksa ben hala back yarddan memnunum ve tavsiye ederim.

Buraya yarın bir gün gelip başka bir market ya da vendor da, back yard böyle devam ettiği sürece yazmayacağım.

Ama kendi yetiştireceğim ürünü de dikkatle seçmek istiyorum açıkçası.

Sevgiler saygılar.
Evet backyard an aldigim urunlerde de hep farkli kafalar yasadim,her hasat farkli.ama sen alip yiyip sonra ona nasil bu bana son gonderdiginin printini gonder diyceksin onu anlamadim :) ayrica sen hep kuru mantar mi aldin ondan,hic print almadin mi simdiye kadar ?
Gumrukten gecmiyor demissin print alip takilan varmi cevrende ya da burda :(

Birde teknik bir sorum var,ben hep lemon tek olarak tuketiyorum,eski mesajlarda lemon tek in hizli ve yogun kafa yasattigi ama kisa surdugu yazilmis,limon sikmadan sadece ogutup suyla icsek daha mi farkli kafa yasatiyor mu meret ,deneyen var mi bu sekilde ?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka Clear web bir forum keşfettim geçen mantar üzerine. Sitede vendorlar var ve sponsor şekli siteleri var çoğu tüm dünyaya gönderim yaptığından bahsediyor ve bazıları bir takım ülkelere gönderim yapmıyor. Ama işte nasıl güvenip sipariş vericen o da ayrı konu. Berat albayrağın gider ayak bizlere attığı en büyük kazık mektup şeklindeki gönderilerin de açılması oldu. Yoksa neler gelirdi neler. Bazen düşünüyorum da hakkaten boşuna yaşıyoruz burda. Almanya'dan misafirim geldi abi seni de bir gün misafir etmek isteriz bizim orda hem hollandaya 25 dakika uzaklıkta dedi. Dedim giriş çıkışlarda arama kontrol falan var mı? Ne araması aynı şehirde farklı ilçeye geçer gibi geçip gidiyorsun dedi. Bu işlerin bu kadar zor olmaması lazım normal şartlarda. Belki gelecek yıllarda düzelir bazı şeyler dicem ama şimdiye kadar atılan hangi adım değiştirilmiş ki diyerek daha fazla sinir oluyorum.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Mantar sporu satan sitelerde reishi,kestane,sarı-mavi istiridye mantarı sporları var normal yemeliklerin yani sıra golden teacher da atsak siparişe arada kaynar mı?

@SkippeRR yurt disina tatile gidip donuste getirme konusunda ne dusunursun peki ? Agar ya da print olarak.

Birde madem bu kadar sikintili gumruk,sen yurt disindan vendor bulsan onlar nasil gondericek nasil gececek gumrukten,onlarin bizim ulkede agi var onlar vasitasiyla mi ulastiriyorlar aliciya ?

Kaliteli ve detayli bilgiler icin ayrica tesekkurler :)

Ü

Üye silindi 30498

Guest
@SkippeRR yurt disina tatile gidip donuste getirme konusunda ne dusunursun peki ? Agar ya da print olarak.

Birde madem bu kadar sikintili gumruk,sen yurt disindan vendor bulsan onlar nasil gondericek nasil gececek gumrukten,onlarin bizim ulkede agi var onlar vasitasiyla mi ulastiriyorlar aliciya ?

Kaliteli ve detayli bilgiler icin ayrica tesekkurler :)

Kankacım lsd'nin bulunamadığını biliyorum yurt dışından gelirken. Fakat bunu taşıma yöntemi de bir o kadar önemli. Mantar geçer mi geçmez mi çok emin olamıyorum çünkü mantarın kokusu var. Lsd'nin yok.

Hava alanlarında görev yapan güvenlik görevlileri ve Polisler vücut dilini okuma konusunda çok uzmanlar. Kesinlikle rahat olabilmek bu konuda çok kıymetli. En ufak bir terleme, gözlemlenebilir stres vs varsa donuna kadar arayabilme yetkileri var. Hatta donu da çıkarmak isteyebilirler :)

Koku meselesi köpekler açısından değerli. Kokusu olan her şeyi bulabiliyor sevimli yaratıklar. Bunun için eğitim alıyor ve bunun için yaşıyorlar bir nevi.

Lsd taşımak istersen de kesinlikle bavula bırakmamanı tavsiye ederim. Bavulların çoğu Xray'lerden geçiyor. Ve lcd'nin ısı derecesi herhangi bir kağıt parçası ile aynı değil. Xray görevlileri de bunu tespit etmek üzerine uzmanlar.

Bu durumda tek seçenek cüzdan içine sığdırabildiğin kadarı sokup, cüzdanı da cebinde taşımak oluyor. Fakat dediğim gibi, eğer stres varsa hiç o topa girme.

Bir diğer unsur da benim lsd tercih etmeyişim.

Lsd biz bu kafaları yaşayalım diye üretilmiş kimyasal bir madde.

Fakat mantar doğada bulunan ve tamamen senin iç dünyanda bulunan potansiyelin ortaya çıkmasıyla oluşan bir mucize

:)

Sevgiler Saygılar.

Saol bro iyi niyetin icin,guzel haberlerini aliriz umarim :)
Yok ben direk yurt disindan spor print bavula atip getirmekten bahsettim aslinda,o anlasilir mi onun riski var mi diye sormak istemistim :)

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Saol bro iyi niyetin icin,guzel haberlerini aliriz umarim :)
Yok ben direk yurt disindan spor print bavula atip getirmekten bahsettim aslinda,o anlasilir mi onun riski var mi diye sormak istemistim :)
Kankacım güzel soru. Hiç aklıma gelmedi.

Bunu bir araştırayım ben. Sonuç alınca haber veririm.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankalar yurt dışı siparişlerde eğer takılırsak 188/1 den işlem yeme riski var. Uyuşturucu madde ithalatı ve 20 ila 30 yıl yatarı var. Bence hiç gerek yok yurt dışı sipariş olayına güvenilir yurtiçi vendor varken gerisi macera.

Kankalar yurt dışı siparişlerde eğer takılırsak 188/1 den işlem yeme riski var. Uyuşturucu madde ithalatı ve 20 ila 30 yıl yatarı var. Bence hiç gerek yok yurt dışı sipariş olayına güvenilir yurtiçi vendor varken gerisi macera.
Yanlış bilgi vermek istemem ama sporda problem olmuyor sanırım içeriğinde o an için sorun olmadığı için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
  • kropotkin kropotkin:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    dready ********
  • İnksel İnksel:
    İnksel İnksel: ********** ***** *****