Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shammy

Kıdemli Üye
Kankacım bir market üzerinden satış yapan ve Türkiye için kargolama yapan bir arkadaş ile tanıştım. Kendisi de şuan diğer vendor dostlarımız gibi tatildeler :)

Şuan elinde lsd olduğunu, mantarı da temin etmeye çalıştığını, tatilden döndüğü zaman bakacağını ama istersek döner dönmez lsd gönderebileceğini söyledi. Sosyal hayatımdan tanıdığım bir iki dostum ile görüştüm. Vendorlar cidden tatilde :D
Güvenilir mi kanka?

Bir instagram hesabı var, 10 hazirandan beri var gözüküyor (takip etmiş beni, galiba festival sayfalarını takip ettiğimden listeden bulmuştur ) , çeşitli kamp ve festival etkinlikleri için asid (lsd) gönderdiği iddiasında. çeşitli bilgi paylaşımları var. alışveriş yapan kullanıcıların mesajlaşmasını koymuş. (Bunların doğruluğunu bilmiyorum ! ) Kripto para değil papara , iban ile ödeme alıyorum diyor ve gizli kargolama. 220 ug 3 mavilik 1 sarı + kargo 1 sarı .
Hesap paylaşmanın dolaylı bir yolunu bulamadım yasak ya , nasıl ipucu versem. etiketli paylaşım yapmış, ama etiketi yazınca bir ton gönderi çıkıyor.

Beyler gerçek midir yoksa sahte midir sizce ? @SkippeRR

knightcigenc

Yeni üye
Bir instagram hesabı var, 10 hazirandan beri var gözüküyor (takip etmiş beni, galiba festival sayfalarını takip ettiğimden listeden bulmuştur ) , çeşitli kamp ve festival etkinlikleri için asid (lsd) gönderdiği iddiasında. çeşitli bilgi paylaşımları var. alışveriş yapan kullanıcıların mesajlaşmasını koymuş. (Bunların doğruluğunu bilmiyorum ! ) Kripto para değil papara , iban ile ödeme alıyorum diyor ve gizli kargolama. 220 ug 3 mavilik 1 sarı + kargo 1 sarı .
Hesap paylaşmanın dolaylı bir yolunu bulamadım yasak ya , nasıl ipucu versem. etiketli paylaşım yapmış, ama etiketi yazınca bir ton gönderi çıkıyor.

kankam ne olursa olsun istedigin sey lsd yse biraz arastır deepwebte türk vendorlar var ne oldugunu bilmedigin şeylere ne paranı kaptır ne adresini ver

Ü

Üye silindi 30498

Guest

Kankacım instagram üzerinden çok dolandırılan gördüm.

Hatta burada da örneği çok. Bu yoklukta insanın eli gitmiyor değil anlıyorum ama maalesef bekliyoruz :)

Ü

Üye silindi 30498

Guest

@Moothy66 @SkippeRR tüm yazıları keyifle okudum ağzınıza elinize sağlık. Hocanın eğitimi ne durumda sürekli olarak yetiştirmek için mushroom grow eğitimi almak istiyorum. sporu temin edebılecegımız guncel bır yer var mıdır tg üzerinden görüşebilir miyiz?​

Hoca kayıp kankacım. Şuan Spore print de maalesef yok. Beklemedeyiz.

fl0uxi

Yeni üye
vay be burası neymiş böyle 1 saattir tüm yanıtları okudum baya keyifli duruyor backyard dönüş yapınca yanıtımın altına reply atarsanız sevinirim merak ediyorum

Feanor23

Yeni üye
Kankacım bir market üzerinden satış yapan ve Türkiye için kargolama yapan bir arkadaş ile tanıştım. Kendisi de şuan diğer vendor dostlarımız gibi tatildeler :)

Şuan elinde lsd olduğunu, mantarı da temin etmeye çalıştığını, tatilden döndüğü zaman bakacağını ama istersek döner dönmez lsd gönderebileceğini söyledi. Sosyal hayatımdan tanıdığım bir iki dostum ile görüştüm. Vendorlar cidden tatilde :D
Bu en son görüştüğün vendor tatilinin ne zaman biteceğinden de bahsetti mi kardeşim?

Ü

Üye silindi 30498

Guest
@SkippeRR az önce dnm de takılırken gördüm seni mantar vendoru olmak isteyen bir elemana ayar veriyordun :)

Kankacım çok sinirlenebiliyorum maalesef böyle durumlar karşısında. Adam diyor ki "Mantar satmak istiyorum, mantarı yetiştirmek için tohum nereden bulabilirim." Oldu mk. Al biz sana direk sakızını verelim o daha hızlı yetişiyor. Konuyla alakalı ufacık fikri yok, gramı kaçtan satarım diye mesaj atmış özelden...

Kontemine mantarla döveceksin bunları :D

fl0uxi

Yeni üye
Kankacım çok sinirlenebiliyorum maalesef böyle durumlar karşısında. Adam diyor ki "Mantar satmak istiyorum, mantarı yetiştirmek için tohum nereden bulabilirim." Oldu mk. Al biz sana direk sakızını verelim o daha hızlı yetişiyor. Konuyla alakalı ufacık fikri yok, gramı kaçtan satarım diye mesaj atmış özelden...

Kontemine mantarla döveceksin bunları :D
sipariş verirsen falan yazabilir misin herkes faydalanmış olur

M@ykıl

Kıdemli Üye
Kankalar herkse selam...

Şimdi olayı farklı bir seviyeye taşıyoruz. Öncelikle bu yazıyı okurken kendinize şunu sormanızı rica ediyorum.

"Mantar benim için bir eğlence mi? Yoksa yaşam adı verilmiş bu deneyimi ve kendimi bir adım öteye taşımamı sağlayan bir araç mı?"

Eğer cevabını "Eğlence" ise, sizlere iyi forumlar dilerim. Ve sizleri yargılamadığımı bilmenizi isterim. Çünkü konunun devamı, mantarı bir araç olarak görenlerle ilgili.

Az önce dnm/Turkey'de yeni birini gördüm. Ve 1g DMT'yi 115$'dan satışa sunmuş vaziyette. 0.25-0.45 mg arası normal doz olarak geçiyor. Yani 1g'dan 4 yolculuk çıkar büyük ihtimalle. Ben bu arkadaşı deneyeceğim. Çünkü bu arkadaş benim ruhani yolculuk listemde aslına bakarsanız mantardan önce geliyor...

Konuya ilgisi olan arkadaşları da bilgilendirmek istedim. Siparişi muhtemelen ay başı vereceğim. (Ay başına kadar sipariş verenleri gözlemleyip, scam mi değil mi? Her şey yolunda mı? Görmek istiyorum)

Sipariş istanbul içi ve yalnızca drop-off siparişler.

Kafa raporu da tüketim sonrası gelecektir. Tüketmeden önce bilgi vereceğim kuvvetle muhtemel.

Seviler & Saygılar.
Merakla bekliyorum kanka..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: dready****** ** ****** ***** **** ** *****