Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 25098

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 7914evet arkadaşlar hasadımız başlamıştır hepimize hayırlı olsun 31 martta başlamıştık bugün 2 mayıs 33 günde hasat vakti geldi. hızlı mıyım neyim ;)
seni kisilik olarak pek sevmedim olgun olmayan dusuncesiz bi adamsin ama o kadar emek veriyosun soyliyim bunlar daha pin bu zaman hasat icin cok erken kafalarini acan turlerde en azindan acmalarini beklemelisin umarim hasat etmedin bunlari daha pinken

carma6745

Kıdemli Üye
seni kisilik olarak pek sevmedim olgun olmayan dusuncesiz bi adamsin ama o kadar emek veriyosun soyliyim bunlar daha pin bu zaman hasat icin cok erken kafalarini acan turlerde en azindan acmalarini beklemelisin umarim hasat etmedin bunlari daha pinken
sen benle muhatap olma. bana akıl vermek ve beeni yargılamak senin haddin değil. haddini bil. yansıtma yapıp kendi kişiliiksizliklerini bana yapıştırmaya kalkma. terbiyesiz

higthead

Jolly Green

Dostum lütfen forumda kurallar çerçevesinde ve SAYGI ile yorumunu yap veya yapma. Bilgin vardır saygı cercevesinde paylaş veya paylaşma.

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Dostum lütfen forumda kurallar çerçevesinde ve SAYGI ile yorumunu yap veya yapma. Bilgin vardır saygı cercevesinde paylaş veya paylaşma.
saygisiz bisey yok orda saygisiz konustugumda gorebilirsin farkli konusuyorum kafamdakileri soyledim dusuncem o arkadasla ilgili burda gordugum adami tanimiyorum bile

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka ne kadar sürede ne kadar hasat alıyorsun? yaz kış grow yapabiliyor muyuz? biraz aydınlatabilir misin?

carma6745

Kıdemli Üye
kanka ne kadar sürede ne kadar hasat alıyorsun? yaz kış grow yapabiliyor muyuz? biraz aydınlatabilir misin?
35 ila 45 gün arasında hasat başlıyor.
bir o kadarda sürüyor.
tabi sulama ve havalandırmada hata yapmazsan. kışları ısıtıcı ped yada elektrikli battaniye kullanıyoruz termostatlı. yazlarıda çok sıcak olursa ev içi 28 i geçerse portatif buzluğun içine koyuyoruz monotube yi 2 adet buz küpüyle. alltime grow possible yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **