Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nyx_Steel

Yeni üye
Kanka muhteşem bir iş yapmışsın. Sen kendini bilmeyen kıskanç kişilere aldırma bilgi her şeydir. Bir adam bildiğini
paylaşıyorsa ancak saygı duyulur. Sana bir sorum olacak bu mantar yetiştirmek için steril piyasada hazır kitler yokmu ?

scofield14

Yeni üye
takipteyim dostum, printlerim geldiği an ben de başlayacağım, senden de tamamen gelişmeleri beklemedeyim... baştan, sonra ayrıntılı bi şekilde açıklarsan growunu harika olur :))
kanka print siparişlerin geldi mi ? inanılmaz merak ediyorum ve telegramda ki şu print sağlayıcı brun adresli kullanıcı adına ulaşamadım . sen deneyimledin galiba

szrlkrsii

Müptezel
sen psikopatsın kardeşim yemin ediyorum burada mari dikenlerin ayağından donunu alırsın, arkadaşlar bakın grower olmak böyle bir şey. ADAM LABARATUAR KURMUS OGLUUUUUM DELİ MİSİNİZ CİDDEN ŞUAN SENİ AYAKTA ALKIŞLADIĞIMI DÜŞÜN KANKA KESKE DAHA GÜZEL BİR ÜLKEDE BOTANİK BİR BAHÇEDE BİLİM İNSANI OLMA ŞANSIN OLSAYDI :D selametle ++ takipp

edit: bu arada verdiği bilgiler türkçe olarak altın niyetinde adamı taşlayacağınız yerde eğilip taşağını öpmeniz lazım size böyle bir şey öğretiyor, bize en önemlisi bravo kanka yemin ederim çok sevindim daha eğitici bir video bile çeksen yeridir yani.. :'))

Bedoman

Yeni üye
sen psikopatsın kardeşim yemin ediyorum burada mari dikenlerin ayağından donunu alırsın, arkadaşlar bakın grower olmak böyle bir şey. ADAM LABARATUAR KURMUS OGLUUUUUM DELİ MİSİNİZ CİDDEN ŞUAN SENİ AYAKTA ALKIŞLADIĞIMI DÜŞÜN KANKA KESKE DAHA GÜZEL BİR ÜLKEDE BOTANİK BİR BAHÇEDE BİLİM İNSANI OLMA ŞANSIN OLSAYDI :D selametle ++ takipp

edit: bu arada verdiği bilgiler türkçe olarak altın niyetinde adamı taşlayacağınız yerde eğilip taşağını öpmeniz lazım size böyle bir şey öğretiyor, bize en önemlisi bravo kanka yemin ederim çok sevindim daha eğitici bir video bile çeksen yeridir yani.. :'))
Hoca haftalarca eğitim verdi ve bu spor ücretine de dahildi kardesim, o zamanlar bu isi sabote etmeye calisan çok mal oldu guvenenler kazandı bir dahada egitimini verebilecek adam gelirmi bilmem ,sporu alırsınız küçük bir yanlış ile tüm emeğiniz çöp olur. Burdaki bilgiler bu işleri hiç bilmeyen birine yeterli gelmez bence çok ayrıntılı bir iş bu soracaginiz bir sürü soru olacak ve o soruları cevaplayacak birine ihtiyacınız olacak, hazırlık ve yetistirme süreci oldukça uğraştırıcı olmasına rağmen mantarcıklar çıkmaya başlayınca orgazm yaşatıyor ;)

Puma

Yeni üye
Ekli dosyayı görüntüle 7478Evet arkadaşlar bugün ekşm yaptık hayırlısı bakalım.... beklemeye devam.
nasıl mı yaptık.
%70 cocopeat
%30 vermikulit marıştırdık ve bunları düdüklüde 1.30 saat steril ettil. daha sonra 10lt lik saklama kabımızı steril ettik alkolle.

daha sonra ilk kat miselimizi serip üstğne coco vermi serdik bunu 3 kez tekrarladık ve kapağımızı kapattık.
15 gün beklemedeyiz dostlar. her gün açıp havalandırmayı unutmayın hatta kapağıyla yelleyin ama önce fıs fısla sulayın sonra yelleyin
soru varsa alabilirim.
Baştan sona videosu olan Bi link verme şansın varmı arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    ******* **** ***** **** **** * **** **** ** ******* **** ******* **** ****** ******** *** ****** ******** *** ***** ***** ********* ******* ****** *** ***** ****** *** ******** **
  • E Einsatz:
    ******** ******* ***** ********** ** ****** ** hahahaha **** ****** ******
  • E Einsatz:
    ******* **** hahahaha * **** ****** ** **** *** **
  • B bandaleros:
    hahahaha ****** ******* ******* hahahaha* ****** ***** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ** ****** ****** **** **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha** ******* hahahaha******
    +2
  • E Einsatz:
    ********** hahahaha** ******* hahahahahahahaha
  • B bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** *** ******* ***** ***** *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** ******** **** **
  • VendettaX VendettaX:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ********* ******** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha******* *** ********** ****** ** *********
  • B bandaleros:
    hahahahahahahaha
  • B bandaleros:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha******* *** hahahaha ***
    TabldotLife TabldotLife: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...