Narkotik Bastı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Narkotik Bastı

RimRottaws' Alıntı:
kentakaleli' Alıntı:
Kardeşim wp konuşmaları şifrelenir ve takip edilmez. Fakat kırmızı liste vs gibi durumlarda wp şirketinden konuşmalar talep edilir teknik ve fiziki takip te başlar. Eğer bilinen bir yer yada mahalleden alışveriş yapcaksan muhtemelen teknik takibe düşersin. Fotoğrafını çekerler çok sık bulunman durumunda birgün köşede kıstırırlar üzerini ararlar. Veya özel bir noktada alışveriş yapıyosundur karşıdaki takibe düşmüştür seni de takibe alabilirler. Ev yada kapalı ortamlar çok daha güvenli olur.
o zaman tek temennim ilk görünmede almazlar bir de sey sorucam yanımdaki kisinin üzerinde bulunsa benim basım belaya girer mi? mesajlaşmaları sildik diyelim. Ona alıcaz zaten ama bulunduğum sehre yeni geldi.

Kardeşim arkadaşın sağlamsa sana bişey olmaz. Zaten denetime gönderirler 3 hafta sonra hiç bişey olmamış gibi hayatınıza devam edersiniz.

Dirtandmagic' Alıntı:
Güvende hissetmek için napmak lazım sayın growerlar ben baya paranoyaklaştım şu an. Buraya üye olurken kullandığım mail de kendi mailim mesela. Lamba ve yetiştirme yöntemi falan arattım bir ton

Paranoya ve şüphe iyidir riski azaltır. Fazla paranoya hayatını zehir eder intihara kadar götürür kardeşim. Güvende hissetmen için figt club kuralını uygula. Teknik takibe düşmemişsen eğer mahalle torbacı vs uzak dur. Evinde ısı ışık ses koku gibi riskler var ve bunu minimuma indir açık verme. sonra korkmana hiç gerek yok. Satıcılığa dair bir metaryal evinde olmasın içebileceğin kadar yetiştir. Birgün yakalansanda hiç bişeu olmaz kardeşim. Bu siteden başına muhtemelen hiçbir şey gelmiycek.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Gecmis olsun kardesim, Amerikada benim evime rahat 4-5 kez Swat girmistir genellikle komsu sikayetinden .Burda serbest olmasina ragmen bu tarz boktan durumlarla bende karsilasabiliyorum. Benim bile esrarin yasal oldugu yerde haraketlerime dikkat etmem gerekiyorsa sizin daha cok buna gayret gostermeniz gerekiyor. 
Bu forumu kimse gelisi guzel bisey yapmasin bilgilensin diye actik, o yuzden bir ise baslamadan once bu forumda veya baska bir blog veya forumda yapicaginiz is uzerine bir kac saatinizi verin. O birkac saatlik arastirma sizi kurtaracak haraket olabilir ve avukata her zaman evet diyin suclu olsanizda olmasanizda.

Manly16.5

Yeni üye

Öncelikle geçmiş olsun bu sefer ucuz kurtulmuşsun. Yanlız hükmün açıklanmasının geri bırakılması aldığında aynı suç değil herhangibi gibi bir suç işleyip bu suçtan hüküm giyersen o cezasıyıda yatarsın buna göre hareket et bence

kankalar benim ışık mor ve odanın heryerine dağılıyor dolayısı ile pencereden dışarı da pavyon ışığı gibi parıldıyor. bir binanın 7. katında oturuyorum acaba problem olur mu? eve gelip arama yapma veya baskın yapma gibi bir durumları oluyor mu böyle durumlarda? koku sorunum yok tek bitki olduğu için ama bu ışık meselesi bu ara kafamı çok kurcalıyor bu konuyu okuyunca iyice endişelendim..

Abc123

Yeni üye
Kanka mylar kabin alıp bu tribe son verebilirsin :)

armorgamesid31' Alıntı:
kankalar benim ışık mor ve odanın heryerine dağılıyor dolayısı ile pencereden dışarı da pavyon ışığı gibi parıldıyor. bir binanın 7. katında oturuyorum acaba problem olur mu? eve gelip arama yapma veya baskın yapma gibi bir durumları oluyor mu böyle durumlarda? koku sorunum yok tek bitki olduğu için ama bu ışık meselesi bu ara kafamı çok
kurcalıyor bu konuyu okuyunca iyice endişelendim..
Kanka mylar kabin alarak bu tribe son verebilirsin :)

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Gecmis olsun kardesim, Amerikada benim evime rahat 4-5 kez Swat girmistir genellikle komsu sikayetinden .Burda serbest olmasina ragmen bu tarz boktan durumlarla bende karsilasabiliyorum. Benim bile esrarin yasal oldugu yerde haraketlerime dikkat etmem gerekiyorsa sizin daha cok buna gayret gostermeniz gerekiyor. 
Bu forumu kimse gelisi guzel bisey yapmasin bilgilensin diye actik, o yuzden bir ise baslamadan once bu forumda veya baska bir blog veya forumda yapicaginiz is uzerine bir kac saatinizi verin. O birkac saatlik arastirma sizi kurtaracak haraket olabilir ve avukata her zaman evet diyin suclu olsanizda olmasaniz
Sağol kardeşim. Yapılan tek bir hata burada büyük kayıplar verdirir. Bu yüzden çok dikkatli olunması gereken bir eylem içindeyiz. Anladığım kadarıyla bu forumda bir çoğumuzun başına türlü işler gelmiş yada endişe içindeler. Ben konuyu açarken hem bilgi hem de örnek bulunsun diye düşündüm. Fakat güvenlik ve gizlilik ile alakalı büyük açığımızın olduğunu ve daha kapsamlı bir konunun açılması ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Manly16.5' Alıntı:
Öncelikle geçmiş olsun bu sefer ucuz kurtulmuşsun. Yanlız hükmün açıklanmasının geri bırakılması aldığında aynı suç değil herhangibi gibi bir suç işleyip bu suçtan hüküm giyersen o cezasıyıda yatarsın buna göre hareket et bence

Teşekkürler kardeşim. Evet dediğin gibi her hangi bir suçta ertelenen hükmü açıklıyorlar. Düzelttiğin için teşekkür ederim.

janjanlim26

Yeni üye
20 köke kadar serbestmi yani yannış okumadım demi :)
başkanım 19 kökde sen şuan burda yazamazsın cevap falan
ozaman niye korkayım korkalım 3 bitkiyle
kafam iyi tribe sokdun beni kanka asayiş amcalardansan nabız yoklayım herkesi tribe sokuyorsan
3 sene önce doktor faranjit,bogaz reflüsü tanısı koymuşdu bana 3 senedir bunu kullanırım
bir gün öksürdüm başkada öksürmedim,faydası var bırakında içek ::) yok anlattıklarında samimiysen geçmiş olsun, 19 kök ve 2 kg sigara serbest olduğunu düşünmüyorum
işin sonu  kapalıda biter diyorum

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Geçen yakın çevremde yaşayan  tanımadığım birisi  yakalandı 1 kök ile  şuan içerde kendisi yaşlıcana bi amcaydı  keyfi bakıyormuş anladığım kadarıyla  1 kökle bile yırtamadı .Tabi önceden ne mukatı vardır bilemem fakat herifi  aldılar  nekadar ceza yediğini bilmiyorum 1 aydır içeride adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
  • Deex Deex:
    **
  • Deex Deex:
    ********** ***** ***** ********** **
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
    ****** ****** ******** ********* ******** dready**
  • B Bomberx: