Nasıl tüketimim ?

Efexx

Yeni üye
Değerli forum üyeleri tütünü bıraktım ve muhabetide solumaktan bıktım kek tarzı altarnetif solunum dışında yada az zararlı nasıl tüketebilirim

Narkotik

Üye
RE: Bir aslım hastasına yardım

yemeklerde veya çayla kanka ama thc suda çözünmez cbd çözünür harlequiin benzeri cbdsi yüksek dalgaları demle iç rahatlarsın relax kekin kafasını bende bilmiyom mk çok iyi diyolar :D

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
RE: Bir aslım hastasına yardım

Tebrik ederim kardesim. Eger saf sekildede icmek istemiyorsan en mantiklisi yag yap onunla ve o yagla gunluk yiyebilcegin ufak kurebiyeler veya brownieler yap. Yedigin icin zaten etkisi daha uzun surecek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
    S sibetta: ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** ***...