Ne oldu anlamadım, Acil yardım. !

timex46

Yeni üye
Kankalar Selam, şuan Almanya Frankfurt ta yaşıyorum yeni geldim, geçen gün sokaktan ot alırken polislere yakalandım, yanıma gelip pasaport sordular kontrol ettikten sonra gönderdirler herhangi bir evrak felanda vermedi telefon üzerinden inceledi bununla ilgili proplem yaşar mıyım sonradan postayla ceza felan tarzı bir şeyle karşılaşır mıyım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. İyi geceler...

Dolar$

Kıdemli Üye
Kankalar Selam, şuan Almanya Frankfurt ta yaşıyorum yeni geldim, geçen gün sokaktan ot alırken polislere yakalandım, yanıma gelip pasaport sordular kontrol ettikten sonra gönderdirler herhangi bir evrak felanda vermedi telefon üzerinden inceledi bununla ilgili proplem yaşar mıyım sonradan postayla ceza felan tarzı bir şeyle karşılaşır mıyım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. İyi geceler...
bir şey oldu mu bro bilgilendirirsen sevinirim

Maximilian Schmidt gibi bir dallamayı "çocuk suçları" kapsamında değerlendirip bütün dünyaya uyuşturucu satmış bu arkadaşa neredeyse hiç ceza vermeyen bir ülkeden bahsediyoruz. Çocuk dedikleri 22 yaşındaydı ve yakalandığında odasından 1 ton madde çıktı. Tabi kendi vatandaşlarına pozitif ayrımcılık yapıyorlar aynısını sen yapsan tutuklu şekilde iade edilirdin orası ayrı ama ot keta lsd 2-cb ex bunlar Almanya'da normal şeyler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Ü Üfürükçü gargamel: hahahaha** **********