Ne zmn gubre vermeliyim. 2 haftalik bebegime

berdo

Yeni üye
beyler 2 haftalik bebegim var ne zmn gubre vermeliyim ve hangi gubreyi vermeliyim okudum anlamadim cok karisik

Sleepless

Müptezel
Ben biobizz kullanıyorum. Çizelgesi var ne zaman hangi gübreleri vermen gerektiği yazıyo.
Grow, Bloom, top max, bu 3 ü kesin al
İmkanın varsa Alg a mic, bio heaven ve extra olarak (Guanokalong complete organics) alabilirsin.

berdo

Yeni üye
Ben biobizz kullanıyorum. Çizelgesi var ne zaman hangi gübreleri vermen gerektiği yazıyo.
Grow, Bloom, top max, bu 3 ü kesin al
İmkanın varsa Alg a mic, bio heaven ve extra olarak (Guanokalong complete organics) alabilirsin.
Knkm sana zahmet sendekinin fotosu ya da linkini atsana

Dolar$

Kıdemli Üye
Advanced Nutrients Grow Micro Bloom 500 Ml set var iternette aratırsan çıkar ort 500 bandında

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
beyler 2 haftalik bebegim var ne zmn gubre vermeliyim ve hangi gubreyi vermeliyim okudum anlamadim cok karisik
Gübreye başlama dönemine gelmişsin organik ya da inorganik gübre kullanabilirsin seçim senin . Organik ise biobizz tercih edebilirsin inorganik ise AN cons. Ya da sensi serisi önerebilirim . Bütçene göre bak araştır geç kalma almak için gübre yemeye başlamaları lazım bu dönemde .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha ** ***** ******* ***** ******* **** hahahaha** **
  • A angeshar:
    ** ** ****** **
  • A angeshar:
    ********** hahahaha* ***** **** ****** **** hahahaha* ** ******* *** ****** ** ****** ***** ******* ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** ******* ******* *** **********