Neden sarılık var yapraklarda

C

Canna

Guest
Toprak tam kurumadan su vermissin, toprak tam kurumadan su verme, yoksa kökleri cürütürsün.

OttoMan347

√SEFİR√
Nezaman kurursa ver. Parmağını iyice sok toprağa bak, saksıyı hem sulanmışken hem kuruyken kaldır ağırlığını aklında tut, yapraklar susuzluktan hafif salmaya başladığında sula.. İstediğin gibi yap istersen hepsini de dene

Portofino

Yeni üye
Nezaman kurursa ver. Parmağını iyice sok toprağa bak, saksıyı hem sulanmışken hem kuruyken kaldır ağırlığını aklında tut, yapraklar susuzluktan hafif salmaya başladığında sula.. İstediğin gibi yap istersen hepsini de dene
Selam dostum peki susuzluktan hafif salmaya başlayınca suluyorum yarın tekrar hafif salıyor neden olabilir her gün mü sulama olacak.toprak plagron light mix 20 lt saksı

C

Canna

Guest
Dostum ilk su veriginde de yapraklar salar, ve sonra tekrar düzelir, bu normal, yani bir sikinti degil.

Ü

Üye silindi 21256

Guest
Dostum ilk su veriginde de yapraklar salar, ve sonra tekrar düzelir, bu normal, yani bir sikinti degil.
benim 3 gündür düzelmedi knkm az suluyorum diye en son 1.500l verdim normalde 400 500 ml veriyordum 40 günlük auto 19 l saksı lightmix plagron knkm

C

Canna

Guest
40 günlük bitkiye normalde alttan biraz su cikana kadar su vermelisin, toprak kac günde kuruyor.

C

Canna

Guest
Dostum acale et her kaybettigin zaman bitkideki sikintiyi cogaltacak, dünden bu güne daha beter oldu diyorsun yarini beklersen daha da kötü olacak.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka şişenin kapağına bolca delik aç toprağa yedirerek yavaş yavaş sula. Alttan su akmaya basladiginda tamamdır işte. Kaç lt kullanacagina bakma alttan akinca tamamdır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha