Neler önerirsiniz krallar Ekim ayının başlarında başlamıştım

HighMann

Müptezel
1 topping öneririm saksı güzel delikli airpot tarzı güzel düşünülmüş sonrasında lst uygulanabilir 2 ayı geçmeden blooma sokulması lazım saksın küçük 10 lt

Ak420

Üye
Senin yerinde olsam altaki yaprakların hepaini budarım,ben cicek başlamış gibi gördüm ama tam emin değilim

Saksina şu verdikten sonra çeksin suyunu yanalrindan hafif vurarak 20, litre bez saksi gecmeni öneririm birde ph dikkat ediyomusun ?

FullHD1

Kıdemli Üye
Hocam ne autosu ne ciceklenmesinden bahsediyorsunuz adam 2 ay olmak üzere demiş işte auto bitki şimdiye çiçeklenmeye çoktan başlamıştı zaten
Dostum sıcaklık vs şeylere dikkat et azar azar alttan dalları buda ve ışığı 40 cm çek gübre kullanmıyorsan kullan kullaniyorsan dozajına dikkat et bu boyda bitkiye 4 ml yarasa gubresi yeterli olur sıcakligı 24 c civarı tutmaya çalış elini toprağa şok 3 cm derinde toprak kuru ise sulama yapabilirsin toprağın kurumasını bekleyip alttan suyun en az %15i akacak kadar sula olay bu eğer bunları düzgün biçimde yapıyorsan genetikte sıkıntı var

asukacs

Üye
Hocam ne autosu ne ciceklenmesinden bahsediyorsunuz adam 2 ay olmak üzere demiş işte auto bitki şimdiye çiçeklenmeye çoktan başlamıştı zaten
Dostum sıcaklık vs şeylere dikkat et azar azar alttan dalları buda ve ışığı 40 cm çek gübre kullanmıyorsan kullan kullaniyorsan dozajına dikkat et bu boyda bitkiye 4 ml yarasa gubresi yeterli olur sıcakligı 24 c civarı tutmaya çalış elini toprağa şok 3 cm derinde toprak kuru ise sulama yapabilirsin toprağın kurumasını bekleyip alttan suyun en az %15i akacak kadar sula olay bu eğer bunları düzgün biçimde yapıyorsan genetikte sıkıntı var
Tmm kral

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • D Dalibor:
  • D Dalibor:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ***** ** ***** ******* ********* ***** ******** ***** **** ***** ** ********* *** **** ****** ****** ******** *** **** *** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ***** **** ****
  • K kushuchtu:
    ***** **** ***** ******* ***** ******* ********* *** **
  • K kushuchtu:
    ***** hahahaha **** **** ***** hahahaha* *** ***** hahahaha* ***** ******* **********
    K kushuchtu: ***** hahahaha **** **** ***** hahahaha* *** ***** hahahaha* ***** ******* **********