Nerede yanlış yapıyorum???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atess.umit06

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm abiler gardaşlar kendime kartondan şöyle bi düzenek yaptım
Bu hatay cıgarası zehir bi cıgara. Toprağa vereli 20 gün oldu nerde hata yapıyorum bu cılız kaldı böyle , sulamayı fısfısla yapıyorum abartmadan ışık tam bu ayarda maddi sıkıntılardan elimden gelen bu bana yardım edin?

Aguş

Doktor
Işık yetersizliği var sanırım boya gittiğine göre ışığın nedir sıcaklık ve nem olayın nedir ışık periyodun nasıl saksının altında fazla su için delik var mı ?

ışık yetersiz kardo en azından kendine 50w dob led al yap maliyeti 50 60 tl olur 1 bitkiye azda olsa yeter ve sömek verir sana 20 25 gram

atess.umit06

Yeni üye
Işık yetersizliği var sanırım boya gittiğine göre ışığın nedir sıcaklık ve nem olayın nedir ışık periyodun nasıl saksının altında fazla su için delik var mı ?
Kanka dediğim gibi fısfısla sıkıyorum suyu fazla abartıya kaçmayım diye çok su vermiyorum bu ışık 3700 lümen led ışık tam resimdeki ayarda duruyor oda sıcaklığında nem makınası kullanmıyorum resimdeki gibi kullanıyorum maaş alınca almayı planlıyordum

atess.umit06

Yeni üye
ışık yetersiz kardo en azından kendine 50w dob led al yap maliyeti 50 60 tl olur 1 bitkiye azda olsa yeter ve sömek verir sana 20 25 gram
Kanka elimde 2 adet 72 cob led lerden var bur kırmızı mavi ışık verenlerden onları takmadım bu 3800 lümenlerde aynı resimdeki gibi kullanıyorum 72 ledleri takayım mı?

Aguş

Doktor
Işığın watt ve lümenin den ziyade verdiği ışık sıcaklığı önemli dostum tam marka modelini yazarsan netten bakalım belki de 6500k ışığın mavi spektrumdan çok kırmızı üretiyor ve sana mavi lazım bu dönemde

Kanka dediğim gibi fısfısla sıkıyorum suyu fazla abartıya kaçmayım diye çok su vermiyorum bu ışık 3700 lümen led ışık tam resimdeki ayarda duruyor oda sıcaklığında nem makınası kullanmıyorum resimdeki gibi kullanıyorum maaş alınca almayı planlıyordum

S

silas

Guest
O topraktan verim alabileceğini sanmıyorum daha önceden konuyla ilgili yorurumu yapmıştım, perlitli torf ve saksının altında delik olmadan grow yapamazsın. yazdıklarımı takmış olsan önlem alırdın demek ki durum pek umrunda değil, tedbir almadan sürekli konu açarak durumu düzeltmezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********