Northern Lights Auto Bitiş.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Kanka kaç gr hasat çıktı kafası nasıl ve kullandığın vantilatör hoşuma gitti ses sorunu var mı markası nedir?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kanka aldım ve bugun geldı toprağa bayırıyorum 5 10 cm arası nem olarak h3psı aynı gosterıyo ? 3 kadem2 vqr zaten en solda batırıyorum sana zahmet nasıl olcak
En sola çekiyorsun sanırım. 1 i ışık(light) , 1 i ph , 1 i de nem yazıyor 3 kademe de de bakarsan anlarsın brom. Toprağa da 1 karış sapla. Az su veriyosan aynı gösterir ben genelde 1-1,5 litre suladığım içün fark bet belli oluyor. 2-3 arasında toprak nem oranı suluyorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

El_Takashi

Kıdemli Üye
En sola çekiyorsun sanırım. 1 i ışık(light) , 1 i ph , 1 i de nem yazıyor 3 kademe de de bakarsan anlarsın brom. Toprağa da 1 karış sapla. Az su veriyosan aynı gösterir ben genelde 1-1,5 litre suladığım içün fark bet belli oluyor. 2-3 arasında toprak nem oranı suluyorsun.
Kanka brnde 1.5 lt verıyorum gubrelerken de,en sol evet ama hepsınde 1 ve 3 arası gosterıyor onu cozemedım yanı

Ü

Üye silindi 20002

Guest
2 gün önce flaşladığım mora güzel bir kardeşim cep herkülü Naime adını koydu :) artık şişceği kadar şişti hafif amberi bekliyorum ama hala full rakı kıvamında %5 amber anca var.
şu an nem ölçerde 4-5 arası gösteriyor. 2 gün sonra bir kez daha flawless kullanıcam (2 kere flawless vermiş olcam). Sonra bitene kadar sade su ile devam ama çok zamanı kalmadı artık yaprakları ya tükendi yada sömek içinde kaldı bakalım.
Yarın tabuttaki 11 numarada 48 saatten fazla karanlıkta kalmış olcak iyice kurudu toprağı ve hasat zamanı. 24 saat hiç ellemeden kalacak sonra trim yapıcam.Şeker yapraklarının hepsini çıkarıcam ve en sevdiğiiiiim kurabiyelerden yapıcam onlarla hemen. Fırınlar çalışsın parti zamanı BAD27EA0-ADB2-42C2-AED4-6BA7C6631FBD.jpeg00879CA6-1ADC-4B30-B787-DD04F831E189.jpeg

El_Takashi

Kıdemli Üye
2 gün önce flaşladığım mora güzel bir kardeşim cep herkülü Naime adını koydu :) artık şişceği kadar şişti hafif amberi bekliyorum ama hala full rakı kıvamında %5 amber anca var.
şu an nem ölçerde 4-5 arası gösteriyor. 2 gün sonra bir kez daha flawless kullanıcam (2 kere flawless vermiş olcam). Sonra bitene kadar sade su ile devam ama çok zamanı kalmadı artık yaprakları ya tükendi yada sömek içinde kaldı bakalım.
Yarın tabuttaki 11 numarada 48 saatten fazla karanlıkta kalmış olcak iyice kurudu toprağı ve hasat zamanı. 24 saat hiç ellemeden kalacak sonra trim yapıcam.Şeker yapraklarının hepsini çıkarıcam ve en sevdiğiiiiim kurabiyelerden yapıcam onlarla hemen. Fırınlar çalışsın parti zamanı Ekli dosyayı görüntüle 5447Ekli dosyayı görüntüle 5446
Kaçıncı gunde tam şuan kanka

trawler

Üye
kankacım öncelikle maşallah, gerçekten imrenmemek elde değil :) birşey sorucam kanka flawness finishi nasıl kullanıyorsun acaba? zamanın olduğunda detaylı yazabilirsen çok sevinirim.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
@By_Kush dostum su seker yapragindan yaptigim kurabiyenin tarifini paylasabilir misin
Gönül isterdi ki bi video çekeyim ince ayrıntısına kadar anlatayım ama yasalar malum. Buradaki konumu okursan tüm ayrıntı ve püf noktalarını anlarsın. Takıldığın veya aklına yatmayan birşey olursa yaz konuya kanka herkes faydalansın.
Şimdiden afiyet olsun.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
kankacım öncelikle maşallah, gerçekten imrenmemek elde değil :) birşey sorucam kanka flawness finishi nasıl kullanıyorsun acaba? zamanın olduğunda detaylı yazabilirsen çok sevinirim.
Bro çiçek 4. ve 5. çiçeğe girdi ve çiçeklenme süresi 8 hafta genetiğin o yüzden planı başta yaptım. Çiçekte 5 hafta normal gübreler ve son 15-20 gün 2 çiçeğimde od kullandım. İstediğim kafayı hızlı yada koltuk kilidi ona göre flaşa başladım. Kendi sitesi dahil toprakta hasattan önce (4-10 gün) flawless için lt de 2 ml ile alttan %20 si akacak şekilde sulayın diyor.6 saat sonra toprak temizlene kadar boş su ile yıkayın. Hasata kadar da sadece su verin diyor; 6 saat sonra 16 lt verdiğimde başta ice tea kıvamında ama sonra , 4 litre daha kullandığımda berrak su çıkmaya başladı ve temiz su ile flaşı kestim yani 15 lt saksıya; 3 lt ye 6 ml flawless kullandım 6 saat sonra da 20 lt temiz su ile yıkadım. İlk çiçeğimde ki 11 numara hızlı olanda bunu yaptım.
mor cep herkülü Naime de ise başka 1 site (growbarato.net) ilk kez toprakta 2 kere kullanın ibaresinini okudum ve pürüzsüzlük açısından da deneysel olarak 2 kere kullanma kararı verdim.flawlesslı işlemi ve 6 saat sonra 20 lt ile yıkamayı 2 kere arka arkaya yapacağım ki ilkini yaptım. Bakalım işin sonunda tek yada 2 kere flawlessın bir farkı olacak mı? Onu merak ettim ve kendim deneyimlemek istedim. onu da net görünce paylaşacağım.

trawler

Üye
Bro çiçek 4. ve 5. haftada vege girdi ve çiçeklenme süresi 8 hafta genetiğin o yüzden planı başta yaptım. Çiçekte 5 hafta normal gübreler ve son 15-20 gün 2 çiçeğimde od kullandım. İstediğim kafayı hızlı yada koltuk kilidi ona göre flaşa başladım. Kendi sitesi dahil toprakta hasattan önce (4-10 gün) flawless için lt de 2 ml ile alttan %20 si akacak şekilde sulayın diyor.6 saat sonra toprak temizlene kadar boş su ile yıkayın. Hasata kadar da sadece su verin diyor; 6 saat sonra 16 lt verdiğimde başta ice tea kıvamında ama sonra , 4 litre daha kullandığımda berrak su çıkmaya başladı ve temiz su ile flaşı kestim yani 15 lt saksıya; 3 lt ye 6 ml flawless kullandım 6 saat sonra da 20 lt temiz su ile yıkadım. İlk çiçeğimde ki 11 numara hızlı olanda bunu yaptım.
mor cep herkülü Naime de ise başka 1 site (growbarato.net) ilk kez toprakta 2 kere kullanın ibaresinini okudum ve pürüzsüzlük açısından da deneysel olarak 2 kere kullanma kararı verdim.flawlesslı işlemi ve 6 saat sonra 20 lt ile yıkamayı 2 kere arka arkaya yapacağım ki ilkini yaptım. Bakalım işin sonunda tek yada 2 kere flawlessın bir farkı olacak mı? Onu merak ettim ve kendim deneyimlemek istedim. onu da net görünce paylaşacağım.

çok sağol kanka, kafamdaki soru işaretleri kalktı sayende.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Hızlı olan geldi 24 saat ters asılı duracak sonra trim, kurusun ortalama 1 hafta sonra kavanoza alınca ne aldığımı yazıcam. Sömekler taş gibi sımsıkı :) cobdaki yada mars hydroyla baktığım büyük ama sıkı olmayan sömeklere elveda ışık tam zamanında geldi.
Tabi siz % 70 ini göreceksiniz. %30 direktiflerimle bakan juniorıma kalacak. Naimede kehribar artıyor. Onuda haftaya kesicem.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bro buz dağının üstü bu asıl kökler topraktaydı bu söküp çıkardığım kısmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ****** ** ******* ***** ***
  • Didrug Didrug:
    ******* hahahaha*** ****** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** **** ****** ******* ****** ** **** ****** ***** ****** ****** ***** ****** ******** *****
  • Didrug Didrug:
    ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ****** ** **** ****** ***** ****** ****** ***** ****** ******** *****
  • Didrug Didrug:
    **** ****** ********** **
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha ******** ** ********* *******
    +1
  • Didrug Didrug:
    ****** ******* ******* **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ******** ***** ******** ******** ***** *** ******** ******* ********** ******** ****** *** ***** * ******** ********** ***** *
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** ******** ****** ********* ******** ** ****** ******* ******* **
  • Didrug Didrug:
    ********** hahahaha ***** *** ***** **** *** **** ****** ****** ****** ******* ******** ******* ***** *** *** * **** ****** * * **** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ********* ******* ******** * **** * ****** hahahaha** *********
  • NewGardener NewGardener:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ***** ****** * * ****** ********** ** *** ***** ***** ******** ******** ****** ********* ******** **
  • Didrug Didrug:
    ******** * ****** * ****** ***** ******* **** hahahaha*
    ** *** ******** ***** ***** ******* ***** ******** ******** ****** ********* ******** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ********* *** ***** ******** ** ********* hahahaha ******** ********* **** ***** ***** hahahaha ****** ****** ********* ***** ******* ******** * ***** hahahaha** ********* ********* ******** *** ***** ******** ***** ****** ** ********* ********* ********** **** ****** ****** *** *** ******* ** ***** ********* ********* ***** ***** *** ** ***** hahahaha ******* ********* **** **** hahahaha* ******** *** ***** hahahaha* ** **** *** hahahaha** *** ****** ******
    ****** *** *** ***** **** ****** ***** ******** *** ******** ******* ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ****** ***** ** ** *** ******** ***** ***** **
    +1
  • Didrug Didrug:
    ********* ********* ******* ******* ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ** *** ******* ***** ** ******* ******* ***** ****** *** *** ***** **** ******* ******** **** ********* *** ****** ******* ********** ********** ******* ********** *******
    Emmy Emmy: ** *** ******* ***** ** ******* ******* ***** ****** *** *** ***** **** ******* ******** ****...