Oda sıcaklığı acil yardim

Spacy

Yeni üye
Kankalar benim oda biraz büyük bi tarafında hps 3 bitki war 3 aylık az kaldı hasadı diğer tarafında t5 florasan var hersey iyi güzel tek sorun oda sıcaklığı 12 13 derece hpsyi kapatınca 10 dereceye düşüyor elektrik çok harcamak istemiyorum odayı nasıl 23 25 devre yapıcam evde ısıtıcı yok kombi falan tüplü katalatik alsam olurmu acil yardım. ..

Spacy

Yeni üye
T5 florasan da ufak bitkiler war 1 haftalık sıcaklık canımı sikiYo nasıl elektrik harcamdan odayı 10 derece daha cikaricam acil yardim

pusher

Üye
kanka hps kaç watt , cooltube var mı ? biraz daha detay ver. harcamadan almak Allaha mahsus.

a-420

Müptezel
Kankalar benim oda biraz büyük bi tarafında hps 3 bitki war 3 aylık az kaldı hasadı diğer tarafında t5 florasan var hersey iyi güzel tek sorun oda sıcaklığı 12 13 derece hpsyi kapatınca 10 dereceye düşüyor elektrik çok harcamak istemiyorum odayı nasıl 23 25 devre yapıcam evde ısıtıcı yok kombi falan tüplü katalatik alsam olurmu acil yardım. ..
slm kanka elektrıklı ısıtıcı baska caren yok linki bırakıyorum asagı kanka

Spacy

Yeni üye
400 w hps 3 bitki altinda
Onun biraz yaninda 2 tane t5 florasan var onlarda 1 haftalık tek sorunum oda sıcaklığı elektrik haramazan nasıl bi 10 derece aktarım odaya

Spacy

Yeni üye
Ben odada yapiyorum alanim büyük bunu ben alsam hali yok direk yere koysam yinede odayı ısıtır dimi bakıyorum sen dersen alıcam direk yere koyucam 50 60 w elektrik diyo pek bişey yakmaz heralde 24 saat açık kalırsa

Spacy

Yeni üye
10 metrekare odam dedim bundan aliyim üstüne bişey koymadan direk yere serip yakiyim 400 500 w diyo öyle yere koysam is yaparmı bide sen kullandın elektrik Faturası nasıl geliyordu sana ben derdim fatura çok gelmesin

Spacy

Yeni üye
Knka başını arıtım kusura bakma hakkını helal et son bi senin kullandığın bu ürün kaç waat tıgunde kaç saat çalışıyordu bide ne kadar elektrik gelir acaba sana sadece bu urunden ne kadar geliyordu tahminin ne gelir fatura sadece bu urunden

Spacy

Yeni üye
Rza knka sağol çok yardımcı oldun baya araştırdım bi sistem kurucam ısı için insallah faturaya da cok yansıması harika olur deneyip görücem sağol tekrar allaha emanet ol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!